Glavni meni

Tra¾i se ovaj lik

Započeo Vlajko, 12 Februar, 2013, 20:41

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Vlajko

Zamoljen sam da otvorim ovu temu dok se Aleks ne oglasi, ima problem sa netom..

Na¹oj drugarici i bajkerki iz Doljnjeg Ljubi¹a Aleksandri Dacoviæ ovaj lik je zapalio 5000 e

Kao zove se Boris i navodno zivi i Minhenu i Novom Sadu kao hrvatski ata¹e.. Petra ili Pavla broj 5 vozo BMW RT1200R nemacke table 555 MI





Na neku foru je izvukao lovu uz èasnu reè o vraæanju..

Ako neko zna ne¹to o ovome liku neka se obrati direktno Aleksandri 069/220-2010

Inaèe puno bajkera je imalo èast da budu ugo¹æeni u ovom sjajnom domaæinstvu..

http://www.zlatibor.com/dacovicakonaci/

Pomozimo drugarici u nevolji..mora neko ne¹to da zna o njemu..hvala


Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

na koju foru?
mislim ko je toliko naivan da nekome za koga ne zna ni gde zivi da tek tako 5k na lepu rec?

a i ako ga neko prepozna i nadje gde zivi u srbiji ona moze samo da mu posalje nekog da ga  [bejzbolka] jer verovatno nema nista napismeno pa mu  [policaja] ne moze nista (a i da ima napismeno ne bi mu mogli nista nego aj na sud pa se drkaj sa budalom)

Vlajko

Pojavljivao se taj i ranije u konacima.. sve lepo fino.. i na kraju klasièna ispala i nedostupnost..

To sad nije toliko bitno.. bitan je neki info..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

UFF

verovatno dolazio uvek sa novim skupim motorom i cascavao sve da se vidi da ima onda se nekako zblizio sa njom slucajno i zato sto je gotivi odao joj tajnu kako moze za malo vremena bez ikakvog rizika da joj duplira tih 5k ali samo ako mu ih odmah da jer mora hitno da ode da ih ulozi :)
to za njega inace nije nikakva kinta ali eto trenutno ih nema ostale mu u nemacku :D

Nadalina

Braaaaate....
Ja 5 'iljada eura ne znam ni da l' bi nekome koga znam 10 godina pozajmila!

Mozete vi sad da pamtujete kako je ona dobra dusa, kako veruje u ljude i sve te gluposti, ali, bre, ovo je Srbija! Ovo je svet! Ne zivimo u Nedodjiji vec u zemlji gde ce da te zeznu za 20 dinara!

I, ne, nisam bezosecajna ili gruba. Ako nekom dam pare, uvek cu dati onoliko koliko mogu da prezalim ako mi ne vrati.

Ona je ili mnogo naivna i pohlepna ili je bila zaljubljena u tog lika pa je poverovala u njegove bajke.

p.s.
Nadam se da ce uspeti da vrati svoj novac.
Dzukela u podznaku

Vlajko

A 5 ili 50 ili 5K.. kakve to veze ima.. da je znala da æe da zajebe sigurno mu ne bi dala...

Ali prefrigana name¹taljka i sad je gotovo..

Javiæe se ona sama..samo da doðe do lap topa..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

bokilic

trba okaciti i na fb... neko ce ga prepoznati..
brmmmm

UFF

zao mi devojke, platila je skolu
srecno bilo u potrazi ali pronaci ga to je samo pola posla
sta da mu uzmes ako nista nema na svoje ime nit kod sebe...

metarex

kako su izgledale tablice? jesu li imale zuto polje kao ove
http://kennzeichen.fahrzeug-verzeichnis.de/wp-content/uploads/kurzzeitkennzeichen.jpg
ako jesu motor je samo na kratko bio registrovan verovatno radi uvoza.
boga mi 5 soma je velika kinta cak i za svabiju ( ako je istina da je tip iz minhena) to se ne daje sam tako
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

Boban_m

Ovaj BMW bi pokrio bar deo duga...

metarex

jbg da je iz svice imao bi ime za par minuta ovako....
ima li jos kakvih podataka? ako je navodno atase onda bi trebao biti pri konzulatu
ovo treba prijaviti policiji pa onda sluzbenim putem traziti od nemaca vlasnika vozila
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

AndreyRR

fac govori pet hiljada reci

bokilic

ma ko zn koja je to tablica,dal je lazna.kao i sve ostaalo,ime posao itd...
najlakse ga je naci po izgledu..mozda telefonskom broju,pa ako hoce nasi da ga tako traze,imei telefona itd...
ma pojavice se taj negde polako,u srbiji..ko zna ko ga je do sad vec sve prevario...
nego sad razmisljam poznata mi njuska..dal sam ga vidjo po skupovima ili negde,ali bas bas poznata njuska...
brmmmm

monsterbnt

Smrt SVIMA!!!!

Joker

KOliko ste vi puta u zivotu napravili glupost i "pojeli govno" ? I na svacije "kako si to dozvolio?" ste imali "Ma daj pusti me..." Ako imate neki info o coveku bilo bi odlicno a o tome kako je on izvukao novac, to je sada glupa prica...
Svi smo mi ljudi, malo ko je covek...

Boban_m

Ako je rekao da je hrvatski atase, vjerovatno prica sa hrvatskim akcentom, moguce da i jeste hrvat. Treba info okaciti na hrv moto sajtove.

AndreyRR

i tebe su znaci izvacarili,ja uglavnom bijem

MIGE

pre mi lici na izbeglicu iz hrvatske koji zivi u negde u srbiji ...raspitacu se po vojvodini

Andjelo

daj Vlajko tacnu oznaku tablice  ovako sto si ti napisao MI moze biti samo Minden  republika  Westfalia

Vlajko

Citat: metarex poslato 12 Februar, 2013, 21:28
kako su izgledale tablice? jesu li imale zuto polje kao ove
http://kennzeichen.fahrzeug-verzeichnis.de/wp-content/uploads/kurzzeitkennzeichen.jpg
ako jesu motor je samo na kratko bio registrovan verovatno radi uvoza.


Nisu takve..   Minhen 555

Uffe na dobrom si putu.. al jo¹ prefriganija prièa je u pitanju.. no neka nam sama Aleksandra prièa  [doh]

Nju¹ka je viðana po NS.. èak se i neka adresa pominje..videæemo razvoj situacije..
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor