Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 8 gostiju pregledaju ovu temu.

Glava Dole

Ja imam na tavanu dvocevku, pistolj sa vise sardzera sa laserom i ultraljubicastim nocnim svetlom, nisanom itd... i svasta nesto, ceo arsenal...
Jednom sam jednog cak i upucao u jaja kad hteo da mi dira drugara na mom rodjendanu tj navaljivao u moje dvoriste ;D















































Al sve je to na kuglice ;D :P

BOKYBOY

...ja ne znam zasto se ofirate sta ko poseduje ili nosi...? [neampojma] ...mnogo je zanimljivije ne znati sta ima druga strana i sta te vreba... ;)

Glava Dole

budi dobar, ubicu te iz puske na kuglice, nemoj da me nerviras decko :P A mozda ti bacim i grudvu od blata na lanac, to sigurno neces moci da prezivis, nervni slom i srcani udar ti onda ne ginu ;D

DaChaS

Citat: Milos96 poslato 07 Maj, 2016, 01:10
Jednom sam jednog cak i upucao u jaja kad hteo da mi dira drugara na mom rodjendanu

:drka: :drka:  [rofl] [rofl] [rofl]

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 23:10
zrno je malo ali je smrt nehumana jer skrece po telu cim udari u kost, zrtva uglavnom prezivi do bolnice taman da ima vremena da razmisli o svojom postupcima koji su ga doveli u tu poziciju ali retko ko izadje iz bolnice ziv
takodje bobket prakticno nema trzaj tako da mozes da saspes ceo okvir u istu tacku
to je oruzje za onog ko hoce da ubije a ne za onog ko hoce da se kurci sa velicinom

Taj pi¹tolj ima smisla ako treba da se nosi... pogotovo ako je rezervni. Inaèe je lo¹iji izbor od veæine veæih - psiholo¹ki efekat, trzaj, ni¹anjenje, sve je lo¹ije.

Druga mana tog pi¹tolja je ruèna koènica. Puno su bolji sistemi gde se koènica odvaja povlaèenjem oroza, bez posebne koènice.

Na kraju, 7,65 kalibar nije ba¹ najbolji.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Kostić


balcan girl

sinoc kod brata na slavi extra provooood :D rasrafila sam se a planiram to i veèeras kad stignu zeneeee :D one me i probudile porukama :D javljaju mi gde su :D :D :D :D hvala bogu pa lepo vremeeee :D :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Slaninar poslato 07 Maj, 2016, 11:04
Na kraju, 7,65 kalibar nije ba¹ najbolji.

moguce da nije, sreca pa ja nemam taj kalibar  [rofl]
sad ces da me naucis da je moj jos gori

Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2016, 11:38
Citat: Slaninar poslato 07 Maj, 2016, 11:04
Na kraju, 7,65 kalibar nije ba¹ najbolji.

moguce da nije, sreca pa ja nemam taj kalibar  [rofl]
sad ces da me naucis da je moj jos gori

Koj je kalibar tog pi¹tolja?
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

pa sta mislis jbt? ti si strucnjak ne verujem da postoji 9mm sa onakvim otvaranjem cevi
https://en.wikipedia.org/wiki/Beretta_950

mareskin

Citat: Ostoja poslato 07 Maj, 2016, 00:59
Kakvo vatreno oru¾je, kakve pièke materine, manijaci jedni, nasilnici labilnog karaktera...
Stevièuli za nenasilnu komunikaciju, a? Ja sam jedan fini èovek, suptilan, pasionirani protivnik nasilja, al' zato neustra¹iv. Ne bojim se nikoga, osi moje ¾ene kad je ljuta... A danas me doèekala umilno i ne¾no, a nisam ba¹ mnogo kasnio...   [neampojma] [neampojma]



Ljudi da li je samo meni sumnjivo ¹to Ostoja posle ove poruke vi¹e ne pi¹e na forumu?!? :o
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Slaninar

Citat: UFF poslato 07 Maj, 2016, 11:50
pa sta mislis jbt? ti si strucnjak ne verujem da postoji 9mm sa onakvim otvaranjem cevi
https://en.wikipedia.org/wiki/Beretta_950

Ne mislim, pitam. Video koji si postavio je za 7,65 pi¹tolj.

6,35 je po meni bolje (i ubojitije) re¹enje za tako mali pi¹tolj. Ali opet, za no¹enje da se ne vidi i ne za samoodbranu nego za uspavljivanje. :)   "Lak za poneti, te¾ak za podneti".  :)    Ja sam ovo imao u kuæi, lepa igraèka:

https://en.wikipedia.org/wiki/FN_Baby_Browning
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

Citat: mareskin poslato 07 Maj, 2016, 11:56
Citat: Ostoja poslato 07 Maj, 2016, 00:59
Kakvo vatreno oru¾je, kakve pièke materine, manijaci jedni, nasilnici labilnog karaktera...
Stevièuli za nenasilnu komunikaciju, a? Ja sam jedan fini èovek, suptilan, pasionirani protivnik nasilja, al' zato neustra¹iv. Ne bojim se nikoga, osi moje ¾ene kad je ljuta... A danas me doèekala umilno i ne¾no, a nisam ba¹ mnogo kasnio...   [neampojma] [neampojma]



Ljudi da li je samo meni sumnjivo ¹to Ostoja posle ove poruke vi¹e ne pi¹e na forumu?!? :o

nema kad mora da se pentra kod mene po krovu  ;D

http://s32.postimg.org/xol4dnqbp/13062868_10154729742360260_620099562665061512_o.jpg

Hurricane

Citat: balcan girl poslato 07 Maj, 2016, 11:38
sinoc kod brata na slavi extra provooood :D rasrafila sam se a planiram to i veèeras kad stignu zeneeee :D one me i probudile porukama :D javljaju mi gde su :D :D :D :D hvala bogu pa lepo vremeeee :D :D :D

Lepo se provedite ;D

balcan girl

aaa hocemo nego kakoooooooo :D :D :D :D :P idemo na svirkuuuuuuu :D :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Slaninar

Citat: Ostoja poslato 07 Maj, 2016, 00:59
Kakvo vatreno oru¾je, kakve pièke materine, manijaci jedni, nasilnici labilnog karaktera...
Stevièuli za nenasilnu komunikaciju, a? Ja sam jedan fini èovek, suptilan, pasionirani protivnik nasilja, al' zato neustra¹iv. Ne bojim se nikoga, osi moje ¾ene kad je ljuta... A danas me doèekala umilno i ne¾no, a nisam ba¹ mnogo kasnio...   [neampojma] [neampojma]



montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Lazic

Citat: DaChaS poslato 07 Maj, 2016, 01:23
Citat: Milos96 poslato 07 Maj, 2016, 01:10
Jednom sam jednog cak i upucao u jaja kad hteo da mi dira drugara na mom rodjendanu

:drka: :drka:  [rofl] [rofl] [rofl]

Uuuuuuu¾as...  :o :wtf: [panic] [gej]  [rofl] [rofl] [rofl]

mareskin


Ni ja ne bi dao da mi neki mu¹karac dira "drugara" :o
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Glava Dole


Andreja

Citat: kosta66 poslato 07 Maj, 2016, 11:29
Kupio svecicu kod kontija ;D

Je l' da da je do jaja kad ne mora¹ da izuje¹ 100e za sveæice? :)
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D