Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 17 gostiju pregledaju ovu temu.

Lazic

Juèe dodu¹e, ali u vi¹e navrata, mala, nenormalna, kovrd¾ava polu Crnogorka... :D

ЯЭВОЛУТИОН

jebo ili gledo...sumnjivo mi ono vise navrata.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Bori¹a

da vidim da vidim [yahoo]

photo or didnt happend  [ban]

slave74

Citat: Bori¹a poslato 12 Septembar, 2016, 00:27
krenem kod ribe u jagodinu kolima, i oduzi se boravak i krenem kuci oko 8 uvece... autoputem samo gas... al ja nikako da se ukljucim na autoput
vozim ja vozim vozim vozim sve pored autoputa ali u jednom momentu sam se odvojio... vidim ja sijaju svetla neka i prodjem 20km nikako da dodjem... dodjem ja kad ono ulicna rasveta [samoubistvo]
i teram ja jos dalje kad odjednom tabla despotovac [doh] [doh] [doh]

joooj vracaj se kod devojke, morao sam da zovnem pre nego sto sam dosao opet u jagodinu, mozda je neko drugi uleteo umesto mene [rofl]


Ide prica da je neki ribolovac iz Valjeva jedno jutro ustao, poranio malo da ide na zimski ribolov na Drinu. Izasao napolje, a napolju pada neka ledena kisa, zima sve zakovano u snijegu i ledu. Sjeda on u auto, misli se hoce li ici, gleda kako pada ona kisa, mraz se uhvatio, i sjedi on tako neko vrijeme razmislja, i razmislja.. Nikad do sad u svojoj ribolovackoj karijeri nije odustao, kad god je naumio isao je u ribolov. I bas to jutro nesto ga prevali, izadje iz auta, ostavi stapove i vrati se u kucu. Posto jos nije ni svanulo, raspremi se on, i vrati se kod zene u krevet.. Ona se nesto promeska, i hajd posto konta probudio je, pa da se opravda kaze a jest mraz stisnuo vani.. Kaze ona njemu ono kroz san: ''A ona moja budala ode na Drinu''..

Bori¹a

kad sam video da sam omasio i da me mrzi da se vracam do jagodine pa da idem u cacak, zvao sam da pitam jesam li dobrodosao [rofl]

Lone Wolf

Kom¹inica izvede kera ujutru da ¹eta, a u ¹orcu, nogata i guzata.
Ribetina, doðe mi da joj ka¾em da mi da dok valja, za par godina guzica æe joj pretegnuti, sad je taman. Posle ja neæu hteti.
Ali ne konta.

I sad kad me neka startuje, a olo¹ila, ja pitam ¹to ne dade kad si bila zategnuta ko struna?
Не може рај на земљи.

TEEfqd

bas si muskarcina tebra alal vera

Lazic

Jebem bre i matore i mlade... :D

@Alja:
[zvizdi] :-[

ЯЭВОЛУТИОН

k
Citat: Laziæ poslato 14 Septembar, 2016, 17:13
Jebem bre i matore i mlade... :D

@Alja:
[zvizdi] :-[
kvantitetom dolazimo do kvaliteta....a secam se par seksova...i svih par nisu bili sa najboljim ribama koje sam imao......tesi me sto se ne secam svega.....a nije alchajmer
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Darko

Nije alchajmer , al isto pocinje na A ...

Hahaha

dzimika


Darko


Ista majka , nista ne lici na njega .

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Jedan mali detalj jednog mog opsesivno kompulsivnog poremeæaja æe na moj predlog na proleæe da osvane u Auto Bildu... ;D

Balsa Wrx

Citat: Laziæ poslato 14 Septembar, 2016, 09:47
Juèe dodu¹e, ali u vi¹e navrata, mala, nenormalna, kovrd¾ava polu Crnogorka... :D

crnogorka je to..eh
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

mi¹ko_kolo

Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2016, 17:51
Jedan mali detalj jednog mog opsesivno kompulsivnog poremeæaja æe na moj predlog na proleæe da osvane u Auto Bildu... ;D
Jesam li bio u pravu za mamu?!

Lazic

Citat: mi¹ko_kolo poslato 20 Septembar, 2016, 18:49
Citat: Laziæ poslato 19 Septembar, 2016, 17:51
Jedan mali detalj jednog mog opsesivno kompulsivnog poremeæaja æe na moj predlog na proleæe da osvane u Auto Bildu... ;D
Jesam li bio u pravu za mamu?!
Podseti me, blombirao sam... :D
obilazi hidroelektrane, pa sam predlo¾io jednu zanimljivu... :D

mi¹ko_kolo


Lazic

Nisam pitao... :-[ :D Ali mislim da nije... :D

mrle