Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Kostić

koj æe kurac servo abebabeesovi i ostale budala¹tine na kros motoru... pa spidvej nema koènice uop¹te...

Gavrolini

Citat: bigbad86 poslato 16 April, 2017, 23:56
Servo mi jedino ima neke logike na enduro motoru gde ima nenormalno mnogo tumbanja pa ti je potrebno da drzis guvernal a kocis bukvalno jednim prstom. Neka me ispravi neko ako gresim. Ali opet to dodaje tezinu pa ga verovatno zbog toga nema na enduracama/krosaljkama.
gresis sinko, silno gresis. Cross ne voze ljudi kojima treba servo :)

Lazic

Citat: Gavrolini poslato 16 April, 2017, 23:39
Citat: Laziæ poslato 16 April, 2017, 13:51
Citat: PECA BMW poslato 16 April, 2017, 02:01
Citat: El Jefe poslato 16 April, 2017, 01:33
Јел ово мотор са сервом?

jeste
Sva¹ta sam èuo, ali ovo je meðu prvih 5... ;D Poku¹avam da zamislim prednosti servo koènica na motoru... Bez abs-a bi se skrljao na prvom koèenju... ;D ;D ;D
Bolji si od mene...jabse pitam bre kako servo na upravljacu i crmu to sluzi, da lakse mota kad se okrece u mestu? :) idiot!
[rofl] [rofl] [rofl]  :-* :-[ [srce]

Jecko

od 34 minuta na dalje, moj stariji brat  [srce]
Inace apsolutno nestvaran kraj Srbije, nisam imala pojma da tako nesto postoji tako blizu....

! No longer available

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Ostoja

Dobar si, dobar, evo ti "+", hahahaaha. [thumb_up]
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

lord_oblivion

#15446
Citat: bigbad86 poslato 16 April, 2017, 23:56
Servo mi jedino ima neke logike na enduro motoru gde ima nenormalno mnogo tumbanja pa ti je potrebno da drzis guvernal a kocis bukvalno jednim prstom. Neka me ispravi neko ako gresim. Ali opet to dodaje tezinu pa ga verovatno zbog toga nema na enduracama/krosaljkama.
Za tumbanje se koriste damperi ililti stabilizatori 'volana'

https://www.google.rs/search?q=enduro+dumper&ie=utf-8&oe=utf-8&client=firefox-b-ab&gws_rd=cr&ei=jxD2WOyIIYvUwQLL_bbYBg#q=enduro+stabilizer

http://advrider.com/index.php?threads/steering-dampers-as-they-pertain-to-enduros.518645/

A koènica k'o koènica.
Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.

Kostić

tri godine najgorovanja i ¹es iljada na¾vrljanih gluposti  [kralj] ;D

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Kostić

mogo bi da mlatnem jendva tuborgiæa, zaladnelo, zima mi da se vozim, al æu odem pe¹ke ;D

nego, jel neko primetio, koliko se polovnih guma uvozi u srbiju? ljudi u svetu ih voze malo ili èim èepuju, odma bacaju. tako svet napune sa gumama, koje mogu da rade do kraja. ¹ta oni da rade sa tim gumama? da ih spale u toplani? neæe da se truju. onda mi mudri srbi tu naðemo dobar raèun. uvezemo. i posle nam svet kriv, ¹to smo istinski glup narod. ne glup, nego alav na pare. ja bi po zakonu naredio da guma mo¾e da se vozi do kraja, a da polovna guma ne sme da se uveze. boli me kurac ¹to nem pare za novu. meni to ne bi i¹lo u prilog, al usraæemo zemlju otpadom iz sveta, kriveæi upravo taj svet za na¹u zlu sudbinu....

niki64

Isto kao i stari motori , automobili, ves masine i ostalo
Ko hoce, nadje nacin, ko nece, nadje razlog.

Kostić

istina, ali guma se ne reciklira, svi se bore za oèuvanje prirode. ako se bore, nek voze gumu do konca, a ne da je bacaju dok je upotrebljiva. kako ja vozim stari motor dokle god ide, nosim farmerke dok se ne raspadnu, opanke i kad se raspadnu. jel mi èuvamo okolinu il ne? (fosilna goriva se ne raèunaju ;D )

kod nas dole u resniku ima deponija raznih guma. tu svi bacaju tries i vi¹e godina pored puta. ponekad neko i potpali pa lepo zamiri¹i. ja slepac kome te polovne gume najvi¹e odgovaraju, bunim se protiv gomilanja otpada iz evrope. ja volim ovu usranu srbiju, iako je prljava u du¹i, kao i njen narod....

Hurricane

Ne kapiram ¹ta se uzbuðuje¹, uvoz polovnih guma je strogo zabranjen, osim ako se uvoze kao sirovina koja æe se reciklirati..

Kostić

ne uzbuðujem se, nego me mrzi didem pe¹ke po pivo. recikliraæe je u toplani... posle nas pojede neki rak, pa nam nije jasno za¹to

Hurricane

Rade to svom narodu i druge dr¾ave nego se foliraju, èak ¹tavi¹e tu zaostajemo..

Kostić

ma jebe¹ dr¾ave i narode, ja bi u ¹ri lanku. vidi kako onaj sgo u¾iva za sve pare, dok mi èuèimo u aprilskom snegu...

Gavrolini

Gumu novu sem za cross nikad nisam kupio

UFF

ja kupio jednom, i to samo zadnju, i to samo zato sto sam je u Italiji doterao do konca pa sam vozio tako nazad do Slovenie i tamo je kupih jer su jeftinije nego kod nas + sam uzeo pdv nazad

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Kostić

ja vozim ¹to dobijem u poklon. usput treba mi zadnja 180 za kravu, samo da nije na drugom redu konca ;D

koga zabole za gume, krenem u prodavnicu pe¹ke, sluèajno bacim oko u kom¹ijin prozor, ima zgodnu ¾enu, ono mu se vidi tv. u tvu avæala. jutros moji ukuèani ukljuèe njihov tv, ja moj nem fala bogu, nije se ukljuèio, ispade avæala. hodam do prodavnice, ladno mi ne¹to da se vozim 70 metara, na baderi jo¹ stoji avæala. poèinjem da se nerviram zbog lika koga i ne poznajem...