Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 10 gostiju pregledaju ovu temu.

eclipse4

oni indijanci su zakopavali nekakve sekire...vi mozete lepo da izjedete rostilj :)

BOKYBOY

...ljudi,izvinjavam se u svoje ime svima,nisam ja kriv...lepo sam rekao van foruma...

Lazic

Naravno da si kriv, pa æelav si zar ne? :P :o ;D :-*

Glava Dole

Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 15:23
...ljudi,izvinjavam se u svoje ime svima,nisam ja kriv...lepo sam rekao van foruma...

! No longer available

UFF

Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 13:21
Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 11:53
Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 04:24
Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 02:42
Citat: BOKYBOY poslato 01 Januar, 2016, 07:38
Citat: UFF poslato 01 Januar, 2016, 03:26
Citat: Andreja poslato 31 Decembar, 2015, 14:37
Vidi, stvarno obrisana tema.
Sme¹no i patetièno...
nego ja se ne secam da je neki bokiboy ikad bio na forumu a vi?
imam opciju delite ili delete all existence  [rofl] pa ako ne postoji nije ni bitno da li veruje u deda mraza ili ne  [rofl]

...jel to treba da se uplasim,a? hajde,obrisi me,molim te,ionako si poceo da mi ides na k. ustvari neka,sam cu...ajd zdravo

sta bi?  :)

to cu ti drage volje objasniti van foruma

ali kad se osusi da ne dolazis po blatu jel? :D
pa ti dodji kolima i parkiraj gore na nasipu ako se plasis da ne iskaljas motor
samo se najavi da spremim pivo i rostilj ko pravi domacin  [cheers]

...dogovoreno....javljam...ponecu ja pivo,ti samo raspali rostilj... [cheers] I neka dodje i dousnik...hoces ti da ga zoves ili cu ja?

zovi ga ti, sa njim bi probleme trebao i da resavas jer ga ja sa tobom nemam, bar koliko ja znam, a ako smo ga imali trebao si da mi kazes direktno sta ti smeta a ne da slusam od njega svakakve price

Citat: hurricane poslato 06 Maj, 2016, 13:42
...i nije vam neka zajebancija

sve ovo mo¾e i lièno, na telefon ili pp..

ovako me¹ate i nas u va¹e probleme, ako ih uop¹te i ima..


slazem se da treba licno, ako ti kod nekog nesto smeta kazes mu, pa ako promeni ponasanje druzite se ako ne promeni onda se pozdravis i zaboravis na njega a ne da pricas ostalima njemu iza ledja da ces da ides da ga bijes i jos neke gluposti
sto kaze zvuk mozda gresim mozda dousnik laze ali onda se onaj ko je pretio ne bi upecao sam kad sam to na pisao na forumu zar ne?
to je ujedno i razlog zasto sam napisao a nisam nikog imenovao, da proverim da li je istina po njegovoj reakciji a ne da bi vas mesao, mada i nije lose da ima pisani trag o pretnjama za slicaj da moras da se branis oruzjem na svom pragu

BOKYBOY

za pola sata budi tamo kod tebe na okretnici da resimo to kao muskarci,van foruma,da ti ne bih dolazio na gajbu i prangijao te tamo

UFF


zlatkojov

Sta se desava?
Jel to neko nekom svalerku?

Sent from my HTC EVO 3D X515m using Tapatalk

BOKYBOY

ako.ponesi ga,trebace ti.ja moj ne vadim za slikanje vec da ga koristim.a veci je mnogo od tvog sto ces i videtu uskoro.krenuo sam,nemoj da te nema tamo

mkt

#12089
 [watching]

mkt

e ljudi bez zezanja
ovi iz redakcije me cimaju za pucnjavu na nasipu


mi¹ko_kolo

Ako su njih dvojica, onda je stvarno sve oti¹lo u kurac! :(

Lazic

#12092
 [watching] ;D

Mada jo¹ nije bilo obraèuna vatrenim oru¾jem na MM... Mo¾da bolje da proverim da se ne poubija¹e budale...

Jecko


eclipse4

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 17:36
Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 13:21
Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 11:53
Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 04:24
Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 02:42
Citat: BOKYBOY poslato 01 Januar, 2016, 07:38
Citat: UFF poslato 01 Januar, 2016, 03:26
Citat: Andreja poslato 31 Decembar, 2015, 14:37
Vidi, stvarno obrisana tema.
Sme¹no i patetièno...
nego ja se ne secam da je neki bokiboy ikad bio na forumu a vi?
imam opciju delite ili delete all existence  [rofl] pa ako ne postoji nije ni bitno da li veruje u deda mraza ili ne  [rofl]

...jel to treba da se uplasim,a? hajde,obrisi me,molim te,ionako si poceo da mi ides na k. ustvari neka,sam cu...ajd zdravo

sta bi?  :)

to cu ti drage volje objasniti van foruma

ali kad se osusi da ne dolazis po blatu jel? :D
pa ti dodji kolima i parkiraj gore na nasipu ako se plasis da ne iskaljas motor
samo se najavi da spremim pivo i rostilj ko pravi domacin  [cheers]

...dogovoreno....javljam...ponecu ja pivo,ti samo raspali rostilj... [cheers] I neka dodje i dousnik...hoces ti da ga zoves ili cu ja?

zovi ga ti, sa njim bi probleme trebao i da resavas jer ga ja sa tobom nemam, bar koliko ja znam, a ako smo ga imali trebao si da mi kazes direktno sta ti smeta a ne da slusam od njega svakakve price

Citat: hurricane poslato 06 Maj, 2016, 13:42
...i nije vam neka zajebancija

sve ovo mo¾e i lièno, na telefon ili pp..

ovako me¹ate i nas u va¹e probleme, ako ih uop¹te i ima..


mada i nije lose da ima pisani trag o pretnjama za slicaj da moras da se branis oruzjem na svom pragu

Citat: BOKYBOY poslato 06 Maj, 2016, 18:28
za pola sata budi tamo kod tebe na okretnici da resimo to kao muskarci,van foruma,da ti ne bih dolazio na gajbu i prangijao te tamo


Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 18:52
krecem
jes mali ali posluzice za samoodbranu

http://s32.postimg.org/74b9fnxad/20160506_175106.jpg

cek bre sad nista ne razmem.....koliko kapiram mec je na nasipu a ne na kucnom pragu.....sem ako nisi prag od kuce poneo sa sobom i stavio ga na okretnici kod nasipa ;) :) :)

i ako si posao na nasip vise nije samoodbrana,nije te zatekao "slucajno na spavanju" svesno si krenuo u borbu + on nije pomenuo pistolj.....ostavio si los pisan trag po sebi....

i ajte vec jednom slike tog rostilja jer vam ovaj scenario obracuna ne bi kupio ni najjeftinija filmska produkcija :)

:-* :-* :-*

a ti ufee znas kad ces s tu pracku da probijes bokijevu jaknu.....never  :P :P


[cheers] [cheers]

mali_zmaj

jin-jang

TEEfqd

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 18:52
krecem
jes mali ali posluzice za samoodbranu

http://s32.postimg.org/74b9fnxad/20160506_175106.jpg

brate opasniji oruzani list od ove heftalice [rofl]
ajt pa javite kako je proslo rostiljanje. ja dosao sad sa neke slave, pojo sigurno kilo pecenja
tu i neka rakija bila odo da prilegnem malo

Ostoja

Pod 'itno da ste obustavili tu temu, stenormalni jebo te? Pa ko æe po ovakvom vremenu na sa'ranu leptejebo....
Samo nemoj da moram i onda sve hoæu...

UFF

bila guzva u saobracaju, boki nije stigao na vreme a meni se nije cekalo pa sam otisao da se vozim
sad je kasno i pao je mrak a ja moram da gadjam u vugla sa mojom heftalicom tako da se pucnjava odlaze za ujutru

http://s32.postimg.org/hthq98j2c/20160506_155751.jpg

Slaninar

Citat: UFF poslato 06 Maj, 2016, 18:52
krecem
jes mali ali posluzice za samoodbranu

http://s32.postimg.org/74b9fnxad/20160506_175106.jpg

Za kuæu bejzbolka, ili saèmara. Minimalna ¹ansa za smrtonosne povrede, a maksimalna za zastra¹ivanje, pa da odustanu. Ovo cenim da nije najbolja ideja. Pogotovo s na¹im zakonima.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen