Glavni meni

Bitcoin elektronska licna nezavisna valuta buducnosti ili prevara?

Započeo UFF, 11 Februar, 2013, 23:51

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Taraba

Citat: zVuk poslato 12 Februar, 2013, 14:55
.....i (ako sam dobro razumeo) ako ti crkne komp, gubis sve.....?...

Ima¹ opciju da èuva¹ coine na svom raèunaru (u najobiènijem txt fajlu) ili u nekoj od banaka za bitcoin ili da odma odradi¹ konverziju u neku "èvrstu" valutu preko online menjaènica.
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hohštapler

...ja se dr¾im perpera... ovde mi ni¹' nije jasno! Ðavolja rabota! Pu pu pu!
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

nesic1

Ma prodavanje magle, tvorac se ne zna i tamo za neku godinu kad zazivi pokupi covek lepo pare i ladi muda na havajima, i k ce ga naci

Lazic

Citat: UFF poslato 12 Februar, 2013, 15:02
Citat: zVuk poslato 12 Februar, 2013, 13:37
tek sad mi nije jasno.......kakve veze ima graficka sa tim zetonima..??

[rofl]

Citat: Laziæ poslato 12 Februar, 2013, 13:51
i ja se pitam...[neampojma] :D

ne lazi bre!
a sto si onda danas od mene kupio graficku ako neces da budes rudar aa?  A?

Znao sam da æe za ne¹to da poslu¾i... :-[ :-*

nesic1

evo mali update za zainteresovane, ipak nije prevara za sad, vlada opste misljenje da ce za 2 meseca biti neisplativo, nova alternativa litecoin, moze a i ne mora biti od ovoga nista tacno

SSZGO

Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

nesic1


UFF


easy



perlx


nesic1


ЯЭВОЛУТИОН

od 270 us dolara do nekoliko hiljada...cena slicnih uredjaja....jel tomos ili kawasaki zx10r.....dogovorite se....pa mozdai osudimo pokusaj velike prevare
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


eclipse4

drugar inace hrvat koji radi u austriji je pustio u rad 2 graficke kartice,nije ih kupio za te svrhe ali kad ih je vec imao,iskoristio je priliku.....i nakon mesec dana neprekidnog rada,ucinak je bio 0,nula,zero,njente.....tako da je prestao da rudari.
ince je imao spojene dve najjace atijeve graficke (ili bar u samom vrhu najacih),zaboravio sam koji model.

nesic1

trenutno kako stvari stoje nece se vise isplatiti, kinezi stancuju ove asice koji ce potisnuti kopanje grafikama

nesic1

evo koliko graficka daje iz prve ruke, info od prodavca

Lazic


eclipse4

lazicu to je poslednja stvar na svetu koja treba da zauzme  memoriju na tvoj hard disku tj u mozdanim vijugama...cuvaj prostor za nesto pametnije,a ovo ostavi onima koji misle da se para zaradjuje pljuvanjem u dalj ;)