Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 20 gostiju pregledaju ovu temu.

BOKYBOY

...a gore desno pise ''kara'' ili ''opet nes' jebat''... [rofl]

Lazic

Ontopic:
Posle dugo vremena da mi ni¹ta nije izmamilo osmeh, Alja i Èaruga... ;D





Ah da i ovo... ;D

http://s16.postimg.org/5gc9n1zf9/srdzan.jpg

ЯЭВОЛУТИОН

jutros ulazim u prodavaonicu sa gospodzu i sitnu decu...i promotrka mi prilazi i pita
-da li konzumkirate cigarete
-ja ne....ali ona....ona se drogira...evo ti pa pitaj nju
pogledi prisutnih ka mojoj gospodzi i njen izraz lica dok prica kako ja to redovno.....skandal majstor
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Kao kad smo Feelgod i ja poèeli naglas da prièamo u punom autobusu (sa sve prisutnom Coe) kako je dobra stvar to ¹to tuèe ¾enu pre i posle posla kako bi se oslobaðao stresa... Na to Jeca ka¾e, pa da, ja njega volim, za¹to da mu ne ulep¹am dan, malo boli, posle stavim led gde treba... Ja pitam kako im se èini ideja da je i ja ponekad isprebijam po¹to nemam ¾enu... Oni se slo¾i¹e. Da ste videli poglede ljudi u autobusu, da nas se ne pla¹e, mislim da bi nas linèovali...  [rofl]
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

mkt



eclipse4


BOKYBOY

#10307
Citat: eclipse4 poslato 25 Novembar, 2015, 15:26
moj pp3 je vec omatoreo :(

...pa kad gubis vreme ovde celo leto u temi o Ukrajini umesto da ih cepas  ;) ...koliko si presao ove sezone majke ti...?  [neampojma] ...ja satro ove sezone nove Conti sport attack... :-[

makinjo

Boki koliko si presao kilometara sa continentalom?

Hohštapler

Citat: makinjo poslato 25 Novembar, 2015, 15:52
Boki koliko si presao kilometara sa continentalom?

Nije to tebi merodavno, njegov motor je te¾i i ima daleko vi¹e momenta. (plus on uvek vozika neke pièoke koje optereæivadu zadnju gumu) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

makinjo

Znam ovo za ribice :D
Nego me bas interesuje za koliko ih je oljustio :)
Mislim gume :D

eclipse4

Citat: BOKYBOY poslato 25 Novembar, 2015, 15:31
Citat: eclipse4 poslato 25 Novembar, 2015, 15:26
moj pp3 je vec omatoreo :(

...pa kad gubis vreme ovde celo leto u temi o Ukrajini umesto da ih cepas  ;) ...koliko si presao ove sezone majke ti...?  [neampojma] ...ja satro ove sezone nove Conti sport attack... :-[

bem ga mislim da sam ove presao negde oko 3000km.....jebem ga,neznam dal je na kilometrazi sada 20.000 ili 22.000 ....jebi ga sta ces....

Balsa Wrx

Ja od jula kad sam sastavio motor do 15 oktobra 10k i parkirao sam ga sad kad su kise pocele necu da rizikujem da moji secer ne dobiju.. :D
- Motori ne ispu¹taju ulje, oni obilje¾avaju teritoriju.

ЯЭВОЛУТИОН

samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

BOKYBOY

#10314
Citat: makinjo poslato 25 Novembar, 2015, 15:52
Boki koliko si presao kilometara sa continentalom?

...presao od marta 11k na njima,Konti sport atak je u pitanju,jednokomponentna guma,uzeo bih ih opet bez razmisljanja al Konti Road prelaze mnogo vise...dosla Yamaha sa njima,bile su nove al dot 1208...nisam divljao sa njima i palio ih pa su ravnomerno potrosene svuda jbg...prednja moze jos malo al je zadnja celava ko ja  [rofl] ...pocela da mi vobluje na jace otvaranje gasa u krivini i kod obilazenja ako nagazim belu  [panic] ...al sam zadovoljan...ova je 2ct i nova je,dot 2015...nek izgura i ona toliko i super...a pozadi nista preko 50 kg...dobro vozio sam i neke teze i dlakave macke al na kratko... ;D :-* [srce]

makinjo

Ja na dve polovne nekih 13500 km. Nazad ne vozim nikoga ako nije bas neka nuzda . Kada bi mogao nekako onaj poklopac da nabudzim ne bi nikoga vozio :)

Andreja

Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

makinjo

Bravo Andreja mada ne smem dok ne nabudzim taj poklopac :)

Glava Dole

Koja su fantazija ove rucke znaci odusevljen sam, koliko nekako imas osecaj da ti je na celom telu toplije kad su ruke na toplom, prosto extra, preko zimskih debelih rukavice vrele posle jednog kilometra navjvise :D Prvi put da po ovakvom vremenu stignem gde sam krenuo a da mi prsti nisu beli ko sir i da ne bole na dodir od zime :D Malo pre krenuo po kisi na fax, upadam na matematiku mokar do gole koze ko da su me upravo izvukli iz morave, sedam i stavljam onako mokru kacigu na sto dok ovaj predaje, svi me gledaju ko vanzemaljca ;D Vidljivost uzas, ako spustim vizir ne vidim nista a ako podignem ko da me igle bodu po faci al svejedno je kez na licu samo kad sam na motoru :D Bolje nego guranje po busu sa penzosima svakako :D

Lazic

Definitivno rod... ;D






Citat: Andreja poslato 25 Novembar, 2015, 13:49
Kao kad smo Feelgod i ja poèeli naglas da prièamo u punom autobusu (sa sve prisutnom Coe) kako je dobra stvar to ¹to tuèe ¾enu pre i posle posla kako bi se oslobaðao stresa... Na to Jeca ka¾e, pa da, ja njega volim, za¹to da mu ne ulep¹am dan, malo boli, posle stavim led gde treba... Ja pitam kako im se èini ideja da je i ja ponekad isprebijam po¹to nemam ¾enu... Oni se slo¾i¹e. Da ste videli poglede ljudi u autobusu, da nas se ne pla¹e, mislim da bi nas linèovali...  [rofl]
[rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]