Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 6 gostiju pregledaju ovu temu.

durmitor2000

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Jul, 2016, 20:32
Letujemo u Srbiji
#hvalaVucicu
#hvalakumustomezvaodasmirglamzidove


Jebe¹ letovanje, gletovanje je zakon :)

Lazic


DebeliZmaj

Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Mik

Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jul, 2016, 11:04

evo sad zbog posle

Lepo ti to napisao "evo sad zbog posle", ja bi dodao zauvek! :)



gavrila principa, donji deo balkanske, a.geparta itd..


[/quote]

A na tim adresama su dame za zabavu, auuu sto ih volim.  :)

(Nego ima i boljih adresa.  :))

DebeliZmaj

do nekog 4 razreda osnovne ziveo sam u balkanskoj 49 :)
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

UFF

Citat: bucko poslato 30 Jul, 2016, 12:21
Okoreli kockar iz bg zavalio neko nasledstvo i kocka sve maksimalne uloge u ruci i gubi naravno a tip koji gleda sa strane ga pita brate gde ti radis?Na to ce ovaj nervozno brate na birou sam.

nikad nista nasledio nisam, nikad se nisam kockao, cak ni u kladionicu usao nisam (ok jesam jednom da bi jebo radnicu ali se nisam kladio) a otac mi u osmom razredu osnonvne skole kupio poslednju stvar u zivotu faslh starke
kad sam mu rekao da me svi u skoli zezaju sto mi na patikama pise oll star umesto all star on mi je objasnio da je njegov posao da me obezbedi da ne idem bos u skolu a ako hocu da se qrcim sa brendiranim stvarima da se zaposlim pa sam zaradim

Mik

Evo nesto, posto sam dobro popio :) pa raspolozen da pisem:

Resim negde oko 15h da izgmizem iz vruce gajbe napolje, pa se provucem kroz procep izmedju patosa i roletne na vratima za terasu da vidim kakvo je vreme napolju, i to prodje bez povreda - ma mora da sam bio lukav, ili pijan od sinoc, ili od preksinoc :).

I vidim dole neki panduri rade nesto beskorisno. Neko je svratio na ne znam koji kurac preko puta, neka usluga, sta bilo, i stavio auto tu ispred neke garaze pored zgrade, a naglasak je na garazi koja je tu nastala ko zna kojekakvim vezama..

Panduri zaustavili auto (svoj, atasiran, ..nije njhov, vise je nas!) i onda fotkaju auto.  S obzirom na to sta se dogadja u mojoj ulici (daleko od toga da je moja, bombardovao bi' je!), oni su stvarno radili nesto pakosno.

I sta, znam da ce nesto da se desi, nema sanse da tako nesto, nekreativno, prodje baz zabavnog dela  :)!

Tek vid'o ja lepo vreme, skoro pa cu sad napolje, al' aj' sacekam na ono sto mora da se desi.

I onda (posle par minuta) cujem kroz otvoren prozor i vrata od terase, ovako je bilo:

"Pa da li si ti normalan!? (To je vlasnik auta, a pandur verovatno nesto kaze, ali ga ne cujem jer je u autu.). Ma ne dolazi u obzir, ti uopste nisi normalan ... (tri tacke je za pandure koje nisam cuo). Pa ovo samo u Srbiji ima, a ti uopste nisi normalan "

Onda se tip pristojno izvinuo nekom kome se na 3 minuta nasao na ulazu u garazu. Ali mi se svidelo kako je prethodno otkacio pandure (a nisu bili u pravu, bavili se sitnicama).

Al' sam negde u dusi vrisn'o od smeha kad se ulicom prolomilo "Pa ti nisi normalan!"  [rofl]

Hohštapler

Ja nekad stvarno pokusam da razumem MIk-a, al jebem ti zivot, uvek se razocaram u sebe - ne ide mi...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

BOKYBOY

Citat: Ho¹tapler poslato 31 Jul, 2016, 07:41
Ja nekad stvarno pokusam da razumem MIk-a, al jebem ti zivot, uvek se razocaram u sebe - ne ide mi...

...nisi jedini brate... [rofl]

mareskin

Citat: Mik poslato 31 Jul, 2016, 03:01
Citat: Mik poslato 31 Jul, 2016, 03:01
Citat: DebeliZmaj poslato 30 Jul, 2016, 11:04

evo sad zbog posle

Lepo ti to napisao "evo sad zbog posle", ja bi dodao zauvek! :)



gavrila principa, donji deo balkanske, a.geparta itd..



A na tim adresama su dame za zabavu, auuu sto ih volim.  :)

(Nego ima i boljih adresa.  :))

U ulici u produžetku Gepratove ispod raskrsnice sa Balkanskom me je "Merlinka" branio od pasa lutalica.
A "komšinice" su se sve redovno javljale.

Sećam se kad policija utrči i u mrak "picinog parka" i krene da pendreči redom. Samo čuješ udarce i jauke.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Kostić

Citat: DebeliZmaj poslato 31 Jul, 2016, 03:03
do nekog 4 razreda osnovne ziveo sam u balkanskoj 49 :)


la¾e¹. 43 nisam viðao burence po ulici :)

Grof

..... za rekordnih 45 minuta zamenio sveæice na kawi    [yahoo]

DebeliZmaj

Citat: mareskin poslato 31 Jul, 2016, 10:12
U ulici u produ¾etku Gepratove ispod raskrsnice sa Balkanskom me je "Merlinka" branio od pasa lutalica.
A "kom¹inice" su se sve redovno javljale.
Seæam se kad policija utrèi i u mrak "picinog parka" i krene da pendreèi redom. Samo èuje¹ udarce i jauke.

qq ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell

Grof

Citat: Ho¹tapler poslato 30 Jul, 2016, 20:32
Letujemo u Srbiji
#hvalaVucicu
#hvalakumustomezvaodasmirglamzidove



Pa ¹to vas dva geja ne zovete da se dru¾imo??? Zajedno smo jaèi? :)

bucko

#13454
Citat: UFF poslato 31 Jul, 2016, 03:46
Citat: bucko poslato 30 Jul, 2016, 12:21
Okoreli kockar iz bg zavalio neko nasledstvo i kocka sve maksimalne uloge u ruci i gubi naravno a tip koji gleda sa strane ga pita brate gde ti radis?Na to ce ovaj nervozno brate na birou sam.

nikad nista nasledio nisam, nikad se nisam kockao, cak ni u kladionicu usao nisam (ok jesam jednom da bi jebo radnicu ali se nisam kladio) a otac mi u osmom razredu osnonvne skole kupio poslednju stvar u zivotu faslh starke
kad sam mu rekao da me svi u skoli zezaju sto mi na patikama pise oll star umesto all star on mi je objasnio da je njegov posao da me obezbedi da ne idem bos u skolu a ako hocu da se qrcim sa brendiranim stvarima da se zaposlim pa sam zaradim
Ista prica bila i kod mene(levis 501),sad mu hvala na tome.Kad sam polozio voznju (89.)rekao mi da mi neda juga nego da ih sam zaradim i da onda vozim sta god hocu.Sa 25 godina se odselio da zivim  solo kao podstanar.Sad on vozi kola koja sam mu poklonio.

Kostić

Citat: UFF poslato 31 Jul, 2016, 03:46


nikad nista nasledio nisam, nikad se nisam kockao, cak ni u kladionicu usao nisam (ok jesam jednom da bi jebo radnicu ali se nisam kladio) a otac mi u osmom razredu osnonvne skole kupio poslednju stvar u zivotu faslh starke
kad sam mu rekao da me svi u skoli zezaju sto mi na patikama pise oll star umesto all star on mi je objasnio da je njegov posao da me obezbedi da ne idem bos u skolu a ako hocu da se qrcim sa brendiranim stvarima da se zaposlim pa sam zaradim

tebi bog da podari bar jo¹ pola metra u vis, pa da se izleèi¹ od jebo sam, jerbo to jebo sam nije neophodno u svakom tvom obraæanju javnosti (koga zabole k dal si jebo il nisi, osim tebe, da, te mi moramo da znamo da si ti jebo. ok, jebo si, al ne ponavljaj se, pravi¹ nam zazubice) i da biva¹ jedan komplet èovek. po¾eljan svakoj tetki za da te ima :) a i kompletirao bi karakter. ovako je nedovr¹en. falièan :)

Kostić

e, ja sam u ¹estom dobio starke. doneo mi teèa iz new jorka. kad sam vido dve platnene krpe, poèo sam da kukam. neæu ja sovim u ¹kolu. æale me olupa i ja odem popi¹an.

a kad sam do¹o u ¹kolu....

nisam imo pojma ¹ta su starke, al su bile ako ne prve, með tri prve jesu. i ploèa od ajsi disi. prvi maksi singl.

jebo nisam, al sam odma imo ribu. kosta ima starke, u jee...

khm., i tako...

Kostić

a kad sam nemalo potom dobio auto.... pa sa njim u ¹kolu... mogo sam da jebem, ne samo pihtije, nego sve ¹to po zemlji hoda...


al nisam :/

Bori¹a

ja sinoc video uzivo panigalea 1199 [djavo] [djavo] [yahoo] i cb1000r u hrc boji, sa zlatnim felnama  [balavi] [balavi] [balavi]

DebeliZmaj

ne kapiram vase roditelje ...
moji oboje faks, imali dobre poslove, dede dobre plate, pa penzije, babe isto,
dakle imalo se.... patike su sekupovale kad zatrazim, ja sam nosio dok se ne
raspadne, ne sto je tako moralo nego sto sam tako hteo ...

posle sam poceo sam zaradjujem da bi mogao se zajebavam vishe a i glupo
je imash 20 i kusur godina i kao e cale daj mi dzeparac ... ajde da kazemo
ako studiras pa progutash ponos sa idejom da bice bolje, da struchno cesh
ribash negde wc preko, ali nije realno kukati za pare matorcima ...
Sloboda je pravo da se
ljudima kaze ono sto oni
ne zele da cuju.

George Orwell