Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 15 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic


UFF

pa lupeta u drugoj temi ko da je on jedini koje citao komercijalni autostoperski vodis korz galaksiju
knjiga realno sranje, jedino vece sranje od nje je hobit, citao sve i nije mi jasno sta se koji kurac ljudi odusevljavanju sa glupostima, mozes da se odusevis samo ako si tinejdzer

Andreja

Citat: kosta66 poslato 26 April, 2017, 18:55
i jo¹ ne¹to, prodo si talibanu motor koji ide ko pu¹ka, ovo ono, tjunirao si ga, ulo¾io boga oca. za¹to taj motor onako krvari za one pare, malo malo pa nema ulja? moj dominator je bio bolesan, a nije oti¹o na forumu za 600e? veruje¹ li da je taj raspali ikser toliko bolji i vredniji od mog dominatora, da moj nije vredeo ni 600 e? ja ne verujem. inaèe ni¹ta ne sporim tvoju cenu niti iksera, da ne pomisli¹ da pljujem. ne. samo uporeðujem. i nemoj te prièe da je ikser kros motor koji je lak, a dominator matora krmaèa koja jedva hoda. moj sam vozio, iksera sam probo onaj dan.

Prièa¹ koje¹ta Kole, prvo ne krvari za sve pare, pu¹ta na dihtungu ventil dekle i to mi je Gavra rekao i pre nego ¹to sam oti¹ao da gledam motor. Ulaganje od 30e i par sati posla. Druga stvar, ako je od januara do kraja aprila potro¹io 300g ulja a svi znamo da vazdu¹are (pogotovo sa klipom preènika jebenih deset centimetara) tro¹kare, to nije apsolutno ni¹ta lo¹e, ¹tavi¹e, stanje je bukvalno idealno. Ok je sprdati se da je ne¹to kanta, kofa ali preterao si, napu¹ava¹ èoveka potpuno neargumentovano.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Misli¹ da æe Gavra da mu zameri? ;D



Nego, Jugoviæ mi izmamio osmeh, oko glave... ;D I 6 nefiltriranih Jelena... ;D I nove ploèice kojima sam zamenio one koje su do juèe bile nove... ;D
I kusur one rakije ¹to je Glen branio ¾ivotom... ;D I razraðena koèiona klje¹ta... ;D I nova koèiona teènost posle 7 godina u Srbiji, dodu¹e samo pozadi, prednja koèi dobro... ;D I bru¹enje diska brusilicom... ;D

Gavrolini

Ja mogu da se uvredim kad je neko kompetentan da o necemu prica. Sto Kostinom slucaju svakako nije.  Ljubomora je cudo. A mogu da zamislim kako je ceo zivot ziveti u ljubomori i gledati sa strane kako drugi voze. I onda u 50 godina kupiti "motor" i pricati price koje si slusao ceo zivot kako drugi pricaju. U ostalom taliban nikad srecniji. Covek se smeje dan i noc. A od prodaje sam ja njea bar 100x zvao i pitao jel sve ok i jel zadovoljan.

Lazic


Gavrolini


Boban_m

Sinoc sam kupovao nesto na Aliexpressu i kod cekiranja dodje poruka nesto "ova transakcija ne moze biti zavrsena, i kao uputstvo da podnesem apel pri cemu treba da slikam i posaljem neki od dokumenata: licna, pasos ili kreditna karta. Haha.

Lazic


Kostić

Citat: misa-pei poslato 26 April, 2017, 16:10
Te¹ko da je fabrika... Ali, vredi pogledati.

tvoja suzi je bila pra¹njava ali svoja. ovo je samo oglancano. em nema svoje grane i èunkove, a to ti sve ka¾e, a i da ne ka¾e, motor bez svog levka, nije ono ¹to treba da bude. ti levci su izgleda mnogo nevoljeni èim ih skidaju i turaju gluposti. em mu je cena prejaka. dal bi dao somaipo za njega? ja i da oæu, ja volim taj motor, tj gs 850, ali sumnjam da bi mi poslu¾io za svakodnevnu upotrebu bez da ne poène da se neæka. vidim da si æaskao na bju :)

inaèe ne bi dao ovog slomnjenog ziksera za njega osim kljuè za kljuè i to je pitanje dal bi se zajebo. taj motor mora da ima sve svoje, pa neka je i olizano, da bi vredeo te pare.

Kostić

#15590
¹to se vreðate kad neko iznese svoje mi¹ljenje? moj dominator je imao ulaganje od 30 evra za cenu od 600, a na oglasima 96 godi¹te ko¹ta ko da je afrika... to ¹to je taliban zadovoljan, nema veze sa onim ¹to sam reko. taj ikser je kofa. isto ko i sve druge matore kofe od 40 godina. :)

a ti talibane, ne budali. ne napu¹avam ga, samo ka¾em to ¹to ka¾em.  :-* [srce]

i mali kole je zadovoljan, al mene i dalje grize savest kad god ima neku intervenciju na kanarincu. uzo sam mu lepe pare za kr¹ koji nije nov :)

inaèe ovo za u 50 godina kupiti 'motor' se sla¾em, tj saglasan sam. to je istina. no, neko dosanja neko ne. nako od malih nogu ima keks i mleko, neko kaèamak. ja lièno preferiram ljude koji su jeli kaèamak, pa pod stare dane otkrili mleko i keks. :)

a prièe koje sam slu¹ao ceo ¾ivot, eh.... pa ih sad prisvajao kao svoje. pravi sam baron :)

Kostić

a to za tro¹karenje ulja, da nije pala flajka iz ivanovog gepeka, nosio bi tu kofu kuæi na leðima il bi te ja ¹lepo. lepo te iznenadilo to kad krene¹ na put pa se zgrane¹.

misa-pei

Citat: kosta66 poslato 29 April, 2017, 12:55
Citat: misa-pei poslato 26 April, 2017, 16:10
Te¹ko da je fabrika... Ali, vredi pogledati.

tvoja suzi je bila pra¹njava ali svoja. ovo je samo oglancano. em nema svoje grane i èunkove, a to ti sve ka¾e, a i da ne ka¾e, motor bez svog levka, nije ono ¹to treba da bude. ti levci su izgleda mnogo nevoljeni èim ih skidaju i turaju gluposti. em mu je cena prejaka. dal bi dao somaipo za njega? ja i da oæu, ja volim taj motor, tj gs 850, ali sumnjam da bi mi poslu¾io za svakodnevnu upotrebu bez da ne poène da se neæka. vidim da si æaskao na bju :)

inaèe ne bi dao ovog slomnjenog ziksera za njega osim kljuè za kljuè i to je pitanje dal bi se zajebo. taj motor mora da ima sve svoje, pa neka je i olizano, da bi vredeo te pare.

To ¹to nema fabrièke èunkove a i grane je za te generacije normalno. Svi su se lo¾ili na 4 u 1, a kad ostavi¹ fabrièke grane, ima¹ problem: ili ne mo¾e ¹tender ili ne mo¾e da se zameni ulje. Ja sam sa fabrièkim granama i Sebringom morao da skidam grane svaki put kad sam menjao ulje. Na Kawi su se grane tako plele da kad je stavljen Devil, nije bilo mesta za ¹tender.

Nisam gledao ovaj motor, stvarno dobro izgleda, treba ga èuti pa odluèivati. To ¹to je mator, ne znaèi da vredi kao bolji kinez. A za svakodnevnu upotrebu bi te zezao isto kao i da je '80 neka.
Država je najveći neprijatelj naroda

Gavrolini

Citat: kosta66 poslato 29 April, 2017, 13:05
¹to se vreðate kad neko iznese svoje mi¹ljenje? moj dominator je imao ulaganje od 30 evra za cenu od 600, a na oglasima 96 godi¹te ko¹ta ko da je afrika... to ¹to je taliban zadovoljan, nema veze sa onim ¹to sam reko. taj ikser je kofa. isto ko i sve druge matore kofe od 40 godina. :)

a ti talibane, ne budali. ne napu¹avam ga, samo ka¾em to ¹to ka¾em.  :-* [srce]

i mali kole je zadovoljan, al mene i dalje grize savest kad god ima neku intervenciju na kanarincu. uzo sam mu lepe pare za kr¹ koji nije nov :)

inaèe ovo za u 50 godina kupiti 'motor' se sla¾em, tj saglasan sam. to je istina. no, neko dosanja neko ne. nako od malih nogu ima keks i mleko, neko kaèamak. ja lièno preferiram ljude koji su jeli kaèamak, pa pod stare dane otkrili mleko i keks. :)

a prièe koje sam slu¹ao ceo ¾ivot, eh.... pa ih sad prisvajao kao svoje. pravi sam baron :)
E vidis tu je najveca razlika izmedju tebe i mene. Ja ne "preferiram" niti cenim ljude po njihovom materijalnom stanju.  Ja preferiram dobre ljude i zabole me kita da li su nekad imali pa sad nemaju, nekad nemali pa sad imaju , uvek imali ili uvek nemali.  A ti preferiras samo sebe,  u tripu si da je ispravno samo kako ti radis dok eto ja na primer mislim da ti od kad ustanes pa dok ne legnes ne uradis ni jednu ispravnu stvar.  I bogu hvala da smo sisli sa kacamaka jer bi dalje bili u kamenom dobu.

Kostić

mi¹o, onda bolje da vozim ziksera, jednako mi je lepo kao gs. stim ¹to ziks ne ko¹ta ko muzej :)

gavro, ja i dalje jedem kaèamak. (saæe gvra o kamenom dobu, a rodio se u doba mobilnih. kompetentno) :)

a onaj ikser je kofa, stara 40 godina :)

Gavrolini

Pojede te ljubomora moj Kosta...pojede

Kostić

ljubomora? aj da si reko ego pa i da te razumem. al ljubomora te¹ko. osim kad je u pitanju penelope kruz, tu ima malo. ljubomoran sam na onog ko je firca, a ja mogu samo da je sanjam. :)

Gavrolini

Rekao ono sto sam mislio. Ljubomora...jede te onako iznutra, razara. Verovatno zato i cugas jer ne mozes da se izboris sa ljubomorom. I onda pokusavas da ponizis druge a ustvari im zavidis. Zavidis im sto su mladji, lepsi, voze bolje motore, voze duze motore.....

mali_zmaj

#15598
E maloo sam se ponovio!!!  E sad Lazic je nesto spominjao,moj gay mobil ono,ovo..,mislim da je ovo moje ultimate gay mobil!!  Cak stavise mogla bi se i tema napravit..  "ciji je veci... gay mobil"

poslato sa rupovke uz pomoc kurble
jin-jang