Glavni meni

Umro je na¹ prijatelj Igor Jovanoviæ, poznatiji kao D¾igi boy i D¾igorius...

Započeo TOECUTTER71, 07 Februar, 2013, 16:19

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

cika zuba

Jedan od najaèih putopisa koje sam proèitao bio je njegov,poèivaj u miru!  :(  :(
[/


MIGE


Dukags


isterivac

Preziveo je svasta sa motorom i na motoru i onda ovako da se zavrsi! Jbt zivot! Pocivaj u miru Dzigi
Jebes majstore kad posle njih, moram ponovo da radim isti posao!

The One

hvala Mige za sliku, tu noæ sam ga upoznala... a ispostaviæe se poslednji susret na mi¹eluku, kada je stilgar kupovao skelu, a Laziæ probao TDM-a... delili jelenfresh... i sad dok kuckam, cugam za njegovu nemirnu du¹u, da naðe spokoj...
everything looks better from the inside of a motorcycle helmet

MIGE

Citat: Poison girl poslato 07 Februar, 2013, 22:58
hvala Mige za sliku, tu noæ sam ga upoznala... a ispostaviæe se poslednji susret na mi¹eluku, kada je stilgar kupovao skelu, a Laziæ probao TDM-a... delili jelenfresh... i sad dok kuckam, cugam za njegovu nemirnu du¹u, da naðe spokoj...
sad je valjda nasao svoj mir....laka mu zemlja

BANE BROTHERHOOD

NEEEEEEEEEE [facepalm] :(.....POCIVAJ U MIRU BRATE MOJ ...NEKA SU TI SIROKI PUTEVI GOSPODNJI... :(
PAIN IS TEMPORARY GLORY IS FOREVER!!!

goranvojska


Gašpar


lord_oblivion

Horsepower is how fast you hit the wall. Torque is how far you move it.


Lazic

Da li bi neko i¹ao sutra na sahranu... Ja æu najverovatnije, ali auto mi je u malo poluraspalom stanju...

mi¹ko_kolo

Nisam znao da smrt èoveka, kojeg nisi poznavao, mo¾e tako da te mlatne. Neka mu je laka zemlja i Bog da mu du¹u oprosti.

perlx


gmum44

Ko legne sa dupetom koje svrbi,probudi se sa prstom koji SMRDI!!!

Bishke

Neka ti je laka crna zemlja Dzigi  !!

Retko sam citao putopise posto uglavnom smaraju,ali tvoj putopis sa devojkom na Hondi CB 250 me ostavio bez daha,citao sam ga u pola noci i stalno se vracao da procitam i zapamtim svaki detalj.

Ocekivao sam slike da ces okaciti,ali.....

R.I.P
You should do one thing every day that scares you

Uncle Bob

VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Dzambo

Citat: MIGE poslato 07 Februar, 2013, 22:53



Ovo je sa jednog od prvih okupljanja MotoManijaka, tada sam ga upoznao, skroz pozitivan covek, ne mogu da verujem da je prosto otisao... :(

Pocivaj u miru Dzigi..

Silvana

I can go from 0 to BITCH in 2,5 sec.