Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 11 gostiju pregledaju ovu temu.


balcan girl

rekoh li ja da imaju decu onda je to obièno glavni razlog da se ne lazemo ljudi, evo moj æale je ostao u braku deset godina sa mojom kevom koja je za to vreme bila u bolnici, i on sam kaze da mu je doslo da izvrsi samoubistvo u to vreme a ne da se razvede al nije mogao jer je imao mene i pokojnu sestru kao klinke za to vreme, sta je trebao da nas strpa u sirotiste??? kad ljudi imaju decu drugaèije se to rangira, oni u novinama pisu da su momak i devojka a ne muz i zena i nigde se ne pominju deca a predpostavljam da ona kao model sigurno nije u vrhuncu svoje karijere radjala decu, nema tu ni lj od ljubavi garantujem zivotom :D a mnogo je lepo to sto imate tako dobro misljenje o ljubavi i zato vas volim :D vi ste ljudi optimisti :D ja sam samo realna :D u realnosti to ne pije vodu nikaaaaaaad :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

Hohštapler

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 09:49
a on je sa njom jer je ozenio njenu dusu i njen karakter
to sto je bila model to je samo slucajno a?
sto nije ozenio dusu i karakter neke od 150kila?
one nemaju ni dusu ni karakter?

heh koja glupost

Brate, ti sad tera¹ kontru ko da si Slaninar...

Èovek se zaljubio kad je bio mlad, u lepu mladu devojku (a ko nije? nije ni on neki ru¾an da bi jurio neku nakazu) i u ¾ivotu ih zadesila nesreæa, i kao svaki normalan èovek ostao je uz nju (u dobru i zlu),
mene samo nervira ¹to smo postali kao jbni ameri, da gledamo samo svoju bulju, pa sigurno ako sam sa nekim bio 10 godina, i proveo najlep¹e trenutke u ¾ivotu neæu reæi sad kad ti je najte¾e u ¾ivotu - snaði se.  [ludak]
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

balcan girl

nadam se hostapler da te nikad ne snadje nikakva nesreæa :D volim te takvog kakav si sad i zelim ti da takav uvek ostanes :D :D :D :D :-*
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

UFF

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Decembar, 2015, 10:18
Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 09:49
a on je sa njom jer je ozenio njenu dusu i njen karakter
to sto je bila model to je samo slucajno a?
sto nije ozenio dusu i karakter neke od 150kila?
one nemaju ni dusu ni karakter?

heh koja glupost

Brate, ti sad tera¹ kontru ko da si Slaninar...

Èovek se zaljubio kad je bio mlad, u lepu mladu devojku (a ko nije? nije ni on neki ru¾an da bi jurio neku nakazu) i u ¾ivotu ih zadesila nesreæa, i kao svaki normalan èovek ostao je uz nju (u dobru i zlu),
mene samo nervira ¹to smo postali kao jbni ameri, da gledamo samo svoju bulju, pa sigurno ako sam sa nekim bio 10 godina, i proveo najlep¹e trenutke u ¾ivotu neæu reæi sad kad ti je najte¾e u ¾ivotu - snaði se.  [ludak]

ako te privukla mlada lepa devojka onda zelis da jebes
debelu zenis zbog duse, zgodnu zbog tela  [rofl]

UFF

Citat: zVuk poslato 01 Decembar, 2015, 09:05
ako volis nekoga godinama i taj neko tebe voli i tom nekm se desi, ne daj boze, nezgoda.....jel to znaci da sve te godine ljubavi ne vaze vise.....ja ne bih rekao....ako nekog volis iskreno, onda tog nekog volis, ma sta da se desi......

a koga ti to volis toliko pa znas? :D

Citat: zVuk poslato 01 Decembar, 2015, 09:24
nisam ni sumnjao......pretpostavljam da je volis......tako i ovaj baja voli svoju zenu.....(to sto nisu vencani, nema nikakve veze, ljudi se vole).....

opet otkud znas da se vole a da nije neki razlog kao sto je darko naveo ili slicno?

Slaninar

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 09:49
a on je sa njom jer je ozenio njenu dusu i njen karakter
to sto je bila model to je samo slucajno a?
sto nije ozenio dusu i karakter neke od 150kila?
one nemaju ni dusu ni karakter?

heh koja glupost

Ti si jo¹ mlad.  :D

Postoje stvari kod ¾ene koje se nikad ne promene. Neki deo koji je samo tebi poseban. Da li je naèin na koji se smeje, ili ne¹to drugo, nebitno. Kad naðe¹ ne¹to ¹to se te¹ko nalazi, onda te boli kurac u kojem je stanju limarija. Samo to retko ko ima sreæe da naðe.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

UFF

mozda se ova res pecena i dalje smeje na isti nacin ali se to definitivno vise ne vidi na njenoj faci  [rofl]
osmeha nema, smeje se iznutra  [rofl]

Hohštapler

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 10:29

ako te privukla mlada lepa devojka onda zelis da jebes
debelu zenis zbog duse, zgodnu zbog tela  [rofl]

Izgled nema veze sa tim. Izgled je samo prvi trenutak da ti privuèe pa¾nju, ono posle te zadr¾i.
Ne znam kako to da objasnim, ali sa nekim klikne¹ ili neklikne¹.
Neko ti od prvog momenta odgovara, energija, pona¹anje, karakter, posle 15 minuta ko da ga zna¹ ceo ¾ivot.
A sa nekima - od prvog trenutka zna¹ da neæe potrajati.
Bar sam ja tako prolazio u ¾ivotu.
(a sve bi ih jebo!) :D
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

zVuk

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 10:33
Citat: zVuk poslato 01 Decembar, 2015, 09:05
ako volis nekoga godinama i taj neko tebe voli i tom nekm se desi, ne daj boze, nezgoda.....jel to znaci da sve te godine ljubavi ne vaze vise.....ja ne bih rekao....ako nekog volis iskreno, onda tog nekog volis, ma sta da se desi......

a koga ti to volis toliko pa znas? :D

sta te boli kurac....:D

Citat: zVuk poslato 01 Decembar, 2015, 09:24
nisam ni sumnjao......pretpostavljam da je volis......tako i ovaj baja voli svoju zenu.....(to sto nisu vencani, nema nikakve veze, ljudi se vole).....

opet otkud znas da se vole a da nije neki razlog kao sto je darko naveo ili slicno?
[/quote]

procitaj moj post posle ovoga sto si citirao....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Citat: zVuk poslato 01 Decembar, 2015, 09:49
Citat: Darko poslato 01 Decembar, 2015, 09:38
... Veruj mi , oni su poremeceniji narod od nas... Ne veruj u sve sto pise...



ne verujem ja u sve sto pise, ali ti TVRDIS da njihova veza ima finansijsku pozadinu iako ih ne poznajes, a ja samo ostavljam mogucnost da se zaista vole......


ma jok , naravno da ne tvrdim , otkud bih znao ... mislim da je tako , otkud znam...
i uglavnom ovde pisete sta ON misli .. znate li sta je u njenoj glavi ? u glavi cure koja je bila maneken , model i odjednom je nakaza ...
nesto slicno je bilo i kod nas ,pa sam  slucajno sam u toku, pa sam se zato i javio u temi , inace mi nije interesnatno sta se desava po amerikama ... jeste procitali negde kako je Jovanin decko uz nju ? jeste , ali juce ...


http://www.svetplus.com/vesti.asp?vid=18724


Slaninar

Citat: UFF poslato 01 Decembar, 2015, 10:35
mozda se ova res pecena i dalje smeje na isti nacin ali se to definitivno vise ne vidi na njenoj faci  [rofl]
osmeha nema, smeje se iznutra  [rofl]


montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

...who the fuck is Jovana...?  [neampojma]

Darko


Jecko

Citat: Ho¹tapler poslato 01 Decembar, 2015, 10:36

Izgled nema veze sa tim. Izgled je samo prvi trenutak da ti privuèe pa¾nju, ono posle te zadr¾i.
Ne znam kako to da objasnim, ali sa nekim klikne¹ ili neklikne¹.
Neko ti od prvog momenta odgovara, energija, pona¹anje, karakter, posle 15 minuta ko da ga zna¹ ceo ¾ivot.
A sa nekima - od prvog trenutka zna¹ da neæe potrajati.
Bar sam ja tako prolazio u ¾ivotu.
(a sve bi ih jebo!) :D

[srce] :-* [klanjam_se]

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 01 Decembar, 2015, 11:11
Citat: BOKYBOY poslato 01 Decembar, 2015, 11:01
...who the fuck is Jovana...?  [neampojma]
http://www.svetplus.com/vesti.asp?vid=18724
da si kliknuo na fuckink link koji sam stavio video bi  ;)

...who the fuck is Sasa Kovacevic?  [neampojma] ;D

Darko

hhaha , da si isao samnom jos par puta u kafanu upoznao bi fuckies Sasu Kovacevic ...

BOKYBOY

Citat: Darko poslato 01 Decembar, 2015, 11:49
hhaha , da si isao samnom jos par puta u kafanu upoznao bi fuckies Sasu Kovacevic ...

...hahaha...pa ti znas brate da ja to niti slusam niti pratim...ovog malog vidim prvi put i dovoljno mi je...a u kafanu moze uvek,tamo se ionako sound switch-off i samo gledam siseta i dupeta... :-*

Lazic

Usled nemoguænosti da se sound switch offnem, ne mogu da se koncetri¹em ni na sise ni na dupeta, pa i ne idem u kafane... :D

ЯЭВОЛУТИОН

Ne cudim se uff-ologiji ali me iznenadila balkan ....samozivi stav razocaranog coveka je razumljiv....zamenijo je emocije sa pickom i kad kaze ljubav misli na sex.....e sad u nedostatku sexa moze biti da ji i Irena aka BBB, zastrokavila mozak pa da je to razlog...
Ljudi se emotivno vezuju iz raznoraznh razloga....mozda covek zeli potomstvo sa dobrom genetikom....nije onda bitno kako osoba sa kojom pravis potomstvo izgleda jer je genetika dobra.....bolje sa nekom silikonkom koja se nacinila na dobru ribu plasticnim operacijama a genetika slaba...
Stvarno ne zelim da ulazim u njihov odnos u dubinu ali gest je cisto ljudski za primer.....
p.s.
bice da krisom gledate farmu i parove te vm je vizura poremecena.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11