Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

pretrpeo je taj tepih mnogo vise od jednog pisanja pa je ostao  isti...cista priroda....na danasnjetepihe  da se popisa doslo bi do ko zna kakve hemijske reakcije pa cak i do eksplozije  ;)

Bori¹a

star je sigurno 25 godina [rofl]

tepih, ne ker [yahoo]


mali_zmaj

Na momenat sam bio Pitatore..,he he...,forum dobio popizditis!!
jin-jang

pittatore

Evo opet me prebacio na pitatore nalog ;D

UFF


goranvojska



UFF

pa nista, samo jedan od kontejnera koji sam kupio, bio potopljen u vodu, podignem tepih i etison a ono trula blazuljka, sklonim i nju a ono mravi, larve i picke materine u vuni, sve ide napolje pa idemo iz pocetka, ostaje samo metalna konstrukcija i pravim ga novog

to jest ako ne umerem od raznoraznih govana koja sam udahnuo danas bez maske prazneci ovo sve

i posle kazu lako je UFFu on kupi kontejner za 750 i proda ga za 150eur


eclipse4

Citat: UFF poslato 25 Septembar, 2016, 22:38
i posle kazu lako je UFFu on kupi kontejner za 750 i proda ga za 150eur

a kude je ovde matematika?dodjes mu nesto kao robin hud :) :) :)


@boky

opet mu dajete da pije alkohol??? :)


BOKYBOY

@eclipse...Kole kralj  [kralj] ...dobio je prvo gulas da ne pije na prazan stomak ;D a i motor je malo unormalio...jeste u ''oziljcima'' ali je ceo  :)

Lazic

Svi menjali ¹oferke na motorima...? :D

Ontopc:
Baka Angelina, 80 godina sa Vraèara, trèi veæ 30 godina, sprema se ma za maraton 24 èasa... Pro¹le godine za 24h pretrèala 80 i kusur kilometara... :o ;D

bucko

Trèao bi i ti da te juri vuk da te pojede

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

joka

 Ko se boji vuka jo¹?   [neampojma]   [cheers]

Lazic



ninja66

Osmeh oko glave, Boga mi.
Turnir Olimpijske nade 2016. ,nezvanicno prvenstvo sveta za uzrast od 15-17 godina.
Moj Bojan   K1-200m ZLATO
                  K1-500m ZLATO
                  K1-1000m BRONZA.


Boban_m