Glavni meni

prodajem bridgestone bt016 pro nove!!

Započeo RRa¹ko, 03 Februar, 2013, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

jocale

Pa pitam jer ne znam... A mislio sam da je sira guma bolja nego uza za krivine...
Samo polako i pun gas

Gašpar

©ira guma na ¹iroj felni - da. ©ira guma, na u¾oj felni dobije stomak po sredini i o¹trije ivice.

Inaèe, ne vidim za¹to bi ti uop¹te menjao gume? One na tvom motoru mogu jo 2k minimalno.

jocale

Pa sta znam... Posto sam skoro kupio motor hocu sve novo i kvalitetno da stavim... Inace stavio sam gume na oglasima ali je jedan lik sve zasrao tako da ispade da mi gime nisu ni za paljenje a kamoli zavoznju... A inace sa njima i naginjem motor i super drzi ali mislim da svake sezone idu nove gume...
Samo polako i pun gas

RRa¹ko

Zadnja guma ti je ocaj.. em celava em bajata!  Video sam tvoj oglas..  ne moras svake sezone ako imas multi tread gumu.. ja sam imao tu sport smart gumu i rekao bih da je ta tvoja presla preko 10000 km..  na ladan asfalt ne verujem da moz da zavrnes gas kako treba..

jocale

Ja sam kupio motor pre mesec dana, ne znam koliko je presla ali ja ne kidam motor tako da u principu sluzi ali trenutno ne mogu da kazem nista specijalno onjoj jer je hladan asfalt i zbog temperature vozim sporo...
Samo polako i pun gas

ЯЭВОЛУТИОН

@rrasko
a jel ta, br016.5, mislim taj opanak, jel lepa sara.....i oce se razgazi malo..ove 016 su mi podosta tesne....cini mi se da bi mi bolje pasovale 017....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

RRa¹ko

imam jos jedan set istih guma, 190/50 r17.. cena 255e

porucio sam i par 180/55 pa ako neko hoce nek vika na pp il na 0642266825   [callme]

p.s.cena za 180/55 je 250e