Glavni meni

prodajem bridgestone bt016 pro nove!!

Započeo RRa¹ko, 03 Februar, 2013, 18:28

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

RRa¹ko

gume su nove, dot 2012.. nisam ih slikao jel su zapakovane a ne bih da ih otvaram jer je ladno vreme, a ionako su nove, nema sta da se vidi! al evo slicica da se vidi kako izgleda...

gume su trokomponentne sa 5 slojeva.. dimenzije 190/50 r17

kod radulovica 40000 dinkica set

http://www.radulovic-group.com/bridgestone/pneumatici/kategorija.php?CatId=1&GrId=5

a ja prodajem za pishljivih 250e  :P :P

pp ili 0642266825

[attachment deleted by admin]

UFF

odlicna guma kao i cena
toliko su verovatno i u sloveniji (+put :))

RRa¹ko

vrv su jeftinije nesto sitno al put izuva..  al koliko god da su neko ce traziti da spustim cenu.. tako da svima spustam odmah na 245e..  :P

K_A_W_A

#3
Cena je skroz korektna, a guma je vrhunska.  [thumb_up] Inace Suzuki stavlja to u originalu. Srecno  [cheers]

RRa¹ko

kawa koliko ti je trajala guma? ako si merio u km? drugar mi rece oko 9k km, ja je nikad nisam terao pa  [neampojma]

a bas bi voleo da znam ;D

UFF

mazzi-u je trajala do engleske i nazad :D

ubio je po sredini na autoputu a ja sam posle skiniuo sve sa strane kad smo isli do uvca i nazad

K_A_W_A

Citat: RRa¹ko poslato 03 Februar, 2013, 19:00
kawa koliko ti je trajala guma? ako si merio u km? drugar mi rece oko 9k km, ja je nikad nisam terao pa  [neampojma]

a bas bi voleo da znam ;D
Sto se tice normalne voznje, znaci bez kidanja zadnjaka i sl. ta guma mora da izgura otprilike 7-9000km. Extra je za krivine, jer jako dobro drzi. Uvek sam bio zadovoljan sa njom. Nema onih proklizavanja i nema setanje zadnjeg dela u krivinama. Ko se vozao po Gorskom Kotaru u HR, zna kakav je tamo prelep auto put sa tunelima i krivinama. E, tamo sam cesto drzao skoro pun gas. Sa tim gumama sam bio prezadovoljan, jer se jako dobro lepila za asfalt i nije bilo ni jednom nekog iznenadjenja. Moja svaka preporuka.  [thumb_up]

Jefta

Auu dimenzije taman za mog fazera. Ne bi bilo lose za sledeci set. Problem je sto su gume na mom motoru nove i presle 1500km, a ne bih da mi ove stoje godinu dana.

Jel moze nesto njima da bude ako stoje zapakovane?

Kanarinac

Nece nista da im bude ako ih drzis u garazi upakovane. Pogotovo im nista nece biti za godinu dana

Bishke

Posle ih prodas kao gume sa starijim dot-om i cao :D
You should do one thing every day that scares you

Jefta

Pitanje je da li cu da ih potrosim za godinu dana. Ne bih zeleo da mi stoje.

Steta odlicna cena za dobre gume

Kanarinac


Conti-Moto

Citat: Jefta poslato 03 Februar, 2013, 19:52
Auu dimenzije taman za mog fazera. Ne bi bilo lose za sledeci set. Problem je sto su gume na mom motoru nove i presle 1500km, a ne bih da mi ove stoje godinu dana.

Jel moze nesto njima da bude ako stoje zapakovane?

Nije problem da stoje i dve-tri godine ako su na tamnom, hladnom i suvom mestu.
Ni u kom slucaju da stoje zapakovane na duzi period !!!
Par dana nije problem, duze nikako !
Novo !!!
Conti ROAD !!

Kanarinac


G_a_j_a


RRa¹ko

Znam da jedan moj drugar ima onaj sprej koji namasti gume ili sta vec i kao ne bajate se.. sad koliko to sad to pomaze, to ne znam..

Kanarinac


Major

Jel dimenzija 190/50-R17 ili 190/55 R-17
Za moju makinu odgovaraju pa se razmisljam  [watching]

Kanarinac


Major

Citat: Kanarinac poslato 04 Februar, 2013, 14:13
Pa pise 190/50 :)

On je napisao 190/50 ali na drugoj slici na etiketi pise 190/55 ;)