Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 13 gostiju pregledaju ovu temu.

DebeliZmaj

Uspes da napravis tri moje plate profite na jednom kontejneru ?
I sve to iz klimatihovand kancelarije ?
To je sjajno i vredno svake pohvale ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Joker

Zmaje imas soma evra platu, kao da imas ne znam ni ja sta... Daj bre, oladi sa tom platom, malo ti je veca od proseka, ne kurci se u svakoj mogucoj temi na forumu molim te... Razumem ja da je to jedino iznad proseka sto imas, ali...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

DebeliZmaj

Te pomenuo neko ? Nesto napisao o tebi ? Pomenuo kraj u kome zivish ? Sta sviras onda ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Boban_m

Zmaju ostani konzistentan ;D Ako se vec kalemis na tudje postove, nema smisla da se cveljas kad tebe neko proziva.

Kostić

 [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] [klanjam_se] zavario sam goluba ramenom sa 120 u¹umi. nisam pao, marko bio iza mene ;D zaneo me jedno dvaes cma ulevo ....  [flashing] ;D

Glava Dole

Par puta sam se usrao, tako su isli prema meni da sam pri brzini bukvalno morao da se saginjem na rezervoar da ga ne pokupim, ali izbegavao do sad na par santimetra bukvalno...

Inace, koji marko? Ima  ih ko zutih mrava na forumu ;D

Kostić

donmarkoni. dva u niskom letu. vido sam ih na dva metra na oèi i samo sago glavu udesno i kad puèe o kacigu i rame odlete dvaes metara tra¾ili ga po ¹umi a perje na sve strane. bilo mi frka zbog ¹to nem vizir, da se zabo u kacigu,  :o leeeleee.... dobroe ;D  [klanjam_se] ;D

megaidiot

moz to da bude zajebano, obarale su ptice ljude, jednom me puklo nesto sitno u koleno, izletela iz rastinja sa strane, odbila se negde i posle je nisam nasao.
a ostala mi fleka nedeljama.

Kostić

te¹ko æe golub da obori èoveka, ¹upalj je i fleksibilan pri udarcu, al bogomi ima trista grama sigurno. boli me kljuèna kost malo ;D goksija iz mog kraja pre par godina pogodio u èelo al je i¹o sporije, al mu nije bilo ba¹ milo ;D èoeka obori strah i nagli pokret pri veæoj brzini. sreæa pa ¹umu znam i ¾mureæki pa sam uspeo da stanem a da ne odem u ¾bunje ;D a ba¹ na krivini gde ulazim sa 120 do 140 ;D

megaidiot

Citat: kosta66 poslato 01 Jul, 2017, 15:19
èoeka obori strah i nagli pokret pri veæoj brzini.
pa da, ali ne bi se usro bez ptice.

Kostić

jebiga, kako ko. neko se snaðe neko se saplete. jednom sam pri 180 vido juga u preticanju kamiona ispred sebe i pro¹o uz ivicu puta na 20 cma od njega. da sam se upla¹io vadili bi me iz njive. strah mo¾e i vrabac da napravi, a ptice lete jebiga. letu i bunbari i èele ;D

Glava Dole

Makaze takodje, za voznju motora i divljanje je potrebna relativno dobra inteligencija i brzo razmisljanje, koliko god cudno zvucilo... tipa upadas u makazice, treba se odluciti u milisekundi sta je sigurnije, kocnica, bezanje i uvlacenje iza automobila ili pun gas pa sta bude :) Jednom mi se desilo da sam krenuo da obilazim auto i kamion a lose isplanirao... gledqao sam bukvalno smrt u oci, bio sam ubedjen gotovo je u milisekundi... ali, naravno, baksuz najveci, tako da sve mora da bude obrnuto, jedna nize, gas u patos i izvukla me yamahica na metar od tragedije :) Od tad... volim da divljam ali obilazim samo kad procenim da je sigurno i da nema nikog u daljini, pa neka sam cava, sto je sigurno-sigurno je :)

megaidiot

Citat: Milos96 poslato 01 Jul, 2017, 15:56
... gledqao sam bukvalno smrt u oci, bio sam ubedjen gotovo je u milisekundi...
i da te je bas tad pukla ptica?

Glava Dole

Hahahha ili recimo bas tad pao meteor na glavu?


stilgar

Citat: Milos96 poslato 01 Jul, 2017, 15:56
Makaze takodje, za voznju motora i divljanje je potrebna relativno dobra inteligencija i brzo razmisljanje, koliko god cudno zvucilo... tipa upadas u makazice, treba se odluciti u milisekundi sta je sigurnije, kocnica, bezanje i uvlacenje iza automobila ili pun gas pa sta bude :) Jednom mi se desilo da sam krenuo da obilazim auto i kamion a lose isplanirao... gledqao sam bukvalno smrt u oci, bio sam ubedjen gotovo je u milisekundi... ali, naravno, baksuz najveci, tako da sve mora da bude obrnuto, jedna nize, gas u patos i izvukla me yamahica na metar od tragedije :) Od tad... volim da divljam ali obilazim samo kad procenim da je sigurno i da nema nikog u daljini, pa neka sam cava, sto je sigurno-sigurno je :)
kad uletis u makazice imas dve nepoznate kolko god da si inteligentan, ovog sto pretices i ovog sto ti ide u susret. Njihovu reakciju ne mozes da predvidis jer ima mnogo mogucnosti.

DebeliZmaj

Citat: Boban_m poslato 01 Jul, 2017, 14:28
Zmaju ostani konzistentan ;D Ako se vec kalemis na tudje postove, nema smisla da se cveljas kad tebe neko proziva.

Al vidi kao i ona tema za kes za hosting ... Isto ima neke zamerke a niko ga pomenuo nije ...

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Joker

Imas i ti na sve moguce na ovom forumu, nema teme gde te nema da ti nisi napisao svoje misljenje...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

mrle

bio na Adi. Zena otisla sa decom bajsevima, pa camcem preko. Ja zavrsavao nesto motorom po gradu pa dosao kasnije. Zapalio vatricu, napravili malo mesa. Zafalilo pivo i bas kada sam krenuo da kupim, staje crveni kamioncic BIP. Pitam:"Posto pivo"?

"Besplatno, promocija od 15 do 19h"

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

mrle

Citat: DebeliZmaj poslato 01 Jul, 2017, 21:26
Bilo toceno ?

Da, koliko hoces. I dobijes fisek kikirikija.