Glavni meni

prodajem bridgestone bt016 pro nove!!

Započeo RRa¹ko, 03 Februar, 2013, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta


RRa¹ko


Kanarinac

Jefto ne znam kakvi su ti planovi za sezonu, ali ako ces da putujes ovo leto, do sledece sezone ces ih potrositi. A ovo je idealna prilika. Da su 180 vec bi ih namikerio kod mene. Na suzanu definitivno idu ove

Jefta

Pa tebi je zadnja guma 180 sirina, a ova je 190 mada ne mislim da bi to bilo problem i da bi nesto smetalo motoru. Pitao sam da li su prodate jer nagovaram jednog drugara da uzme njih i da ih stavi na motor iako je sira od njegove zadnje 180.
Pokusavam da ga ubedim da nece osetiti razliku u voznji izmedju 180 i 190

Kanarinac

A otkud znam, znam da nece biti razlike, ali me smarato. Hocu 180 da stavim. To ti je neki laksi oblik OCD-a :D

G_a_j_a

Ljosa, stavi slobodno 190..
Isto kao sto ovi umesto 190, stave 200..
Samo pun gas i ne beri brigu....

Kanarinac

Ma znam ja da je isti q, ali problem u glavi. Dzaba

Jefta

To jeste nisi ti cist u glavi, nema to nikakve veze sa gumama :)

Kanarinac

Na motoru volim da mi sve bude kao sto je fabrika zacrtala. Za kola me vec boli kara, tu sam se zajebavao sa svim i svacim.

Conti-Moto

#49
Citat: Kanarinac poslato 09 Februar, 2013, 20:59
Na motoru volim da mi sve bude kao sto je fabrika zacrtala. Za kola me vec boli kara, tu sam se zajebavao sa svim i svacim.

Po nekima, oni koji su izmislili te nase motore i napravili ih, nemaju pojma.
Sta slepci Japanci znaju, mi smo tu da ih ispravimo sa pravom dimenzijom guma.
Naravno da treba staviti fabricku dimenziju guma, to uvek podrzavam.
Staza je druga prica . . .
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kanarinac

Tako je :))

Da su lupam 100 evra, stavio bi ih, a posto su malo skuplje od toga, onda mogu da biram :P

ЯЭВОЛУТИОН

Pa ove prodaje RRASKO a ne JEFTA.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta


RRa¹ko

Da fabrika stavlja sve najbolje novi motori bi kostali 30k i vise! Fabricke gume su bt014 koje su masu losije od bt 016..

G_a_j_a


Gsx-r 1100

Dobro dok se vi svadjate, reci ti meni jel prodajes samo zadnja i po koja je cena ?
Burn Rubber Not Your Soul !!!

RRa¹ko


ЯЭВОЛУТИОН

a posto i prednja i zadnja .....dajes valjda popuscic na kolicinu :)
ja volim kad neko daje popuscice :)
jos ako povedes i onu...Jecu...onda ce ona meni da da popuscic i bog da me vidi....onda me gume i ne intresuju....eventulano DUREX
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gsx-r 1100

Burn Rubber Not Your Soul !!!

RRa¹ko

Nema popuschic kod mene al kod jece ima sta osh..   ;D

Nego gdine revolucijo zasto pisu ljudi da k&n menja zvuk motora i dal je to istina uopste? Hteo gaja da te z, al se plasi da ga ne napusis.. sisica klasicna!   ;D