Glavni meni

F-Vision 125

Započeo ilijar10, 04 Februar, 2013, 05:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

ilijar10

Dobro jutro drustvo :D Nedavno sam uzeo skuter iz naslova. Bas nisam voleo te skutere,medjutim na nagovor druga probaj,pa probaj i ja probao, skroz promenuo misljenje,pa ga posle i uzeo. Motor nikad nije registrovan a presao je vec 8000 i nesto km,videcu sutra na sat tacno,kod mene je stigao sa 7250,kod mene je racun,papir sa carine i sve ostalo. Naravno,kinez,pa je usledilo otvaranje radi inspekcije, cilindar i klip sasvim dobri, sredio prednju kocnicu, treba farbanje,malo da se radi oko svetlosne signalizacije i tako, nista strasno.
Slike















ilijar10

Dobro vece,opet ja :) E danas sam se igrao sa zmigavcima,nemam ih od kad sam kupio motor,pa reko da ih namestim jer treba za koji dan da idem na tehnicki da registrujem. Kad sam raskupusao prednju masku, tamo zica milion,ne mogu da nadjem odakle idu zice na zmigavce. Jedino sto sam nasao,to je sa kontrolne table, sa onih indikatora zmigavaca, da idu po dve zice na zmigavce,ali mi to nije logicno. Da li mozda neko zna semu, ili odakle se obicno izvlace zice za zmigavce na skuterima? Imam autoelektricara u mestu,ali nece da se bakce skuterima ... pa mi ostaje da sredjujem to,a sad mi treba pomoc nekog ko ima iskustva

ilijar10

Jel moguce da niko nije spajao migavce na skuteru ? :)

UFF

zao mi je da te obavestim ali to izgleda kao les
no name raspali kineski skuter i verovatno niko nece ni da cita tu temi ni da se drka sa lesinom
prodaj ti to za koliko dobijes i supljaj kintu za nesto ispravno

ilijar10

Opusteno. Nije bio skup, i znao sam da mu skoro nista ne valja,i da ce se morati sredjivati. Agregat sam uradio, tu mi nema problema vise, zadovoljan preformansama i potrosnjom,za cestu mi je odlican. Sad treba elektroniku srediti i maske,i to je to. Necu ga prodavati. I u planu je opet neka kroserica, ako bude para ;) Pozdrav ;)