Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 19 gostiju pregledaju ovu temu.

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 03 Oktobar, 2016, 18:57
I bre ¹to si se uozbiljio toliko? :D

namucio se dok je cupao obrve [rofl]

Glava Dole

Citat: DebeliZmaj poslato 03 Oktobar, 2016, 23:25
... :) ... isplatio kazne ?


Jok, trosim sta imam dok cekam da zastari ;D

@Borisa, ne seri...

DebeliZmaj

borisa: trololo ...
milos96: a mi se zajebavamo dok ti ramishljash o obrvama u tvorza
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Major

Zaustavio me cika policajac na motoru dok sam vozio u zutoj traci :) prikrao mi se kao ninja samo cujem odjednom glas a jel znas ti da ne smes da vozis u zutoj :)


Andreja

450km na VFR-u, Arilje, Rzav, Klokoè, Divèibare, magla, ki¹a... Oranje MZ skremblerom, pad sa istog, znoj... :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Citat: Andreja poslato 04 Oktobar, 2016, 20:12
450km na VFR-u, Arilje, Rzav, Klokoè, Divèibare, magla, ki¹a... Oranje MZ skremblerom, pad sa istog, znoj... :D

Kakav pad? Nadam se da je nesto banalno?

Andreja

©uma je to, sve je banalno dok ne slomi¹ ruke, noge i kièmu :D Pobegao mi prednji u blatu, bukvalno kozja stazica pod nagibom, blato, li¹æe... Ispravio fuzaster i peglaj dalje :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Glava Dole

Bas to je mene sjebalo kad sam krenuo da se popnem sa kostom na nasip, prednji krenu da bezi(osecaj ni malo nije prijatan, kao da propadas), ja reko da ga zadrzim i krenem opet a zemlje nema i samo bup :D I to R od 200kg, ti bar ides u sumu sa motorom kom to i prilici :D

To je bas super kilometraza, meni je najveca u jednom danu u zivotu bila isto otprilike tako nesto kad sam isao na reprizu preko auto-puta tj okolisao :D

Andreja

Ja sam zadovoljan :) A snimak vam je epski, ba¹ sam ga pokazivao dru¹tvu pre neki dan :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Hohštapler

Citat: DebeliZmaj poslato 04 Oktobar, 2016, 00:01
milos96: a mi se zajebavamo dok ti ramishljash o obrvama u tvorza


Ahahahahhahahahahha

[clapp] [thumb_up]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole

@hostapler, to je ko da neko ko ne moze da prebaci 50kg koliko god jeo ismeva nekog od 120 kg jer je na djeti... isto je i ovde, ti si ok bez depilacije i obrade obrva al ja nisam i lepse se osecam jednostavno kad se resim toga... pustim 2 meseca i vec sam troduplo gori nego ti za ceo zivot npr... i sto se tice obrva a i grudi/stomaka... kad me kosta video posle 20 dana ne-depiliranja prvo sto je rekao je da me odma preimenuju u lazicev mali...a to je proredjeno nakon godina i godina depilacije.....
A borisa je npr tek posebna prica... ko bebina guza takodje a uziva da poprckuje i ako ja njega nisam ama bas nikad dzavkao i jos mu lepo kazem... smiri se na kratko i opet nastavi... svi smo mi ljudi al retko ko je covek, a on to svako nije... i aj u pm vise, iznervirao sam se u temi o osmehu, ne ide :D A nema ni potrebe :D

mali_zmaj

Ma ¹ta te briga....,ne nerviraj se..

poslato sa rupovke,uz pomoæ kurble
jin-jang

Bori¹a

Citat: Milos96 poslato 04 Oktobar, 2016, 21:11
@hostapler, to je ko da neko ko ne moze da prebaci 50kg koliko god jeo ismeva nekog od 120 kg jer je na djeti... isto je i ovde, ti si ok bez depilacije i obrade obrva al ja nisam i lepse se osecam jednostavno kad se resim toga... pustim 2 meseca i vec sam troduplo gori nego ti za ceo zivot npr... i sto se tice obrva a i grudi/stomaka... kad me kosta video posle 20 dana ne-depiliranja prvo sto je rekao je da me odma preimenuju u lazicev mali...a to je proredjeno nakon godina i godina depilacije.....
A borisa je npr tek posebna prica... ko bebina guza takodje a uziva da poprckuje i ako ja njega nisam ama bas nikad dzavkao i jos mu lepo kazem... smiri se na kratko i opet nastavi... svi smo mi ljudi al retko ko je covek, a on to svako nije... i aj u pm vise, iznervirao sam se u temi o osmehu, ne ide :D A nema ni potrebe :D

1. pa i peder se oseca lepse kad se trpa u bulju
2. nikad nisam depilirao nijedan deo tela tako da te molim da ne sviras kurcu

ja se ne smirujem samo mi nije jasno da neko moze da uziva u cupanju obrva i depiliranju stomaka i grudi

Hohštapler

Milose srce, poenta nije u tvojim dlakama vec u tvom guljenju tvorza ;)
i nemoj da shvatas to tako licno, sprdamo se ;)
a niko ovde nema nameru nekog da vredja i zagorcava mu zivot,  bar ja ne..

ps.
ako bash i dodje do toga, slacu ti pljuge ;) :*
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

@Milo¹:
Ti i Borko k'o dva napaljena kera... :D

Ne volim ja dlake, al' jo¹ manje volim da se bakæem sa njima, jedva se bre brijem svaki treæi dan... :D Ne diram ja njih, ne diraju one mene, kome smetam dlakav, zabole me... ;D

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 04 Oktobar, 2016, 23:13
Ti i Borko k'o dva napaljena kera... :D

ja ne, samo mi je ogavno da muskarac cupa obrve
aj razumem ispod pazuha, tipa manje se znojis i to... (mada me generalno boli kurac, nije mi tesko da se istusiram)

ali obrve mi nikad nece biti jasno da muskarci cupaju... u stvari to i nisu muskarci [rofl]

p.s

ako zaglavis mardelj u cacku, ortak je cuvar tamo sredicemo ti nekog sa manjim tukijem za pocetak  [dancing]

DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Glava Dole

moje obrve moj problem... nego, borisa sine, odose ti minusi, troluj me odmereno, nem'o odjednom :D

Bori¹a

ne trolujem te, lepo pise na dugmetu LO© POST ;)

UFF

Citat: Bori¹a poslato 04 Oktobar, 2016, 23:20
p.s

ako zaglavis mardelj u cacku, ortak je cuvar tamo sredicemo ti nekog sa manjim tukijem za pocetak  [dancing]



[rofl]  sta ti je iskustvo