Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

balcan girl

ajmo daljeee :D :D :D utakmica je bila koma deèki idu doma  [rofl] [rofl] [rofl] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [vatromet] [cheers] [cheers]
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

farbach

Za dom spremni. Pravac aerodrom, tamo ih cekaju rukometasi.

Lazic

Sad æe onaj neki njihov genije sa tv da ka¾e, u stvari mi smo pobedili jer je u dapaèe rezultat 83:83, i mi smo mogli da dobijemo jo¹ ta 3 boda kao i oni... :o [facepalm] ;D

Al' ¹to æe domoljubi da ih hejtujuuuuuuuuu... ;D

DebeliZmaj

lazic: sta bre da objashnjava ... ima uvedu novu tradiciju a sve sponzorstvom guvernera
da se obrcu prasici te zalivaju pivom und rakijom.... :D ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

stilgar

napokon posle 7 godina stajanja u garazi i intervencije poznatog nam majstora, unuk je napravio prve krugove na cvaji, kineskoj doduse, cetri tocka, al bilo je zabavno :)



misa-pei

Država je najveći neprijatelj naroda

mali_zmaj

Zavr¹avam radno vrijeme za 5min. i pièim na odmor, sutra kreæem na more!!!! Pozz manijaci,javnem se sa fotkama kad upecam net. negdje...
jin-jang

UFF


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Darko

Citat: mali_zmaj poslato 19 Avgust, 2016, 17:56
Zavr¹avam radno vrijeme za 5min. i pièim na odmor, sutra kreæem na more!!!! Pozz manijaci,javnem se sa fotkama kad upecam net. negdje...

osoli mudanca i za nas ...

i zajebi nas sa slikama tebe , daj neki but i sise

balcan girl

UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Bori¹a

imam neku travuljinu izmedju kuce i garaze, i uzmem malopre natrijum hipohlorit i naprskam... eno uvenula [rofl] [rofl] [rofl]

Lazic



Lazic

Tu ne¹to nije u redu, imao sam kuæi 50/50 jo¹ 2014-te... ;D U biv¹oj firmi 100/20 jo¹ 2012-te... ;D

Bori¹a


Boban_m


Lazic


Hurricane


balcan girl

4 tima za 4 ekipna sporta i sve 4 medalje :D jebo mater postaæu alkoholièar dok proslavim sve medalje sa olimpijade :D :D :D niti manje zemlje sa manje stanovnika i najmanje para ulozenih u sport niti veæih sampiona :D :D :D :D SRBIJA!!!!! :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!