Glavni meni

Bitcoin elektronska licna nezavisna valuta buducnosti ili prevara?

Započeo UFF, 11 Februar, 2013, 23:51

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

mareskin

Citat: Laziæ poslato 29 Januar, 2018, 18:19
Ne bre... Samo ¾elim normalnu planetu... A to znaèi da ova kakva je sad mora da se resetuje... Previ¹e ljudi, previ¹e zlikovaca i zatucanih glupaka, previ¹e religija i dogmi, u¾as... Ajn¹tajn je svojevremeno pravio neki grafikon sukoba, ovih dana je vreme za III svetski rat...

A ¹ta ako ba¹ ti ne pre¾ivi¹? ;D
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

megaidiot



Hattrick



milomir22

Verzija dolara 2.0 vec sam pisao o tome i iskreno verujem, kako ubiti dug prema nekom, obezvrediti valutu u kojoj mu dugujes, a Ameri duguju svima zivima, ponajvise Kini i ovim naftnim mustafama, sutra (to kad kazem sutra mislim na period od 10-ak godina, mozda vise, mozda manje) ce biti puj pike ne vazi, otplatice bilionski dug kikirikijem i semenkama. Pada $ i kod nas, za mesec dana s 99 na 95.4 din pa vi vidite.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Hattrick

Ode Bit na 5200€, dobro veliki igraci navukli male na kupovinu iznad 15k€ proslog meseca.  :)

Hurricane


milomir22

Jbg igranka bez granica, ide oprt gore 99%, ali to moze biti za par meseci ili cak par godina, zanam jednog, zaduzio se fino, ja ga odgovarao, a on u dug, sad ako proda pukao je zesce, ako ne proda, nema od cega da vraca dug. Prica je jednostavna, ulozis kintu koja ti ne treba i spreman si da je prezalis i postavis sebi granicu ispod koje ne ides i granicu iznad koje ne cekas i cekas i cekas i cekas,...
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

milomir22

Citat: Hattrick poslato 06 Februar, 2018, 04:55
Ode Bit na 5200€, dobro veliki igraci navukli male na kupovinu iznad 15k€ proslog meseca.  :)

Sad ga treba kupovati, ali to niko ne radi, izgube ljudi poverenje, ali kad vide da cena skace, svi povrate to poverenje i urade kontra od onog sto bi trebalo. Kupe skupo-prodaju jeftino, pocetnici uglavnom (moj zet se izjebao i bio na gubitku 200 evra, a nakon par meseci mogao da bude u plusu par hiljada).
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

Ivicat


milomir22

"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr


despic

klasican divljak

Slaninar

montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Gvozden

Citat: despic poslato 04 Novembar, 2021, 19:11
Jel se obogatio neko? :)
ortak se zjb pa prodao u martu. A lepo sam mu rekao da saceka makar septembar... ode 20 eth upola sa lukom :)

milomir22

Citat: milomir22 poslato 06 Februar, 2018, 09:58
Da, juce sam uzeo nesto malo eth-a na 650$.


Sad je eth preko 4k, èisto da vidite ono ¹to sam vam prièao, ali jbg nisam struèan, slu¹ajte vi pametnije.
"If you seek authenticity for authenticity's sake, you are no longer authentic."

-Jean Paul Sartr

despic

Bio je i u maju...kad su svi zivi i mrtvi nagrnuli na mining.
Jbg, nije bas da nije rizik. A da bi zaradio dobro, moras dobro da ulozis, a i da pratis, a i malo da te usere :)
klasican divljak

Ivicat


dr32

Citat: Ivicat poslato 05 Novembar, 2021, 08:09
Buy high sell low :D
[rofl]
èuo sam da je poznanik, poznanika, ali nemac koji je 2012 u¹ao u prièu, a iza¹ao 2015, kao zaradio pola milke. E sad kolko je ulo¾io ne znam. Nisam mu ni bankovni raèun video, tako da la¾u èuo, la¾u rekao. A da se ne¹to valja, ¹to obièan svet niti zna, niti razume, to je jedino sigurno.
4 wheels move the body, 2 whells move the soul... enjoy