Glavni meni

Moto skupovi 2013 Srbija

Započeo R.I.P., 05 Februar, 2013, 10:47

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

pit


pit

     Sad se vratio iz Krusevca...sta reci...prevelik zalogaj za organizatore.Rucak kasnio ...tek negde oko 6 ..,neki nezaprzen pasulj sa krompirom i debelom kobasicom.Posto sam na vreme ogladneo ja iso u grad na rucak .
     Ulaz je 500 d a reklamirali su ga do pre skup kao besplatan.....na ulazu mi ljubazna devojcica rekla da se najavljeno nedeljno kupanje u Ribarskoj banji naplacuje.....i tako mlak utisak bez obzira na pretenzije organizatora.  A da limenka zajecarskog piva 150 kinte(75 u radnji).   

chengelle

Takodje i mi iz Jagodine smo bili i razocarali se totalno u organizatore!!!! Mada su skoro svi uslovi bili ispunjeni za ekstra druzenje, lokacija je bila ekstra,velika livada i sumarak sa debelom hladovinom,dosta poseceno,mislim bilo je ljudi.... I sve bi to bilo ekstra da nisu nas prvo odrali na ulazu sa 500 kinti, pasulj koji je bio blago receno KATASTROFA! Pivo preskupo......A najace je bilo od svega muzika,celi dan su pustali neke SLAGERE!ma katastrofa!!!!!Veliki minus za organizatore!!!!! Jedino sta je bilo ekstra,a to je voznja do Krusevca
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

bigbad86

A za to ti ne treba skup ;)

Darko


chengelle

Kiss..... Al za malo,mislim ne verujem dok ne vidim
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

balcan girl

da su pravi kurac su pravi jer je pravi kiss na turneji cini mi se u kanadi, ja pitala paracince al nece da kazu koji su, kao fazon dodji da vidis :P a mislim da je ovakvo reklamiranje malo bezveze da navuku ljude a i mislim da je protivzakonito al ajd nema veze :D znam da postoji i neka grupa kiss iz hrvatske pa mozda su oni jebem li ga
UNTIL YOU DIE, LIVE!!!

chengelle

Ma ponesemo po kesu trulog paradajza pa da vidis igranku
Nije bitno sta vozis,vec kako se osecas dok to radis!!!!

mt:s


hondacbr


BOKYBOY

Ja cuo nesto za Rumu danas...zna li neko nesto...? [neampojma]