Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

Hurricane

Ajd neka im je sa srecom, i nama sa njima..  [cheers]

Darko


mrle

Citat: Darko poslato 04 Septembar, 2017, 08:59
ispratio klipana jutros u prvi razred ...
trenutno mi mami osmeh , ali sam siguran da æe vrlo brzo postati ¾urka  ;)

+1, i ja takoðe

Kostić

okaèio opet ono gvojze sa strane da mogu da kaèim kese iz prodavnice i zakaèim sebe i o¾uljam beton i otpadne mi jedno parèe. o bo¾e, ako te ima, ostavi mi malo plastike, sve si bre uzo jebemumi¹a!

[pobednik]



sad mi se klati desni hebl. samo ga posmatram i æutim. levi sam utego onomad sa dobrim ¹rafom. ne¹ jebat!

Lazic

Nije ti bog uzeo plastike, ne zna¹ da vozi¹... :P ;D


UFF


Kostić

krezava je [pobednik] dolomi jo¹ par zuba okastom tiesdvojkom i mo¾e da me ¾eni ;D

eclipse4

Jedno izbacuje iz takta (uciteljica sa fejsbukom) a drugo ubacuje u takt,razredna starijeg sina.

Dosla u neki dekolte,samo sto joj se bradavice ne vide i upoznaje roditelje,kako se ko predstavi ona upisuje na papir,ali kako stoji mora non stop da se saginje i upise.sagnula sa vise od 30 puta koliko dece ima,svaki put je stavila ruku na grudi da joj se ne vide sise kad se saginje a bas se ponadali da ce biti neka vidikova linija heheh

Nego ne sumnjam da cemo redovno ici u skoli na sastanak sa njom.....bombona!
Gde li su bile u moje vreme,sve neke jebene babetine

megaidiot

eclipse u raljama obrazovnog sistema.


friziderdzija

kad pomenu...meni klinjo sad po¹ao u prvi razred...a uèiteljica milfara saèuvaj bo¾e...

Hurricane

...samo nama dosla neka pred penziju  [rofl]

Nije fer!!

Major

Citat: friziderdzija poslato 05 Septembar, 2017, 14:02
kad pomenu...meni klinjo sad po¹ao u prvi razred...a uèiteljica milfara saèuvaj bo¾e...

Tesko tebi [rofl]

friziderdzija

sutra prvi roditeljski...zena mi brani didem...a ja hocu da ucestvujem u obrazovanju deteta...ne valja kad ne ucestvujem, ne valja ni kad hocu...ne mozes da im valjas nikako...xxx

Major

Moras ucestvovati nego kako nego da moras :D

eclipse4

a tek kod koje idem da poducim nemackiiiiii........ja je kao ucim achtung dichtung a u stvari bih joj i davao ne samo predavao...pa makar i pred muzem koji nam kuva kafu,sipa sok,posluzuje grickalice :)

Lazic

@zamrzivaèlija:
Brani jer misli da ne sme¹ da mrda¹ olupan ili je uèiteljica toliko dobra? :D


@pomraèenje:
Organizuje¹ da mu¾ negde ode hitno... ;D

Darko

a tek "nasa" uciteljicaaaa....

uuuuuuu ..to je to , ne propustam ni jedan roditeljski ...
cak , necu da izbijam iz skole  ;)
za razliku od cerkine prosle uciteljice , sin dobio bombu 

eclipse4

darko sinko nedaj detetu da pipa bombu,uzmi mu to polako na vreme iz ruke i aktiviraj ti to negde "sa bajka" :)

Citat: Laziæ poslato 06 Septembar, 2017, 09:09
@pomraèenje:
Organizuje¹ da mu¾ negde ode hitno... ;D

gde da ode kad je zenskaraca ja mislim on to jebo na dan zaceca deteta i nikad vise.....sin preslikan on ko da na 3d stampacu radjeni...cerka vec....sad....   :)