Glavni meni

Tra¾i se ovaj lik

Započeo Vlajko, 12 Februar, 2013, 20:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Andjelo

ako su tablice  vazece , a sigurno da jesu  moze se naci vlasnik po broju tablica preko  a mozda  i motor nije registrovan na njegovo ime

Andjelo

a tablica  Minhena bi izgledala ovako kao na slici  i pretezno se slova posle oznake grada  su inicijali vlasnika u vecini slucaja

[attachment deleted by admin]

con3

Mora da zna nesto vise o ovome liku strancu se nedaju pare sem ako nema jos neki deo u prici

KIZA73

Dok postoji covek, postoji i problem.
Kad nestane covek, nestane i problem.

AndreyRR

garant ima neke veze sa dacicem

goranvojska

i meni se cini poznatim a sad jbm li ga .mozda neki skup i sl.

clutch&brake

Brate bez ljutnje ali KO NORMALAN DANAS DAJE 5K EURA NA REC? NEKO BEZ MOZGA. DRUG MI ZIVI U MINHENU. poslacu mu sliku mailom da vidim da li ga poznaje...
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Vlajko

Brate meni kad zazvoni telefon i poènu dobar dan mi smo iz xy agencije da li bi ste.. ne i mar¹ u pizdu materinu bez obzira ko ste i ¹ta prodajete ili sam dobio na izvlaèenju telefonske lutrije u Sudanu..

Ovde je veoma prefrigana prièa u pitanju.. naravno da se pare ne daju tako lako..
ali date su i gotovo.. nadamo se da æe negde ne¹to iskoèiti.. a trebalo bi i u sup da ide.. pa imaju fotografiju..nije to mala stvar..

E sad verovatno treba veza da bi to glatko i¹lo..ali izbunariæe se i to..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

con3

Imali taj neko prezime ?Nezna ni kako se lik preziva a daje mu 5000 eura

AndreyRR


TEEfqd

neki ljudi ovde su mnogo naivni. lako je reci u brate ja nebi ovo ja nebi ono. sa odredjenim znanjem/ekipom ljudi niko nije imun na prevarante verujte mi.

AndreyRR

to znaci da i ti imas ekipu za malverzaciju ljudi

Kanarinac

Ako nesto zvuci previse dobro da bi bilo istinito, obicno je tako.

TEEfqd

Citat: AndreyRR poslato 12 Februar, 2013, 23:31
to znaci da i ti imas ekipu za malverzaciju ljudi
ne ali sam obavio mnogo transakcija na netu i to najnesigurnijim putem, western unionom. jer nemamo paypal.
koje sve fore ljudi imaju za prevare bolje da ne pricam, samo deo toga da se prenese uzivo
mozes da uradis koga hoces, kako hoces veruj mi.

johann

Mozete kenjati do mile volje i ja sam imao slicnih epizoda, na svu srecu radilo se o par stotina evrica.

Svaka skola se placa.... Jbg

AndreyRR

Citat: redshadow poslato 12 Februar, 2013, 23:37
Citat: AndreyRR poslato 12 Februar, 2013, 23:31
to znaci da i ti imas ekipu za malverzaciju ljudi
ne ali sam obavio mnogo transakcija na netu i to najnesigurnijim putem, western unionom. jer nemamo paypal.
koje sve fore ljudi imaju za prevare bolje da ne pricam, samo deo toga da se prenese uzivo
mozes da uradis koga hoces, kako hoces veruj mi.
za net je opste poznato,zajebavam se ja malo
uglavnom kad sam pozajmljivao pare nekome ponasao sam se kao zelenas
evo tebi toliko a ti ces meni dati to i to,rodjenom bratu nikad pare nisam pozajmio
a da mu nisam nesto uzeo u duploj vrednosti.nema tu opravdanja,pare,zena i motor
se nikome ne pozajmljuju.moz se to proda za lepe pare  ;D ;D ;D

WOLVERINE



Citat: KIZA73 poslato 12 Februar, 2013, 22:29
Poznat...

Takodje....... [doh] [doh] [doh] imam utisak da sam sa ovom njuskom negde pricao.... i da pun price kao dupe prdeza.....  ali  [neampojma] [neampojma] [neampojma] [neampojma]
\



goranvojska

Citat: redshadow poslato 12 Februar, 2013, 23:37
Citat: AndreyRR poslato 12 Februar, 2013, 23:31
to znaci da i ti imas ekipu za malverzaciju ljudi
ne ali sam obavio mnogo transakcija na netu i to najnesigurnijim putem, western unionom. jer nemamo paypal.
koje sve fore ljudi imaju za prevare bolje da ne pricam, samo deo toga da se prenese uzivo
mozes da uradis koga hoces, kako hoces veruj mi.
pa pisi da znamo

CBRR1

Ma ima "klasicnu pandursku njusku" pa zato vecini deluje poznato...

AndreyRR