Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

viper

Ко седне на клепетало осмех на лице 😁
"Doðe vreme kada pamet zaæuti, budala progovori , a fukara se obogati!"
(Ivo Andriæ)

Lazic

Tek da ga je provozao... ;D Nego, zaboravio sam kljuè gore... ;D

mali_zmaj

Citat: monsterbnt poslato 01 Oktobar, 2016, 17:12
Citat: mali_zmaj poslato 01 Oktobar, 2016, 12:11
moj kolega ima onog 4X4 sa blokadom dif.  zlo i naopako 666-999

Ako mislisna crawlera ima to i ja. Potpuno druga prica. Kod SCT koji je brz u igri su refleksi i brzina reakcije, kod crawlera je planiranje unapred i predvidjanje sledece prepreke. Kao partija saha.... Mozda je to u tom momentu bio dobar potez, al 2 kamena dalje ostajes zaglavljen.... To mozes lepo i sam da teras i da bude zabavno. Ovi 2wd buggy i sct su vise za ekipno izivljavanje.



Pa tako nesto smo i radili,pentrali ga preko nekakvih prepreka...,a i ima nekog brzog,manjeg koji siba ko blesav...,e sad ne znam da li me slagao ali ovaj veliki je placen oko 800 eura,mozda cak i vise,ovaj uzimao dodatne baterije,ono,ovo,rezervne tockove..,djavo bi ga znao,ima viska para..
jin-jang

mali_zmaj

I zaboravih ono bitno,sta mi je doduse juce izmamilo osmeh,upoznao jos jednog manijaka,silno se ispricali!!!

MM rules!!
jin-jang

mi¹ko_kolo

Ja sad stigoh do kompa, zahvaljujem na Nektaru i odliènom dru¹tvu!  [thumb_up]

Bori¹a

cini mi se da sam video balsu u cacku, ili bar nekog ko bas lici na njega [rofl]

Lazic

#13966
Ako je bio u crnoj 147 jtd sa mamom, jesi... :D


Nego upravo... :D Imenjaèeeeeeeeee... :o ;D





DebeliZmaj

na trenutak sam bio lazic danas ... fuj !
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Bori¹a

stajao je ispred pecenjare, nisam obracao paznju bas

Hohštapler

Pa ¹to nisi pri¹ao da se javi¹? ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Bori¹a

isli smo po mladu nas 15ak motorima pa nije bilo u redu da stajem

DebeliZmaj

on topic:

1. Jedna ljudska æelija sadr¾i oko 75 MB genetskih informacija unutar DNK
2. Jedan spermatozoid sadr¾i polovinu genetskih informacija, tj. 37.5 MB
3. U jednom mililitru sperme nalazi se oko 100 miliona spermatozoida
4. Proseèna ejakulacija muskarca traje 5 sekundi i sadrzi oko 2.25 ml sperme
5. Iz gore navedenog sledi da propusna sposobnost mu¹kog polnog organa iznosi:
(37.5МB x 100Mil x 2.25)/5 = (39 321 600 bajtova/spermatozoidu x 100 000 000 spermatozoida/ml x 2.25 ml) / 5 sekundi = 1 769 472 000 000 000 bajtova/sekundi = 1 609.33 terabajta/sekundi
Dobijamo, znaèi, da ¾enska jajna æelija izdr¾ava DDoS napad od vi¹e od hiljadu ipo terabajta u sekundi i pritom propu¹ta samo jedan, odabrani, paket informacija.
Time zakljuèujemo da je jajna æelija ubedljivo najbolji hardverski Firewall koji postoji na Zemlji!
Problem je ¹to taj jedan paket informacija koji taj FW propusti - blokira sistem na 9 meseci!

trololo
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Hurricane

..sa dva diska pozadi? kuku, pa to skupo za odr¾avanje bemti, koliko ploèica ide pozadi?

sa sreæom i u zdravlju da ga vozi¹... i odr¾ava¹  ;D

[cheers]

Lazza

I may be dumb, but I'm not stupid.

Glava Dole

Nek je sa srecom, puno lepih kilometra zelim :D

Posle god dana nadje cale rezervni kljuc koji sam mislio da sam izgubio ispod kreveta, otvorim sediste juce tim rezervnim da dolijem vodu u akumulator i ostavim ga u bravi... danas primetim nema ga i setim se, ja posle upalio sa drugim i vozio a ovaj ispao usput... i smorim se, odem u kljucarsku radnju da narezem odma drugi i uradim za samo 350din :D A u SDu jedan trazio 1000, drugi koji vazi za najjeftinijeg 500 inace, toliko sam i platio taj koji sam izgubio :D

Onda, dodje mi da kocnicu poljubim u sisicu... covek ne zna sta ima dok to nesto ne izgubi, u ovom slucaju ja kocnicu :D Kolko je lepo kad mozes da se zaustavis ko covek :D

I kupio kisno odelo, lepo plavo... juce narucio jer imali samo zuto i zeleno u cacku, stiglo iz kraljeva iz woby-ja i uzeo malo pre.... deluje bas kvalitetno uradjeno, gumirano, torbica na rajvislus... extra...

Ne moze mi kisa nista, jaci sam od sudbineeee ;D

Lazic

Po¹to? I bre ¹to si se uozbiljio toliko? :D

Glava Dole

1260din :D Nisi bio ti tu da okines 150 slika i nateras me da se nasmejem [rofl]


Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell