Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Hohštapler

...osim sto je agregat renault ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Hurricane

...reno dominira formulom 1 decenijama unazad  ;) sa cime malo japanskih proizvodjaca moze da se pohvali, a voleli bi..

Ako japanac kaze da je to u redu, u redu je !

Andreja

Sjajno Jecko, sjajno! Samo pun gas! :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Citat: Jecko poslato 20 Oktobar, 2017, 16:42
Lazice stajala sam na par mesta tako da nisam ni merila iskreno... [neampojma]
Pitanje je bilo koliko si ga brzo poterala... :D A na 207 km pravog pustinjskog puta ne bih imao vremena za stajanje... :D

Hohštapler

Citat: Hurricane poslato 20 Oktobar, 2017, 22:48
...reno dominira formulom 1 decenijama unazad  ;) sa cime malo japanskih proizvodjaca moze da se pohvali, a voleli bi..

Ako japanac kaze da je to u redu, u redu je !

Apsolutno se sla¾em, niti je moj komentar bio u "negativnom smislu", veæ naprotiv!
Da se zna da nije ni sve japansko najbolje! [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Jecko

Citat: Laziæ poslato 21 Oktobar, 2017, 02:35
Citat: Jecko poslato 20 Oktobar, 2017, 16:42
Lazice stajala sam na par mesta tako da nisam ni merila iskreno... [neampojma]
Pitanje je bilo koliko si ga brzo poterala... :D A na 207 km pravog pustinjskog puta ne bih imao vremena za stajanje... :D


A tooo :) Nisam puno ....180km/h.... bila mama sa mnom pa nisam mogla mnogo:D (mama je isto razlog stajanja-ragledanje, voda ovo ono )

bucko

Jecko neka je sa srecom,

ako kupis i drona upoznacu te s jednim momkom  :D :D :D

Jecko

Ahahhahahaa neka, imam ja mog Arapina - original nije kopija :D :P

Lazic

Ima¹ arapski dron... :o ;D Jel naoru¾an? ;D :-*

Hattrick

Ni arapi nisu vise sto su nekad bili, u Saudi Arabiji dozvolili cak i zenama da voze, ode sve u PM.  :)

Biker-Boy

E do kurca, sad jos samo da pocnu da okrecu prasice i piju pivo :D
I feel the need..... the need for speed !!!

mali_zmaj

Propast, kad su oni popustili..,mi svi da trazimo butt plug!!  Da sacuvamo pedu!!
jin-jang

Biker-Boy

Posle 100 godina, igrao danas malo dobri stari "Quake 3 Arena" , i najzad potrefio server na kojem nisu sve manijaci s kojima jedva izdrzis 10 sekundi pre nego sto te roknu :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 21 Oktobar, 2017, 21:04
Propast, kad su oni popustili..,mi svi da trazimo butt plug!!  Da sacuvamo pedu!!
©ta zna¹, mo¾da ti se i dopadne... ;D

mali_zmaj

Paaa slusaj Lazicu..,ne treba meni niko da razvaljuje pedu,razvaljujem ja sam sebi pedu,samim tim sto zivim gdje zivim,kako radim od sedamnaeste godine... ,jos kad niknu tvoje papricice,kad se spalim...,ima dupe da bude kao bacac plamena!!  Tako da poslije svega,to razvaljivanje dupeta iz ljubavi dodje kao melem na ranu!!    [rofl]
jin-jang

Hohštapler

Citat: Biker-Boy poslato 21 Oktobar, 2017, 21:31
Posle 100 godina, igrao danas malo dobri stari "Quake 3 Arena" , i najzad potrefio server na kojem nisu sve manijaci s kojima jedva izdrzis 10 sekundi pre nego sto te roknu :D

Najbolja igra ikada. Ikada.
Dani i dani provedeni, imam utisak da sam odrastao na q3dm6 i q3dm17 😁
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

mali_zmaj

Kupio napokon poklopac za gepek!! Sad mi niko ne moze blejati u prtljaznik!!  15 eura,nenadano,naisao u oglasima na neki otpad koji ima slupanu Ideu,nazvao.rekao covjek da ima..,divota!!
jin-jang

Biker-Boy

Citat: Ho¹tapler poslato 22 Oktobar, 2017, 12:06
Citat: Biker-Boy poslato 21 Oktobar, 2017, 21:31
Posle 100 godina, igrao danas malo dobri stari "Quake 3 Arena" , i najzad potrefio server na kojem nisu sve manijaci s kojima jedva izdrzis 10 sekundi pre nego sto te roknu :D

Najbolja igra ikada. Ikada.
Dani i dani provedeni, imam utisak da sam odrastao na q3dm6 i q3dm17 😁

Definitivno jedna od najboljih fps multiplayer igara, prosto neverovatno da i dan danas (posle 18 godina ) jos uvek ima dosta aktivnih servera,
ne igram cesto, najvise zimi, kad nema nista drugo da se radi osim ciscenja snega i lozenja vatre :D
Vise preferiram arene tipa Camping Grunds, nego one padavicarske kao sto je The Longest Yard, uvek sam u minusu, na svakih 5 fragova, padnem 15 puta :D
I feel the need..... the need for speed !!!

Lazic

Citat: mali_zmaj poslato 22 Oktobar, 2017, 12:02
Paaa slusaj Lazicu..,ne treba meni niko da razvaljuje pedu,razvaljujem ja sam sebi pedu,samim tim sto zivim gdje zivim,kako radim od sedamnaeste godine... ,jos kad niknu tvoje papricice,kad se spalim...,ima dupe da bude kao bacac plamena!!  Tako da poslije svega,to razvaljivanje dupeta iz ljubavi dodje kao melem na ranu!!    [rofl]
Razvaljivanje dupeta iz ljubavi... Realno jedino tako i mo¾e... Da ne bude nesporazuma i u mu¹ko ¾enskom i u (pupupu) mu¹ko mu¹kom seksu to va¾i... :o ;D Ima naravo i onih(¾ena i mu¹karaca) koje daju dupe za pare, al' te ne volim... ;D


Love is in the air... :o ;D ;D ;D

megaidiot

naucna istrazivanja potvrdjuju da se u zivotnom ciklusu svih humanoida analni otvor najvise razvije kada se zaposle.