Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.

Che

Citat: njanja poslato 18 Jun, 2013, 14:36
a posle litre dvolitra :D

Kawa VN200. Po litru u svakom cilindru :D

Burazer

danasnji dan je vrrrrh za sada, da ga ne ureknem, prodao gume za auto, polozio ispit, i dobio zvezdicu na MM :D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Bori¹a


Burazer

iskusni pozer  ;D 500+ poruka  [cheers] [cheers]
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

Major


Ruza-Bandit

Citat: Burazer poslato 18 Jun, 2013, 15:38
iskusni pozer  ;D 500+ poruka  [cheers] [cheers]

Amateru. :P Toliko Bori¹a ima kvalitetnih poruka  [zvizdi]

Bori¹a


Lazic

Citat: Bori¹a poslato 18 Jun, 2013, 13:56
Citat: Joker poslato 18 Jun, 2013, 13:33
Nista...

mozda tebi sto vozis hiljadarku, a ja sto sam vozio skuter koji do 50 valja 2 minuta, meni je kao da sam seo u spejs satl ;D

Borko sine, glup si na mene izgleda... Marko je hteo je da ka¾e da mu ni¹ta danas nije izmamilo osmeh...[facepalm]



@Ru¾a:
Ima on i vi¹e kvalitetnih poruka, al' kad lupi, lupi kao da je 2006-to, a ne '96-to godi¹te...:D

Bori¹a

Citat: Laziæ poslato 18 Jun, 2013, 17:38
Borko sine, glup si na mene izgleda... Marko je hteo je da ka¾e da mu ni¹ta danas nije izmamilo osmeh...[facepalm]

hahahaah glup sam koliko i tezak, a 85kg nije malo ;D

mkt


Bori¹a


Burazer

Citat: Ruza-Bandit poslato 18 Jun, 2013, 17:21
Citat: Burazer poslato 18 Jun, 2013, 15:38
iskusni pozer  ;D 500+ poruka  [cheers] [cheers]

Amateru. :P Toliko Bori¹a ima kvalitetnih poruka  [zvizdi]

polako, svi smo pocinjali nekad  :P tako ce i on da pocne jos malo novo poglavlje svog zivota, i uziva u pravim zadovoljstvima i carima devojcica [djavo]  ;D
kad ti sreca okrene ledja, sutni je u dupe †∩(◣_◢)†∩

goranvojska

.........sto ce nako da plati pivo za nalepnice.hahahaha

m.mitar

Ruzo,kad da doteram motor na farbanje? :D [rofl]

Bori¹a

sta ti da doteras, ne fali mu nista, ruzo ja sam skuter malo havarisao u petak, treba mi pomoc oko toga ;D ;D [djavo]

goranvojska

jebo te skuter gledaj drugo sta.

TEEfqd

Citat: Joker poslato 17 Jun, 2013, 12:37
Ko predje na litar, taj se ne vraca nazad... Uvek bilo... :D
a zamisli mene, skuter nisam vozio u zivotu a kamoli motor, uzo suzanu za prvi, naucio da vozim preko neta, gledao onaj twist of the wrist xD
prvi dan krivina na desno ja otiso pravo xD drugi dan 200+ na obrenovackom, dve nedelje kasnije nabodem kvacilo pun gas motor 90 stepeni na zadnjem tocku nabadam kocnicu motor krene
naglo na dole ja po gasu on opet na zadnji a ja vrisak xD. jebo mater samom sebi ne znam kako sam preziveo prvu sezonu, sad sam normalan xD

Bori¹a


TEEfqd

kad sam debil. jos gledao onog goust rajdera nisanim izmedju kola na ibarskoj i prolazim, i to bez 1000km pod dupetom s motorom.
da ne pricam o klizanju zadnjeg u krivini i dizanjeg na prednji od naglog kocenja jer sam se kurcio. ja ne znam kako me bog sacuvao.
obavezan ritual posle voznje prosle sezone, parkiram motor popusim paklu cigara i legnem u krevet a oci ko sova xD

Bori¹a

glavno si zaboravio - bez dozvole ;D