Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

K0le

Zar tebi ne ide 170/60 ?  Imam ja jednu 180/55 .. nije mlada, stoji mi neko vreme.. ©ara ok. Za ispravnost ne garantujem, al ako 'oæe¹- tvoja je. Mogu je ponesem s onim vinom.

Kostić

180 stoji na njemu. fabrièka je 170. ni ja nisam mlad pa sam ¾iv, ubaci u kombaj, doæe dobro kad se ova iscepa a blizu je ;D

Lazic

Kostiæu, gume se vrlo uspe¹no recikliraju, samo smo mi i za to retardirani... Mo¾e da se dobije nafta, sastojci za asfalt, nove gume...

Kostić

znam laziæu, al puco sam na nas. kod nas se pale po ko gde stigne i lo¾e po toplanama

Lazic

Mogu i u toplanu, sad u Obrenovcu imaju dobre filtere, ni¹ta vi¹e ne bi zagaðivale od uglja...



Govoreæi o paljenju guma, pre 10 godina i¹ao u CG za prvi maj. Za uranak su napravili ekolo¹ku katastrofu, sve su gume zapalili ¹irom Crne Gore... :o
Od Bara do Petrovca je padao masan sneg, pepeo od guma, jedva sam oprao auto od sranja... :o Posle usput do Srbije shvatio da im je to feti¹ za uranak... ;D

Kostić

znam laziæu, zabole me za gume, samo mi je bilo dosadno ¹to me mrzelo da odem po tuborg, pa sam na ne¹to morao da kukam :)


e siroti crnogorci, nema se ima se :)

Lazic

Onda u redu, nastavi sa kukanjem... ;D

Kostić


El Jefe

Погрешан телефонски број није никада заузет.
Друштво за заштиту од животиња

megaidiot

obicna domaca pljeskavica sa kupusom i ljutom paprikom [yahoo]

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

viper

Stiglo  :D

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Kostić

ja juèe oti¹o do dedinja i ni¹ta mi se nije desilo. danas odem do sela i opet ni¹ta. svi mi se ne¹to sklanjau, ne preskaèu me, a ja 50. ko obi¹o obi¹o lepo i kulturno na metar daljine.  ovaj svet je poludeo :)

dobio sam obo¾avaoca u selu. tri dana mi stajo motor i siðem juèe a ono otvorena slavina. al jebiga, ne preliva. ba¹ mi ga ¾ao.

stilgar

bio danas u Chumicevom sokacetu na razmeni LP ploca, SP ploca, cdeja i dvdeja. Ploca bas bilo dosta, prinatno sam se iznenadio koliko je tu zaljubljenika u analogni zvuk bilo. Ja prodo neke svoje koje ne slusam vise.

Послато са Lenovo K10a40 уз помоћ Тапатока

Lazic

Nije ni èudo ¹to se sklanjaju kad te vide... ;D ;D ;D


Ontopic:
Gula¹ ¹to sam skuvao... Sam se jede... ;D Jeo... ;D

slave74

Danas Ravna Gora






Divcibare









Ribnicka pecina







Lazic


eclipse4

Citat: viper poslato 21 April, 2017, 11:51
Stiglo  :D

Poslato sa HUAWEI G7-L01 uz pomoæ Tapatoka

ninja odelo ???  [panic]

Kostić

ne¹to se mozgarim, dalje bilo ijedno okupljanje, a da se meni neki kurac nije desio. nesam domorodac na forumu, al otkako sam do¹o, onaj laziæ posto pièka, ni¹ta sranja ovo ovo, ona juga ne¹to malo al se i on oporavio, a ja. prvi roð, crko mi motor, posle mi crko smrda kod gorana, jedva do¹o kuæi, ispo iz krivine u debrcu, tu mi juga pomogo, ispo i on, u titel doðem sa olupinom i otresem mi¹u, sve neki pehovi. pa je neæu vi¹e da budem najgori. tri godine dosta. nek neko preuzme titulu, ja æu da stavim unuka na rezervoar i odosmo da jurimo ribe. ako me æerka ne ubije... jeste, posto sam deda, al mi tolko prazan novèanik, da ne smem da ka¾em. svi æe odma aj da èasti¹. nema jebiga, èastiæu jednog dana nekad, negde, na nekom okupu gajbu piva, ako budem tolko bogat :)

juga