Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

svi se navozili jedino ja u drugim "vodama"


friziderdzija

lepa ti ova prangija [ludak_sa_puskom]...i ja sam nekad i¹ao u lov, ali nisam nosio oru¾je, a i ako ga ponesem obièno je ostajalo u gepeku...zanimljivije mi je bilo da vrtim prase dok se ostali blatave i jure po vukojebinama

friziderdzija

aaaaa....da...mo¾ete zamisliti koliki osmeh je danas bio pod mojom kacigom na bo¾iænoj vo¾nji kroz grad....prva vo¾nja posle pada i loma ruke...jbt,4 meseca pauze

mali_zmaj

Ja uzeo slobodan dan sutra,a prekosutra praznik drzavni,znaci da se malo odmorim od posla i svega... Znaci tri dana u cugu...
jin-jang

eclipse4


Lazic

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Januar, 2018, 16:36
...iskren da budem, danas sam vozio ko baba... neki strah me obuzeo, jeziv osecaj, i Grof me pitao koji mi je.. ne znam ni sam..
To je zato ¹to si gre¹an... :o ;D ;D ;D :-*

mareskin

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Januar, 2018, 16:36
...iskren da budem, danas sam vozio ko baba... neki strah me obuzeo, jeziv osecaj, i Grof me pitao koji mi je.. ne znam ni sam..

I meni ponekad doðe takav oseæaj i onda vozim polagano.
Bitno je da si se provozao.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Gavrolini

Ja znam sto si tako vozio a mislim da i ti znas sta cu ti reci :)

Bori¹a


Lazic


banevuk

Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2018, 16:12
100 km danas... Prijaloooo... :)

Malo po Ralji, pa do Mo¹e na èevape  [spageti] [spageti] [cheers] [cheers]


Andreja

PREBRANAC! Jedva sam doèekao da doðem kuæi sa posla. Ja meraka, ja meraka!  [srce]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Boban_m


Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

milomir22

Citat: banevuk poslato 08 Januar, 2018, 21:56
Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2018, 16:12
100 km danas... Prijaloooo... :)

Malo po Ralji, pa do Mo¹e na èevape  [spageti] [spageti] [cheers] [cheers]



Vise se bozi bandit nego fjr, koji je bolji u odnosu ulozeno/dobijeno?
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

UFF


banevuk

Citat: milomir22 poslato 08 Januar, 2018, 23:43
Citat: banevuk poslato 08 Januar, 2018, 21:56
Citat: Laziæ poslato 08 Januar, 2018, 16:12
100 km danas... Prijaloooo... :)

Malo po Ralji, pa do Mo¹e na èevape  [spageti] [spageti] [cheers] [cheers]



Vise se bozi bandit nego fjr, koji je bolji u odnosu ulozeno/dobijeno?

:D :D  Nije valjda da se primeæuje. Na velikim sam mukama. Mislim da je FJR savr¹en motor.Stavio sam joj sad raisere na volan i novi i bolji vizir.... znaèi nemam primedbe, ALI bandit mi je tako legao da to ne mogu da opi¹em. Jedno veliko biciklo od 100 konja. Lagan kao pero, elastièan, nosi mene i ¾enu ( 200 kg plus) sa lakoæom, potro¹nja 5-6 litara,mogu da pustim volan sa 100km/h sa sve koferom i ona samo klizi.Definitivno motor za lokal, videæemo kako je na "putu" ali ovo ¹to peglam do 150km/h u krugu od 100 km je sasvim podno¹ljivo i ovaj vizirèiæ sasvim vr¹i posao. Da sam kojim sluèajem prvo kupio bandita mislim da na FJR-a ne bi ni mislio, ali eto desilo se obrnuto i totalno ne planski. U svakom sluèaju za svaku preporuku ko voli naked i to za relativno male pare.

milomir22

Pre 3-4 meseca probam bandita istog kao moj, samo 1200, isto s model tu negde 2001-2002. godiste. Iznenadilo me je da 98 konja ide onako fino obzirom da sam terao i motore od 115 ks i vise. Ocigledno da su brojke jedno, a drum drugo. Inace, 600 je definitivno preslab za ono sto bih ja voleo da motor poseduje, 1200 ili jos bolje, gsx1250fa, taman.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Bori¹a


Lazic