Glavni meni

Dunlop VS Pirelli

Započeo Gilipter, 06 Februar, 2013, 17:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

G_a_j_a

Citat: Gilipter poslato 09 Februar, 2013, 18:35
Налетео сам на Pirelli Diablo Corsa 3, 3CT, веома повољно и вероватно ћу њих узети.

Za koliko para imas Corsu 3?

Gilipter

240 укључена монтажа

Ivan 1986

pa ako vec imas kintu i hoces da budes sigurniji uzmes corsu :). od svake gume otprilike mozes da znas sta da ocekujes,problem su pare :)

Gilipter

Ма ја сам изгледа много тежак човек, узећу Metzeler само да одлучим између М5 или Z8, обзиром да ја не дивљам мислим да ћу узети Z8. Мада, ко зна, како сам кренуо...

abarth

Mo¾e i sa Z8 da se divlja...

easy

M3 ce ti zavrsiti posao

Gilipter

На крају сам купио Z8. Мислим да нисам погрешио али то ће се тек видети. Хвала свима на предлозима и саветима.

abarth


Gilipter

Набавио ми комшија и добио сам попуст. Ако те занима могу га питати за цену, у понуди има и M3 и М5.

easy

aj vidi za M3 i M5 i Z8 ako nije problem
120/70 i 160/60

Gilipter


nikola88xxl

metzeler m5 ili michelin pilot power 2ct koju smatrate boljom od ove dve ??

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

nikola88xxl

metzeler m5  ili michelin pilot power 2ct ?

clutch&brake

STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

BOKYBOY

Citat: nikola88xxl poslato 25 Mart, 2015, 13:52
metzeler m5  ili michelin pilot power 2ct ?

...Michelin definitivno... ;)

nikola88xxl

gledao sam juce na sajmu i ne mogu da odlucim jel neko vozo obe gume da da savet ?

nikola88xxl


ЯЭВОЛУТИОН

nema neke razlike koju bi ti osetio.....nijanse su u pitanju
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

castor

Nisam vozio nijedan konkretan model, ali se ljudi generalno ¾ale na Mi¹elin da pu¹ta/ne dr¾i na bijelom (linije, zebra, …), dok ostali to ili ne rade ili rade u manjoj mjeri. I to je ne¹to ¹to definitivno mo¾e da osjeti, skoro pa svako. Ja nemam problema sa time, jer ne vozim po tim bijelim sranjima ili sam pod 90 stepeni u odnosu na podlogu, pa mi onda ba¹ puca hoæe li da prokli¾e ili ne…


EDIT: La¾em, vozio sam M5, ali nikako mi se nije svidjela guma za ono kako ja vozim - penzionerski. Za to mi je bolji Michelin. Ni Danlop, ni Meceler, a Mostarsko kamenje nisam probao za sada.
It's the ride that matters, not the bike…