Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

mali_zmaj

Zamjenio ispucale kedere na autu!!

Slike sad i nekad!!!!

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

eclipse4

Jos jedan od nas sto vozimo gejmobile

mali_zmaj

Gey  je moderno!!  😋

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Biker-Boy

Jebt kad prije su toliko ispucali?  :o
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Pa ko zna kad su i mjenjani!!  Kad su krenuli, krenuli su sami da otpadaju.. Auto je 2004-to godi¹te. Sumnjam da su mjenjani ikad,ili bar ne u zadnjih pet godina...
jin-jang

Glava Dole

Izem ti kvalitet... dedina buba '71god a kederi fabricki... pa cak i matori uno koji otisao za 10.000din sa tockom koji samo sto nije otpao imao citave kedere... ovo prvi put vidim, posebno na tako mladom autu :o

mali_zmaj

Tad su pravili auta da traju,sad prave auta da kupuje¹ djelove i popravlja¹!!  Potro¹aèko dru¹tvo ¹inko!!  Deri sirotinju,politika firme!!
jin-jang

clutch&brake

Citat: mrle poslato 06 Novembar, 2017, 10:47
Citat: Laziæ poslato 05 Novembar, 2017, 23:59
Ili da krene¹ da se dru¾i¹ sa mojim majstorom, sve mu je jedna crvena... Za drugare... :D
daj da mei zameni diskove i ploèice, i malo prod¾ara klipove.

ako bi da na autu/motoru imas vise vezica nego srafova... samo napred
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Lazic

©rafovi su precenjeni... :D



@Veliki zmaj:
2004-to i nisu menjani kederi bar 5 godina ??? Buba '70-to, nikad menjan ni jedan, 3 Askone od '82-'87-me takoðe, Kadet '85-to takoðe, Omege '89-'90-to takoðe, Honda '94-to, malo je curkala ali lo¹e zamenjena ¹oferka, Pikaso '02-go svi èitavi, k'o novi... Gde bre naðe tog Fijata ??? ;D

Biker-Boy

I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Laziæu ne znam ¹ta se èudi¹,kad bih ti rekao da su ti kederi samo ukrasni,a sramota me reæi koliko ko¹taju...  preskupi!!! Tako su napravljeni od neke krute gume,koja ima pun moj plastike u sastavu.. Znaèi smeæe.  Ka¾e da ih najvi¹e uni¹tavaju deterd¾enti. Isu¹e ih + sunce,i prc. Jebaj ga,¹ta je tu je,ja sam picajzla,pa sam zamjenio.

Sam fiat je uredan,malo tro¹i,ide kako mo¾e da ide 1.3 dizel. Meni zadovoljava potrebe. Nema niti jednog kome ti kederi nisu ispuc
ali. Ostatak auta je oèuvan da se ljudi èude. I moji pro¹li automobili su bili sa urednim kederima...,al eto..

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Poljanac92

Taj 1.3 je bruka kakav je motor, imam ga u corsi c, prezadovoljan koliko taj mali motor moze da pruzi, potrosnja u lokalu oko 4, nisam uspevao da je popnem na 4.5 bez obzira sto imam tesku nogu :D do Bga i nazad mi se hvatala ispod 3.8 :D mala zujalica :D
Preticao sam i kad nisam morao :D

Hohštapler

...a na tom cdti plivajuci zamajac 800e.... sve se vraæa, sve se plaæa i na svakog dodje red ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Poljanac92

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Novembar, 2017, 21:25
...a na tom cdti plivajuci zamajac 800e.... sve se vraæa, sve se plaæa i na svakog dodje red ;)
52k, vec se raspitao, bice skorije zamena  [samoubistvo] ali motor kao motor je odlican, jbg nije se imalo kinte za grande punta sa tim motorom, koji nema plivajuci
Preticao sam i kad nisam morao :D

mrle

zmaje, ja imam veceg fijata, isti kao tvoj samo sa 6 sedista, isto je 2004to, kederi su kao novi. Ali imam na ramu prozora na vratima kao crnu neku "foliju"' ona se sva iskrzala. Sunce, auto iz Italije, pran na cetkama. To mi rekao lik iz neke perionice gde sam ga vozio na dubinsko pranje. Oprao ga za sve pare, nisam video da imam soferku, a sedista i ostalo kao da niko nije sedeo u njemu.

Hurricane

To i nije keder, to je neka kao gumena lajsna, nicemu ne sluzi osim sto prati neku liniju auta..
Opusteno i ne mora da se menja nikad..

Msm svaka cast, zmaj to sredio, jer verovatno nije mogao njega da gleda tako..

banevuk


mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 07 Novembar, 2017, 21:25
...a na tom cdti plivajuci zamajac 800e.... sve se vraæa, sve se plaæa i na svakog dodje red ;)
Ja mislim da ja na mom fiatu nemam plivajuæi,ispravite me ako grije¹im....,sad na modelima poslije 2005- te mo¾da,i na 1,9 modelima imaju plivajuæi. 

Jebiga nisam mogao to da gledam,pa sam zamjenio. Takav sam...

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

mali_zmaj

Domaæe pivo i ro¹tilj za vikend,zadnji lijep dan,divota...!!!! To sam zaboravio,ukrasni keder preuzeo,¹ta¹ kad sam bolesnik!!  ,😆😷

poslato sa rupovke uz pomoæ kurble
jin-jang

Lazic