Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 24 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

kad mi na rano jutro jedan Laziæ, ka¾e, da sam nezreo ....  [srce] [ljubav] :-* [rofl] ;D :o

Kostić

ovoe bila murija! kad te ovaj navata, to je trip. a ne gikserom na skuter i bembarom na punta ..... pièke moderne.







;D



Kostić

a ovo je slavija, a ne ona moderna pederska fontana ;D



Kostić

krenem jutros na bubanj potok, kolona od iljadu ru¾a do buvljaka. malo stoje malo idu. obilazim sa 20 na sat da ne stojim u koloni, dobar deo vozaèa se pomeri kad me vidi, ja klimnem hvala glavom, traka je dovoljno ¹iroka da motor ne preðe belu liniju, pola njih tera uz samu belu, tj stoji... takve polako obiðem sa desne strane i jedan kukolj - taksista. vido me i uz belu. ja polako desno pored njega jel, proðem, on gas da se zalepi uz auto ispred sebe. ok, proðem i taj auto uz desno i uglavim se ispred kamiona jer taj nije peder, pustio me. kamion stane, stanem i ja pa  gledam pedera, peder gleda mene. levi migavac 20 na sat i odem opet uz belu do buvljaka. na ovom svetu ¾ive ljudi i ¾ive nad¾ak babe. nad¾ak babe valja zajebati na fin naèin. peder je osto da se cvrèi, ja stigo i obi¹o pola buvljaka. od trkanja tuèe besa pièkaranja i svaðe nema leba. ipak sam se ja smejao, a peder mi verovatno jebo kevu sebi u bradu i cvrèio se na suncu.  he he.

losmi


lord_oblivion

Citat: kosta66 poslato 10 Jun, 2017, 14:41
krenem jutros na bubanj potok, kolona od iljadu ru¾a do buvljaka. malo stoje malo idu. obilazim sa 20 na sat da ne stojim u koloni, dobar deo vozaèa se pomeri kad me vidi, ja klimnem hvala glavom, traka je dovoljno ¹iroka da motor ne preðe belu liniju, pola njih tera uz samu belu, tj stoji... takve polako obiðem sa desne strane i jedan kukolj - taksista. vido me i uz belu. ja polako desno pored njega jel, proðem, on gas da se zalepi uz auto ispred sebe. ok, proðem i taj auto uz desno i uglavim se ispred kamiona jer taj nije peder, pustio me. kamion stane, stanem i ja pa  gledam pedera, peder gleda mene. levi migavac 20 na sat i odem opet uz belu do buvljaka. na ovom svetu ¾ive ljudi i ¾ive nad¾ak babe. nad¾ak babe valja zajebati na fin naèin. peder je osto da se cvrèi, ja stigo i obi¹o pola buvljaka. od trkanja tuèe besa pièkaranja i svaðe nema leba. ipak sam se ja smejao, a peder mi verovatno jebo kevu sebi u bradu i cvrèio se na suncu.  he he.
Ja se pomeram kad mogu i koliko mogu, da proðu motori i skuteri.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

po pravilu se sva vozila voze uz desnu ivicu kolovoza, a ne uz belu. od kad je sveta i veka, automobil sme da obiðe motocikl u svojoj traci (èak i u raskrsnici) osim gde postoji znak, da je zabranjeno, a koji se odnosi na motor sa prikolicom. znaèi - nas svako sme da obilazi, a mi ne smemo. odma smo bahati vozaèi. ako je bahato ¹to ga obilazim sa 20 na sat u svojoj traci i ne preðem belu liniju, a on ide deset ili stoji, pa .... nadrkani vozaèi se zalepe za tu belu liniju, nebili videli kolika je kolona i nebili spreèili da ih neko obiðe ...

pa za¹to?

pa zato, jer nisu jebali sinoæ, pa tresu muda na druge :)

oni ¹to gledaju u ogledala, a ima ih poprilièno su likovi, koji svataju da su se zaboli, al ako vide motor u ogledalu, oni se malo pomere, ili jednostavno ne voze uz belu liniju i obièajno su normalni ljudi...

ja kad vozim 40 - 50 po selu ili 60 van grada, vozim uz ivicu kolovoza, da bi drugi ljudi mogli da me obiðu u svojoj na¹oj traci, da ne èekaju da se otvori prolazu u suprotnoj.

to je neko pravilo koje je normalno, a plus je po propisu, jer su propisi uglavnom normalni ...

MIGE


Do¹lo je do gre¹ke!
You have already posted a thanks to this post at 26 Mart, 2014, 15:15

Glava Dole

Govno mi se smrzlo :) Da smem da im priznam da sam malkice samo neispravan vodio bih ih na pecenje i pivo da ih castim zato sto se nisu izdrkavali... sreca ziva da sam svaki put vozio sporije bas tad, prvo se mimoisao s njima a posle ih video parkirane kad se vracao... reko gotovo je milose, bio sam sasvim siguran... sreca pa moj bakuzluk ima i dobrih strana, bilo je obrnuto kao i uvek :)



! No longer available


DebeliZmaj

Ma jok pun gas i na tocak...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

MIGE

Citat: Milos96 poslato 11 Jun, 2017, 18:49
Govno mi se smrzlo :) Da smem da im priznam da sam malkice samo neispravan vodio bih ih na pecenje i pivo da ih castim zato sto se nisu izdrkavali... sreca ziva da sam svaki put vozio sporije bas tad, prvo se mimoisao s njima a posle ih video parkirane kad se vracao... reko gotovo je milose, bio sam sasvim siguran... sreca pa moj bakuzluk ima i dobrih strana, bilo je obrnuto kao i uvek :)



! No longer available


sinko, ne budi djana..teraj to,jednom se zivi  [thumb_up]

Hurricane

..taj fazon, frka¹ se bzvze

Lazic

Citat: kosta66 poslato 10 Jun, 2017, 11:59
kad mi na rano jutro jedan Laziæ, ka¾e, da sam nezreo ....  [srce] [ljubav] :-* [rofl] ;D :o
:-*  [srce] ;D

Ostoja

Uff, koj ka¾e: Isprskaj me po leðima, mooolim te...
Kako da ga odbijem...
[rofl] [rofl] [gej] [gej]



Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Hurricane

on topic:

ono kad ti doðe...

manje od 15 min Brdo-Yubiz-Brdo sa sve oblaèenjem i svlaèenjem kacige i rukavica..  [gsxr]

Andreja

A grejanje motora ni¹ta, a?  [procitaj]
[rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hurricane

 [rofl]

zna se , zagrejao se dok sam navlaèio kacigu i rukavice..

Kostić

znaèi, ti si crno dete. znao sam

megaidiot