Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.

dzimika

lazu to je sigurno, u austriji nema putarina, u madjarskoj nema putarina, u sloveniji nema putarina, u nemackoj nema putarina
svi imaju vinjete

Lazic

naravno, debili retardirani... Ali to prolazi kod glupog naroda decenijama...[facepalm]

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

ljupche92

Citat: okisa poslato 24 Jun, 2013, 11:54
http://www.kurir-info.rs/kurir-otkriva-za-brzu-voznju-kazna-cak-120000-dinara-clanak-857327

Nasmejalo me , ali od muke :(
zanima me samo, kako ce oni da racunaju vreme i prosecnu brzinu, ako ja sednem da popijem kafu na nekoj pumpi ? :o :P
[cheers] [cheers] [cheers]

Major

Fora je samo da se kupi sistem cisto da neko uzme pare. I to naravno nikad proraditi nece..

pittatore

Znam da im do prosle godine nije radio ni software za ocitavanje moto tablica u bg, neznam da li su to ove godine sredili.

dzimika

nisu sredili, mada ja na naplatnoj ni ne stajem, tablica je prelepljena :D
tako sam isao i do grcke :D

Major

Sredili su. Ja stanem i uzmem karticu redovno :)

pittatore


Lazic

Citat: Major poslato 24 Jun, 2013, 14:38
Sredili su. Ja stanem i uzmem karticu redovno :)

I ja stanem i uzmem karticu redovno...:D Eno ih èitava kolekcija zalepljena na fri¾ideru(jedna mi je posebno draga)...:o Neke sam koristio i za flopove...[rofl]

UFF


dzimika

meni ce izmamiti osmeh ako mi neko kaze sta se sa ovim povezuje



Uploaded with ImageShack.us


Uploaded with ImageShack.us

Lazic

hdmi na scart, pa povezuj ¹ta god hoæe¹...[zvizdi]

dzimika

malo cudan hdmi, mislis da je za neki telefon ili nesto drugo?

Lazic


vidi¹ sad sam malo bolje pogledao, stvarno èudan konektor, uop¹te mi vi¹e ne lièi na hdmi...:o Gde bre iskopava¹ takve stvari...??? :o

dzimika

ma nasao u brdu kablova koje imam a nemam pojma za sta sluzi, ako bi saznao cemu sluzi onda bih znao i da li vredi nesto :D

UFF


dzimika


UFF

pa ako tvoj tv nema skart ulaz vec ovaj mali
ili ako si preko skarta vec povezao kablovsku a hoces i satelitsku a nemas dva skart ulaza npr
uostalom cemu sluzi mini usb ili mini firewire? smanjuje potreban prostor na uredjaju

dzimika