Glavni meni

sta vam je danas izmamilo osmeh

Započeo Vale, 13 Februar, 2013, 15:23

0 članova i 7 gostiju pregledaju ovu temu.

Andreja

Irena, d¾abe, CRTAO sam krug koji sam podelio na èetiri dela... Krug je glumio jedan sat, jednu celinu, crtao sam polovine, èetvrtine, d¾abe.

Slaninar, pa to... :D Sreæa pa ja raèunam sate.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

freepartyman

I became a beast to rid myself the pain of being a man

UFF

pitaj ga sta je cetvrtina sata nemoj u 0.25 da mu govoris
uopstalom imam jednostavnije resenje, radi kao i svaki profi majstor u servisu i naplacuj po zapocetom satu

tvoj sat npr kosta 10e

ako radis 2 minuta to kosta 10eur
ako radis 59 minuta to isto kosta 10eur
ali ako radis 61minut onda je to 20eur isto kao sto je i 120minuta

i tako nema racunanja sve je jednostavno i u tvoju korist :)

El Jefe

Друштво за заштиту од животиња

Bori¹a

Citat: UFF poslato 23 Novembar, 2015, 21:38
pitaj ga sta je cetvrtina sata nemoj u 0.25 da mu govoris
uopstalom imam jednostavnije resenje, radi kao i svaki profi majstor u servisu i naplacuj po zapocetom satu



u svakom normalnom preduzecu se tako radi... ali ako radnik dodje u firmu u 7.01 pise se da je radio od 7+1

UFF

to je skroz ok
ko tejebe nemoj da kasnis

ili ako vec vidis da si zakasnio ne ulazi pre 7+1  [rofl]

Andreja

Ovo nije normalna firma... :D Nikad nisam radio u normalnoj firmi :D
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Lazic

Naravno da nije normalna kad je vode nepismeni... ;D

Glava Dole

Stigle neke igrackice :D


Nego kako da odvijem levi tegic kome je verovatno zardjao sraf unutra pa se cela guma ili matica okrecu unutra zajedno sa srafom i mogu da ga okrecem do ujutru dzabe mi [glavazid]

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

Citat: Milos96 poslato 24 Novembar, 2015, 17:27
Nego kako da odvijem levi tegic kome je verovatno zardjao sraf unutra pa se cela guma ili matica okrecu unutra zajedno sa srafom i mogu da ga okrecem do ujutru dzabe mi [glavazid]
I¹èupa¹ ga... ;D

Kalesin

ili brusilicom odfikari¹ kao ja.... buhuhuhaaaaa....
Ive seen things you people wouldnt believe.All those moments will be lost in time like tears in rain

Lazic


Glava Dole

eto ja vec zavrsio poso na lazicev nacin i sad vidim da i on to predlozio :D Samo normalno gumu sam morao da pokidam pa sam ga posle zalepio kineskim dvokomponentnim lepkom, ne mrda ;D Montiro sam rucice, van motora greju ko blesave ne mozes da ih uhvatis u ruku kad se dobro zagreju na cetvtom polozaju a na motoru im treba mnogo vise vremena da se zagreju i opet nije to to, pretpostavljam da metalne ledene rucke odozdo izvlace toplotu nemam drugo objasnjenje al ok je u svakom slucaju, mrzi me da se sad vozim po kisi da ih isprobavam, videcu ujutru kad budem iso na fax kako je u voznji al prvi utisci su do 00 :D staru gumu sam skinuo tako sto sam uspricavao vrelu vodu spricem i iglom ispod gume i skinuo bez problema bez ostecenja tako da imam i stare cuvam za rezervu :D

VR 46

Twist of wrist!

Glava Dole


bigbad86

A kako si vezao>? Direkcione na accu ili preko brave? Posto meni ne rade bez kljuca, tj ni ne rade dok se motor ne UPALI pa me interesuje kako su to uradili.

Glava Dole

dok se ne upali ili da kontakt? ja direktno, nisam kupusao motor niti hteo da ceprkam po instalaciji, samo pustio dve zice od akumulatora do njih i nalemio, mogu eventualno da dodam i jedan relej kojem ce signal da daje recimo svetlo koje se pali automatski sa motorom al mi ovako bolje da mogu kad je hladno da prvo ukljucim njih da se zagreju dok se ja spremim i onda pali i teraj(a ne vuku mnogo, mislim nesto tipa 20w max).


Hohštapler

To sine moj! vidi tete al se sme¹kaju,  bra'o!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.