Glavni meni

Jakna, Kaciga, Rukavice

Započeo Japa, 12 Februar, 2013, 00:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Japa

Kaciga streetfighter, S velicina, nosena pola sezone, ima malih ogrebotina uglavnom od zida gde je stajala na polici, nije padano sa njom, stanje je kao sto se vidi na slikama, unutrasnjost je kao nova...
Rukavice kozne Berik, M velicina, nove, samo isprobane
Jakna Difi, zenska, velicina se vidi na slici, nova
Prodaja opreme je zato sto sam prodao motor
ponude moze ovde na pp ili na broj 061/3205-490

Japa


Japa


Japa


serbduck

Baba Kurana pojede metar drva ... i ne trazi vode!

Japa

jakna 120e, kaciga 55e, rukavice 55e. moze mala korekcija cene za ozbiljne kupce. zaboravio sam gore da navedem da jakna ima protektore za ledja, ramena, laktove.

Jefta

Meni rukavice izgledaju malo prljave za nikad ne koriscene, mada mozda se varam

Japa

ako mislis po ovim ivicama oko prstiju, one su sive tako fabricki...

UFF

pa to je valjda sav jbt tj poprecni presek same koze

Jefta

Наравно да нисам мислио на шав :)

Hohštapler

...kakvi su neozbiljni kupci?
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Japa

pa ne znam na sta si drugo mislio onda, i sta je prljavo, kad stoje u ormanu u njihovoj vrecici

Jefta

Само ми је тако изгледало на врховима прстију. Можда је сенка.

Japa

moze biti da je senka, ne moguce da je prljavo kad nisu nosene uopste

MotoManijak

cbrr1 kaze da tako izgledaju zato sto su od skaja i da on ima identicne kineske na svojoj tezgi na buvljaku za 20eur

Japa

ja sam ove kupio isto ovde na forumu pre godinu i par meseci, u oktobru ili novembru 2011 god, a motor otisao u februaru 2012 i onda nisu ni koriscene. a placene su 60e, imao sam i etikete ali ne znam gde sam ih ostavio.

Japa

jakna 110e, kaciga 50e, rukavice 50e

yamahar6dejan

Citat: Japa poslato 15 Februar, 2013, 14:39
ja sam ove kupio isto ovde na forumu pre godinu i par meseci, u oktobru ili novembru 2011 god, a motor otisao u februaru 2012 i onda nisu ni koriscene. a placene su 60e, imao sam i etikete ali ne znam gde sam ih ostavio.
ove rukavice su kupljene od mene pre godinu dana,nove! imao sam pet pari takvih rukavica,jedne sam ostavio sebi,i mogu da kazem da su rukevice jako dobre,vrede svaki euro :)

Jefta

Ja bih da ponudim 30e za rukavice. Da li ti odgovara?

Japa

na 4500 din mozemo da se nadjemo najmanje, kupljene su nove, nisu nosene, dobijas nove rukavice za te pare