Glavni meni

U Pargu na more - okolo naokolo

Započeo srx, 05 Februar, 2013, 18:48

0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.

mkt


Hohštapler

Lepo se provedite i u¾ivajte!  [cheers]

ps.
Ako sretne¹ nekog u Pargi ko lièi na mene, a gleda te bledo, to je moj brat blizanac!
Oti¹ao je pre koji dan...
;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

dzimika

krecem sutra noc za grcku pa se premisljam sta mi je ciniti, da li da idem preko bugarske ili da se ne mucim i da uzmem glupi zeleni karton i da idem preko makedonije
a nikako mi se ne daje 3000din za parce zelenog papira zbog suntavih makedonaca a ne planiram nigde drugo da idem gde bi mi trebao ikada
gledao sam kilometrazu i razlika je nekih 30-40km u korist puta preko mkd

Che

Citat: dzimika poslato 31 Avgust, 2013, 11:36
razlika je nekih 30-40km u korist puta preko mkd

30-40km + jebacina od Nisa do granice sa BG

dzimika

i do preseva je sada zajebano jer rade auto put :D
odlucismo da idemo preko BG jer zena nikada bila tamo :D

pit

Citat: dzimika poslato 31 Avgust, 2013, 19:53
i do preseva je sada zajebano jer rade auto put :D
odlucismo da idemo preko BG jer zena nikada bila tamo :D

  Moz se desi da cekas na granici sa Bugarskoj nekoliko sati....turaka milion...

Hohštapler

bilo sad na dnevniku, neke jezive guzhve su...
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

pit

Imas opciju da se iskljucis kod Wladicinog hana pa na Strazimirowce...i onda se ukljucujes na put Sofija-Grcka..kojim bi ionako dosao ako bi isao na gr.prel.Kalotina.

dzimika

cuo sam da je guzva ali mislim da ce se rascistiti dok mi krenemo nazad, u svakom slucaju ako bude guzva ici cu na strazimirovce mada to bi znacilo da ni ne vidim sofiju tj obilaznicu oko sofije jer idem blagoevgrad-dupnik-pernik-strazimirovci ili cemo proci sofiju pa otici severno na vidin pa na negotin ako bude lepo vreme da se prodje pored dunava

UFF


Lazic


Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

nesic1


dzimika

#53
cisto da vam javim da je put kroz bugarsku tj od sofije do grcke granice odlican, par deonica ima za tako dobro peglanje da je ono bolesno, snimicu u povratku
put je dobar, stariji hrapaviji asfalt
a za neverovati u grckoj je put dosta dosta los na par deonica, doduse rade auto put od granice do auto puta egnatia odos ali sobzirom da su u krizi ne verujem da ce ga u skorije vreme zavrsiti inace definitivno vredi proci tuda jer je kilometraza mozda i manja, ukupno od kuce do stavrosa 720km stim sto je mislim da je oko 10-15km duzi put zbog obilaska nekih radova na putu u bugarskoj pred samom granicom ali to je zanemarljivo

pit


UFF

slikaj i snimaj

jer idem sledece godine tuda na f800gs

uzimam godisnji odmor od mesec dana i svako vece spavam na drugoj plazi

Lazic

mrzeæu te iduæe godine...:-*

ti sve vi¹e para i motora, ja æu uskoro na tavan meðu ¹unke...:o [facepalm] [rofl] [rofl] [rofl]

UFF


Hohštapler

(ti si se bio o¾enio, tu ti je gre¹ka...) ;)
Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

Lazic

ima i toga...[facepalm]

mada ti koliko be¹e, 33, Uff 35, Vlajko 3n8, masa mojih ortaka oko 39, kad mislite da pravite decu, u sledeæem ¾ivotu...? :P