Glavni meni

BMW F800GS utisci....

Započeo davidoff, 06 Februar, 2013, 09:04

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

aæimo

Pit, odavno sam prestao da se vreðam, tako da slobodno raspali svoje mi¹ljenje.

Da æu probati opet, ne verujem, do¹ao sam do krajnjih svojih granica.

A za Miðor se obavezno vidimo.

Tako je brate Vlajko.

pit


       
Citat: aæimo poslato 10 Februar, 2013, 18:11
Pit, odavno sam prestao da se vreðam, tako da slobodno raspali svoje mi¹ljenje.

Da æu probati opet, ne verujem, do¹ao sam do krajnjih svojih granica.

A za Miðor se obavezno vidimo.

Tako je brate Vlajko.

             Vidi forum je pun pocetnika koje je lako oduseviti i meni je to jasno ko dan....samo mi nije jasno da su ti isti istripovali sebe da su neki sumski vozaci.I to sa afrikom....pa svako ko vozi ozbiljan off-rod ne bi mogao da se nacudi ovim nebulozama.

UFF

a kako ce tdm da prodje ako efosamsto ne moze?

pit

Citat: UFF poslato 10 Februar, 2013, 18:17
a kako ce tdm da prodje ako efosamsto ne moze?

       A ko je to rekao....Uffe bre stvarno nemas pojma o off-roudu.

Kengur


UFF

ja umem samo da kenjam po forumu :)

pit

      I to vrlo uspesno reko bih. :P

Kengur


kepo

Ovde i dalje kenjaju likovi koji ni na asfaltu ne znaju da udju u krivinu. Mislim da sam ih vidjao negde oko Zlatibora? Tacnije  na deonici Kokin Brod.

F 800 je skroz ok motor, i tu nema dileme. Probao sam ga i na offu i na asfaltu, i jako je unirverzalan motor. Uz malo stelovanja pritiska u gumama i vilama, sasvim je ok motor za teren. Povozit je motor. Normalno neces sa njim ici da se poenjes uz bukvu, al za sve ostalo je skroz ok.
I za solo putovanje uz malo egzibicija oko zastte od vetra koji bespotrebno umara voazaca, je skroz ok. Pouzdanost je dokazao. Cak smo u njega i dizel sipali, i to je junacki podneo.
Ali za dvoje, tezak prtljag, duge ture, jos ako je vozac gabaritan kao doktor, mislim da nije. U ostalom kada bi prilagodili i za to, onda bi velikom GS-u prepolovili proizvodnju.

pit


         Nego aj da se vratimo na temu koju je prekinuo onaj off-rouder.Ima jedan fosamsto u Nisu vlasnik je moj poznanik.....i tako  par puta smo se pustili po saobracajnom spicu....i mogu reci da je stvarno okretan i da ima dobar start.Povezujem sad sto je neko reko da su mu kratke brzine ali bas dobro ubrzava .
         Onako kad se gleda sa strane klasican enduro motor...polozaj vozaca je skroz uspravan .

pit

Citat: kepo poslato 10 Februar, 2013, 18:23
Ovde i dalje kenjaju likovi koji ni na asfaltu ne znaju da udju u krivinu. Mislim da sam ih vidjao negde oko Zlatibora? Tacnije  na deonici Kokin Brod.

F 800 je skroz ok motor, i tu nema dileme. Probao sam ga i na offu i na asfaltu, i jako je unirverzalan motor. Uz malo stelovanja pritiska u gumama i vilama, sasvim je ok motor za teren. Povozit je motor. Normalno neces sa njim ici da se poenjes uz bukvu, al za sve ostalo je skroz ok.
I za solo putovanje uz malo egzibicija oko zastte od vetra koji bespotrebno umara voazaca, je skroz ok. Pouzdanost je dokazao. Cak smo u njega i dizel sipali, i to je junacki podneo.
Ali za dvoje, tezak prtljag, duge ture, jos ako je vozac gabaritan kao doktor, mislim da nije. U ostalom kada bi prilagodili i za to, onda bi velikom GS-u prepolovili proizvodnju.



     Hahahah pa kaka te nije sramota das lazes kad sam te odro na toj deonici.....aj budi muisko pa priznaj.I na kraju si pokusao da se trkas sa mnom i ostao ko znam gde iza.Neverovatno kako si sujetan.

davidoff

Vidim da se rasplamsava rasprava o off-u. Ja motor necu koristiti za off nikakav cak ni najmanji....vozim iskljucivo po asfaltu...
We won't forget you Marco....


pit

Citat: davidoff poslato 10 Februar, 2013, 20:05
Vidim da se rasplamsava rasprava o off-u. Ja motor necu koristiti za off nikakav cak ni najmanji....vozim iskljucivo po asfaltu...

       Hahaha  ma nema brate tu offa...ljudi voze afrike i glavni off je u njihovom glavama...tj voze kangrbe kroz sumu i zamsiljaju da voze off...onda sve to slikaju pa nakace na buljoljub forumu da se odusevljavaju pocetnici .Da nije zalosno bilo bi smesno.
      Inace fosamsto ima pre svega odlican polozaj vozaca koiji ne zamara kao R-ovi ili neki drugi (da ih ne spominjem naljutili bi se).Taj polozaj volim i ja jer omogucava duzu vremensku voznju bez da te zabole ruke i ledja...

Boban_m

Oce ruke da zabole i od drkanja.

pit



Oce oce ....pun kurac drkazdije ovde a narocito onih  koji nemaju muda za nesto konkretno.

metarex

vozio sam f650 i mogu reci da je strasno udoban motor. gs serija je pravljena za duga putovanja i to joj i skracenica kaze Gelände Strasse. znaci nije klasicna enduraca. za po gradu je veoma dobar jer je okretan i povozan. jedino mi se kratke brzine ne svidjaju ali to je opet stvar ukusa. predpostavljam da je 800 slicnih karakteristika. sve u svemu odlican izbor za onog ko voli ovakve masine
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

pit

Citat: Vlajko poslato 10 Februar, 2013, 18:08
Pazi.. vo se ve¾e za rogove..

         Znaci li to da ces i ti da forsiras Rtanj Super tenerom li samo pises onako.

Vlajko

Rtanj ne, dobacio sam dokle sam dobacio..vi¹e poku¹avati neæu..
Mid¾or da.. pa dokle mo¾e  [yahoo]



Leb i Sol - Raspukala Sar Planina
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit



Midzor je za devojcice ...tu nema nekog izazova....mada planina je prelepa bio sam par puta...doduse nisam ovekovecio na buljoljubu sto automatski znaci ko da nisam ni bio.Tamo mozes CB-jkom bez problema.