Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

TEEfqd

de zurite, tek pocela sezona greota da se upucavate jos, pa ne mora odma.
slaninar i ja cemo da se sibamo tamo negde posle avgusta a i septembra ako bude toplo.
pa ljudi smo pre svega majku mu [rofl]

Bori¹a

sacmara ima minimalne sanse za smrtonosne povrede?
ima, ako promasis :D

Glava Dole

Ja bih ipak uzeo ovo... deluje totalno bezopasno ;D


Slaninar

Citat: Bori¹a poslato 06 Maj, 2016, 21:43
sacmara ima minimalne sanse za smrtonosne povrede?
ima, ako promasis :D

Sitna saèma. I svakako mo¾e¹ u noge - a kad se razleti mala ¹ansa da proma¹i¹ + svakako se oseti vi¹e od metka iz pi¹tolja.

Najva¾nije je da deluje zastra¹ujuæe da ni ne mora¹ upotrebiti. Ona saèmara ¹to se "pumpa" - sam taj zvuk je dovoljan da dvaput razmisli ako nije ba¹ jako drogiran. :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

eclipse4

svasta cu jos da naucim   ;D ;D

Aussweis



Moze i ova varijanta za 9mm metak, puno sitne sacme, ne moze bas da ubije, moze u retkim slucajevima, ali zato pece i boli do jaja  ;D  mislim, posalje bas dobru poruku  ;D al da ne sviramo kurcu

Nego kada je taj rostlj sto prave Uff i Boky?  :D  da se druzimo malo, a oni tu neka se rasprave normalno, bez prangijanja i svima do jaja  [thumb_up]

http://s6.postimg.org/sssbje5ox/3_municija_PPU.jpg
Sve ima cenu ili čast!

BOKYBOY

@UFF ...Alo bre,jesi ti cuo nekad za onih akademskih 15 minuta tolerancije,a?Pa sa Vozdovca idem i vucem hekler ispod jakne,majku mu!
Aaaa...nismo mi jos zavrsili ovu pricu.Eto mene sto pre kod tebe na gajbi pa cemo da vidimo onda. [bejzbolka]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Glava Dole


TEEfqd

Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 22:09
@UFF ...Alo bre,jesi ti cuo nekad za onih akademskih 15 minuta tolerancije,a?Pa sa Vozdovca idem i vucem hekler ispod jakne,majku mu!
Aaaa...nismo mi jos zavrsili ovu pricu.Eto mene sto pre kod tebe na gajbi pa cemo da vidimo onda. [bejzbolka]

ovaj uffov za podvezicu je tata za hekler, dok ga izvuces ispod jakne celog te izgrebe ovom beretom vidi ti kako je to kompaktno [rofl]

makinjo

Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 22:09@UFF ...Alo bre,jesi ti cuo nekad za onih akademskih 15 minuta tolerancije,a?Pa sa Vozdovca idem i vucem hekler ispod jakne,majku mu!
Aaaa...nismo mi jos zavrsili ovu pricu.Eto mene sto pre kod tebe na gajbi pa cemo da vidimo onda. [bejzbolka]
Bata Boki koji vam je?
Nadam se da je ovo samo zajebancija  ;D  ;D
Kakva pucacina.......

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

BOKYBOY

#12111
Citat: redshadow poslato 06 Maj, 2016, 22:32
Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 22:09
@UFF ...Alo bre,jesi ti cuo nekad za onih akademskih 15 minuta tolerancije,a?Pa sa Vozdovca idem i vucem hekler ispod jakne,majku mu!
Aaaa...nismo mi jos zavrsili ovu pricu.Eto mene sto pre kod tebe na gajbi pa cemo da vidimo onda. [bejzbolka]
dok ga izvuces ispod jakne celog te izgrebe

...nece brate ako si u treningu...MP5 je keva... ;)
...ma UFFu i meni malo naisla kriza u vezi zbog onih njegovih kuravi...
  ali smo to pevazisli i ukapirali koliko se zaista volimo i da ne mozemo jedno bez drugoga... :-* [srce]

sto bi rekli :''ako se ne poubijaju,nisu se ni voleli''... [ludak_sa_puskom]

eclipse4


BOKYBOY

Citat: eclipse4 poslato 06 Maj, 2016, 22:38
ma p90 je majka ;)

...ma o MP5 sa kundakom na izvlacenje pricam...meni omiljen...a i precizniji mnogo od P90 [srce]

UFF

zrno je malo ali je smrt nehumana jer skrece po telu cim udari u kost, zrtva uglavnom prezivi do bolnice taman da ima vremena da razmisli o svojom postupcima koji su ga doveli u tu poziciju ali retko ko izadje iz bolnice ziv
takodje bobket prakticno nema trzaj tako da mozes da saspes ceo okvir u istu tacku
to je oruzje za onog ko hoce da ubije a ne za onog ko hoce da se kurci sa velicinom

http://www.beretta.com/en/21-a-bobcat/#Photos
https://www.usconcealedcarry.com/beretta-21a-bobcat/

! No longer available



a boki i ja se ne mirimo dok ne serujemo neku qravu zajedno  [rofl]

jebo rostilj i vopi ili qrava ili prangijanje, treceg nema


eclipse4

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 23:10
zrno je malo ali je smrt nehumana jer skrece po telu cim udari u kost.....



eeee gde si ti stigao do kosti!!??!!??

to treba prvo majicu da probije pa tek posle meso pa kost  
[rofl]

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 23:10
to je oruzje za onog ko hoce da ubije a ne za onog ko hoce da se kurci sa velicinom

jeste...ako te neko opali desert iglom u grudi trazice ti ledja po travi ...taj ne skrece taj demolira zadnji deo coveka :)

Ostoja

Kakvo vatreno oru¾je, kakve pièke materine, manijaci jedni, nasilnici labilnog karaktera...
Stevièuli za nenasilnu komunikaciju, a? Ja sam jedan fini èovek, suptilan, pasionirani protivnik nasilja, al' zato neustra¹iv. Ne bojim se nikoga, osi moje ¾ene kad je ljuta... A danas me doèekala umilno i ne¾no, a nisam ba¹ mnogo kasnio...   [neampojma] [neampojma]

Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

bucko

#12117
Mogu li kako da pomognem?

freepartyman

Poenta :Ne zajebajite se sa Buckom :D
I became a beast to rid myself the pain of being a man

bucko