Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 18 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Major


megaidiot

trust me, najbolje resenje za transport porodice, sibnes sve avionom i onda polako motorom tamo amo.  [yahoo]

Kostić

tako je moj æale radio. nas odveze na avion, a on doðe bez leve strane auta namore. ¹ta bi crni ðole, de su ti vrata i cela strana? ma ni¹ta ka¾e zakaèio me kamion. ¹to je imo neki feti¹ tako da se nosi. a nas bolelo uvce, avion, stjuardesa sokiæ, oblaci letimo namore ;D

Lazic


UFF

Citat: kosta66 poslato 01 Septembar, 2017, 13:45
tako je moj æale radio. nas odveze na avion, a on doðe bez leve strane auta namore. ¹ta bi crni ðole, de su ti vrata i cela strana? ma ni¹ta ka¾e zakaèio me kamion. ¹to je imo neki feti¹ tako da se nosi. a nas bolelo uvce, avion, stjuardesa sokiæ, oblaci letimo namore ;D


sad mi je jasno sto si takav ispo
nije tvoj izbor nikad bio
imao si pogresnog idola

Bori¹a

ppolozio punu A kategoriju danas [yahoo]

sledece nedelje vadim dozvolu [yahoo]

Kostić

kog ne bi menjo za sve idole sveta

dzimika

Citat: mkt poslato 01 Septembar, 2017, 12:04
ma jok
nece gospodja na motor
Pa gde ce ti dusa da ne ides motorom na more

MIGE


Lazic


mali_zmaj

Citat: Ho¹tapler poslato 31 Avgust, 2017, 11:44
@deka
Èoveèe, ta honda extra izgleda, ¹ta kuka¹ ko pièka? :D

sjedi pa provozaj...,pa ces da saznas.....   al stigao sam,sve ok,malo je kisa sjebala stvar..,motor se dobro pokazao,pouzdano da ne kazem,mada nikad monocilindrasa,to mi je ova voznja potvrdila.., ne znam kakvi su ovi moderniji,recimo u Teneri maloj,ali vise komada sam probao i jok,ne svidja se to meni...

i meni je osmjeh vratio forum....
jin-jang

dzimika

Sta ti ne odgovara kod jednocilindrasa? Mislim osim vibracija?

mali_zmaj

Puno se mora saltat,to mi se ne svidja. Recimo na ovoj Hondi kad je u petoj na osamdeset , brekce,a u cetvrtoj na  istoj brzini , kao da radi na previse obrtaja... kao da mu fali cetvrta i po brzina,da iskarikiram malo.  Mjenjac odlican,radio bez greske...
Peta ima funkciju samo preko devedeset...  Vibracije mi i nisu toliko smetale..,mada nije da mi se svidjaju...  Navikao na dva i vise cilindara i to je to..,ne lezi mi ovo i djaba..
jin-jang

UFF

nece ti lezati ni 2 kad se naviknes na 4

dzimika

Citat: mali_zmaj poslato 03 Septembar, 2017, 21:53
Puno se mora saltat,to mi se ne svidja. Recimo na ovoj Hondi kad je u petoj na osamdeset , brekce,a u cetvrtoj na  istoj brzini , kao da radi na previse obrtaja... kao da mu fali cetvrta i po brzina,da iskarikiram malo.  Mjenjac odlican,radio bez greske...
Peta ima funkciju samo preko devedeset...  Vibracije mi i nisu toliko smetale..,mada nije da mi se svidjaju...  Navikao na dva i vise cilindara i to je to..,ne lezi mi ovo i djaba..
Kapiram sta hoces da kazes ali to ti je i kod dva cilindra i ostalih koji se ne vrte do 13, 14, 15k obrtaja
opet samo zavisi na sta si navikao, a ti neki "nedostaci" medjubrzine recimo mogu se resiti sa drugim odnosom prenosa na lancanicima
recimo na mom je drugi odnos u odnosu na R model dr-a jer je kao vise "putni"

mi¹ko_kolo

Odbojka¹i! Posle onolikog nerviranja sinoæ.

UFF

Citat: dzimika poslato 03 Septembar, 2017, 22:20

Kapiram sta hoces da kazes ali to ti je i kod dva cilindra i ostalih koji se ne vrte do 13, 14, 15k obrtaja



KTM sa 1 cyl mi se vrteo do 8
CB sa 4 do 10

i nije neka razlika u obrtajima ali u voznji nebo i zemlja


Andreja

I mene èesto smara relativno mali raspon iskoristivih obrtaja na XR-u ali èim se siðe sa asfalta, poèinje ¾urka. Po gradu isto, ¾urka. Po avalskom isto, ¾urka. Samo na auto putu ga dr¾im na 80-100 max i to je to... Najjaèi motor :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Darko

ispratio klipana jutros u prvi razred ...
trenutno mi mami osmeh , ali sam siguran da æe vrlo brzo postati ¾urka  ;)