Glavni meni

Peskarenje i struganje kod Isterivaca

Započeo isterivac, 12 Februar, 2013, 11:11

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

isterivac

Dakle, ako Vam je potrebno peskarenje felni, delova, ramova, casa, flasa, drveta.. JA mogu to da odradim, cene ce biti drugarske.
Ako je potrebno struganje, metal,aluminijum,plastika, drvo... i to imam i opet drugarske cene. Uskoro cu imati slidere u ponudi ili mogu po zeli izraditi kakve god pozelite u kombinaciji koterm aluminijum i opet cena ce biti verovatno duplo jeftinija nego bilo gde.

Sa pitanjima mozete mi se obratiti ovde, na pp, na face-u ili na 060/3768381 ako se nekad ne javim znaci da masina radi  ;D

Moram da zaradim da kupim motor, cale me ispalio za kredit kod njega  [doh] [doh] [doh]
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

UFF


Ivan1979


Damnmoto


isterivac

#4
Citat: Damnmoto poslato 12 Februar, 2013, 11:38
samo radi u radu je spas
Nema sta ili radim ili idem na brod, od fakulteta nema vajde, bar za sada.

A da, zaboravio sam da napisem, posto je verovatno vecini problem udaljenost, moze da se odradi transport iz Bg-a, Ns-a, Zr-a, Ki, Cacka(ibarska) autobusom jer imam par drugara koji cesto voze na tim relacijama tako da transport sa bilo koje lokacije nece kostati 100-200din
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Kanarinac

Kad smo kod slajdera :D Jel mozes da uradis sa adapterom da se ne busi plastika ili samo klasicne?

Havarisan


isterivac

Citat: Havarisan poslato 12 Februar, 2013, 12:13
Moze, kupio je Rizoma strug.
Mogu da odradim, samo da imam mere ili uzorak :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

MIGE


isterivac

Evo par slicica, Doneli su mi gomilu nekih poderanih slajdera pa sam sve ispeglao :) Dodatne slike u skorije vreme









Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

Lazic


castor

It's the ride that matters, not the bike…

isterivac

Radi se, nema nesto mnogo ali uvek se nadje ponesto da se odradi, pa kad se sabrala stednja, volja i rad bilo dovoljno za motor :)
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

ЯЭВОЛУТИОН

Citat: isterivac poslato 04 Septembar, 2013, 00:12
Radi se, nema nesto mnogo ali uvek se nadje ponesto da se odradi, pa kad se sabrala stednja, volja i rad bilo dovoljno za motor :)
drago i je da je strug kupio motor.....po planu....obrnuto nikako ne bi islo....pozz
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11