Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 21 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

Citat: mrle poslato 30 Novembar, 2015, 10:33
jutros 120+km/h preko brankovog, malo odignit vizir (skinuo ponlok, mnogo izgreban), kakav trip, magija pada, bolest nestaje.

...extra...ja cu danas popodne...jesu li sve plastike ostale na svome mestu...? ;D

mrle

polomljeni zadnji desni migavac i deo repa su ispali ranije.

Boban_m

"Droga izaziva zavisnost, samo na Kosovu izaziva nezavisnost"  [rofl]

freepartyman

The Australian ex-model Turia Pitt suffered burns to 65 percent of her body, lost her fingers and thumb on her right hand and spent five months in hospital after she was trapped by a grassfire in a 100 kilometre ultra-marathon in the Kimberley. Her boyfriend decided to quit his job to care for her recovery. Days ago, in an interview for CNN they asked him:

“Did you at any moment think about leaving her and hiring someone to take care of her and moving on with your life?”

His reply touched the world:

“I married her soul, her character, and she’s the only woman that will continue to fulfill my dreams.”
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

hi is maried her soul , but malo juce ...mozda ozenio njen bankovni racun , pa mu lepo da ostane jos malo  ;)

freepartyman

Auu pa kao da je bankarka,devojka bila model,tesko da moze sad neku kintu da zaradi. 
I became a beast to rid myself the pain of being a man

Darko

ma brate , cim je propraceno medijski itd , tu je neka pozadina , dvesta posto

balcan girl

u pravu je darko :D :D :D niko ne ostaje u takvom braku iz ljubavi :D mora da ima pozadina neèega ako nemaju decu pa ne ostaje tu zbog dece onda je ili lova u pitanju ili nesto drugo ali bez neke koristi s njegove strane noup :D
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

zVuk

Ko se ljuti, uleti mu kruti

Slaninar

Citat: zVuk poslato 01 Decembar, 2015, 07:44
u breee al ste malodusni......

+1

Skroz kapiram i sla¾em se. Ima nekih stvari koje se nikad ne promene.


...Mada... ako bi izgubila dupe... zajebi!  :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

BOKYBOY

#10370
Citat: Slaninar poslato 01 Decembar, 2015, 08:13
Citat: zVuk poslato 01 Decembar, 2015, 07:44
u breee al ste malodusni......
+1
Skroz kapiram i sla¾em se. Ima nekih stvari koje se nikad ne promene.
...Mada... ako bi izgubila dupe... zajebi!  :)
...svaka mu cast...ja ne znam dal bih mogao...iskreno...

zVuk

ako volis nekoga godinama i taj neko tebe voli i tom nekm se desi, ne daj boze, nezgoda.....jel to znaci da sve te godine ljubavi ne vaze vise.....ja ne bih rekao....ako nekog volis iskreno, onda tog nekog volis, ma sta da se desi......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

#10372
Ma , malo je drugacije u praksi

Ne pise da mu je supruga niti da imaju decu. Pise "her boyfriend"

zVuk

jel hoces da kazes da bi ti ostavio zenu da joj se nedaj boze desi nesto...??...
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Dodao sam PS .

Ne bih ostavio zenu

zVuk

nisam ni sumnjao......pretpostavljam da je volis......tako i ovaj baja voli svoju zenu.....(to sto nisu vencani, nema nikakve veze, ljudi se vole).....
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Darko

Ja se slazem s tobom , jednostavno , tako bi trebalo da bude.... Ali ... Sta to trazi u novinama? Naslovne strane? Cak je i do male Srbije doslo... Veruj mi , oni su poremeceniji narod od nas... Ne veruj u sve sto pise...

Digne se frka oko toga ko uzme lovu od jebenih paketica koje nosimo bolesnoj deci u sremcici , a ti verujes u ovo...

bucko

U nekoj bolnici za dementne dolazi deka svaki dan i obilazi suprugu.Ovi mu kazu pa sto dolazite kad ona i ne zna ko ste a on im je na to odgovoro: Mozda ona ne zna ko sam ja ali ja znam ko je ona!

zVuk

Citat: Darko poslato 01 Decembar, 2015, 09:38
... Veruj mi , oni su poremeceniji narod od nas... Ne veruj u sve sto pise...



ne verujem ja u sve sto pise, ali ti TVRDIS da njihova veza ima finansijsku pozadinu iako ih ne poznajes, a ja samo ostavljam mogucnost da se zaista vole......
Ko se ljuti, uleti mu kruti

UFF

a on je sa njom jer je ozenio njenu dusu i njen karakter
to sto je bila model to je samo slucajno a?
sto nije ozenio dusu i karakter neke od 150kila?
one nemaju ni dusu ni karakter?

heh koja glupost