Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 9 gostiju pregledaju ovu temu.

Flavius Valerius Aurelius


Lazic


bobangsxr

Posle 35 Dana cekanja stigo Caterpillar S60  [yahoo]

mareskin

Citat: Balsa Wrx poslato 23 Avgust, 2016, 22:18
Rostilj sa njanom i hostaplerom i njihovo medjusobno prcanje hahahaha

To te snaðe kad ne ponese¹ dovoljno para za letovanje  [ljutko]
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Darko

Ceo dan na Zlatiboru danas ... Punjenje baterija i zestoka kurcobolja ;)

balcan girl

drug sa kojim sam izasla  u grad i koji mi je na rastanku rekao javi mi se kad dodjes kuci :D :D :D :D to je takoooo slatkoooo :D :D nikad mi to niko nije rekao èak ni moj otac :D jbg svi znaju da sam jebena dijabola i da se niko ne zajebava sa mnom :D :D :D bas sam se raspilavila :D elem, i to sto za dve nedelje idem na moreeeeeeeee :D :D sreæa sreæa radost :D :D :D pesak, more, sunce, ja ispod suncobrana sa knjigom i relano boleæe me kurac za bilo sta :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

MIGE

Citat: balcan girl poslato 28 Avgust, 2016, 05:55
drug sa kojim sam izasla  u grad i koji mi je na rastanku rekao javi mi se kad dodjes kuci :D :D :D :D to je takoooo slatkoooo :D :D nikad mi to niko nije rekao èak ni moj otac :D jbg svi znaju da sam jebena dijabola i da se niko ne zajebava sa mnom :D :D :D bas sam se raspilavila :D elem, i to sto za dve nedelje idem na moreeeeeeeee :D :D sreæa sreæa radost :D :D :D pesak, more, sunce, ja ispod suncobrana sa knjigom i relano boleæe me kurac za bilo sta :D :D :D
vidim ja da uskoro drug nece vise biti drug  :D

mali_zmaj

Pa jesi li mu javila da si dosla kuci!?  E to je kljucno pitanje Mige... he he..
jin-jang

balcan girl

pa naravno da sam se javila :D i ne, ovaj drug ce da ostane drug al bas je micaaaaaaaaaaaaaaa :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

jesam li samo ja primetio da smo dobili jos zelenih ljudi? [yahoo] [yahoo] [yahoo]

bobangsxr

Juce provozao BMW R 1200 gs... perfekten Motor, menjac da prosto ne poverujes kako se salta... bukvalno kao nov a na Satu 122 700 km [kralj]

goranvojska

Citat: bobangsxr poslato 28 Avgust, 2016, 12:59
Juce provozao BMW R 1200 gs... perfekten Motor, menjac da prosto ne poverujes kako se salta... bukvalno kao nov a na Satu 122 700 km [kralj]
aj sad sekiraj nas

eclipse4

To je zato sto je perfekten a ne perfektan hehe

bobangsxr


bobangsxr

Citat: goranvojska poslato 28 Avgust, 2016, 21:17
Citat: bobangsxr poslato 28 Avgust, 2016, 12:59
Juce provozao BMW R 1200 gs... perfekten Motor, menjac da prosto ne poverujes kako se salta... bukvalno kao nov a na Satu 122 700 km [kralj]
aj sad sekiraj nas

Sta da ti kazem... motor je jednostavno napravljen da traje... mada se meni gs ne svidja toliko.... ja pucam na r 1200 rt... bio sam pre nekoliko dana u bmw salonu da pogledam jedan rt,  2006 godiste na satu 57000 cena 6990... ja kazem da bih nesto do 30000 km a onaj prodavac kaze da se ne brinem jer su skoro radili servis na jednom RT-u, imao je preko 200 000 km tako da 57000 nije nista za njega

Inace je bio bas ovakav



UFF

super sve to ali sta ces kad naidjes na guzvu ili na los asfalt?
da ne pricamo sta ces kad silna oprema pocne da crkava
to je vozilo za ljude kojima novac nije problem a i nemaju samo jedan motor u garazi

PECA BMW

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2016, 00:34
super sve to ali sta ces kad naidjes na guzvu ili na los asfalt?
da ne pricamo sta ces kad silna oprema pocne da crkava
to je vozilo za ljude kojima novac nije problem a i nemaju samo jedan motor u garazi

Znaci uzak motor , kramponi na gumama  ,,,  pa jbt svi u srbiji voze pogresne motore  . Sad svi lepo da predjemo na kroseve a onaj koji bas samo asvalt tera on samo GasGas da kupi ...
Bolje biti malo lud , nego malo pametan !

bobangsxr

Citat: UFF poslato 29 Avgust, 2016, 00:34
super sve to ali sta ces kad naidjes na guzvu ili na los asfalt?
da ne pricamo sta ces kad silna oprema pocne da crkava
to je vozilo za ljude kojima novac nije problem a i nemaju samo jedan motor u garazi

Pa ne znam sta da ti kazem.... vozio sam ntv 650 Deauville i BMW je naspram nje kao bicikla... on jeste ogroman ali nije tezak... barem meni nije... visok Sam skoro 190 tako da mi je bas super legao... a sad za odrzavanje ce mo se vec nekako snaci [cheers]

Lazic

#13738
Nije ba¹ danas, ali jo¹ ne silazi osmeh... ;D

U subotu, ðavo i ja bili u akva parku u Aranðelovcu, spustili se 35 puta sa plavog tobogana(18m), jedino on radi ceo dan, i jedino na njemu nikad nije gu¾va jer se narod pla¹i visine... :o ;D Popeli se ukupno 231 sprat za 4 sata, koleno ozdravilo na silu... ;D Olupali se od glave do pete... ;D Naravno kretenima to nije bilo dovoljno, pa smo juèe opeglali, Bgd, Mionica, Valjevo, Ljubovija(preko Pecke), Bajina ba¹ta, Peruæac, okupali se slatko, nazad preko debelog brda, Valjeva(o¾drali se kao prasiæi), Uba i Obrenovca, pored ade vozili trotoarom da se ne bi gurali kroz Beograðane koji se vraæaju iz zavièaja, skoro 500km... ;D

Da li da pomenem da su me sinoæ skinuli sa motora i odneli u krevet... :o ;D Kao kamion da me udario... ;D






















mali_zmaj

jin-jang