Glavni meni

Polaganje za A

Započeo Panta Zemunac, 04 Januar, 2011, 01:08

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

aleks89rd

to bi bilo do jaja, vec me hvata muka na pomisao da cu morati ponovo da se drkam oko svega toga

Bori¹a

ja sam u oktobru uzeo L tablicu, ona istekla i doslo sugavo vreme, sad ovih dana idem da izvozim tri casa na motoru, na tri teorijska sam bio, uzimam testove danas pa kome treba dacu mu, imam na flesu...

Toma RR

Citat: aleks89rd poslato 05 Mart, 2013, 21:18
Kad smo kod A kategorije, da li zna neko kako mi sa A2 dolazimo do A? Ja imam 23 godine i zato sam dobio A2 i kad napunim 24 da li cu dobiti po automatizmu samo treba da dopunim u vozackoj ili moram da polazem opet?
Sve zavisi kada si polagao za A2 a i kada si zapoceo obuku ? Ako se ja dobro secam svi koji su zapoceli obuku do 14.01.2011.te dobijaju po automatizmu, a ovi drugi polazu za svaku kategoriju kad napune godine.
Da li se mozda secas sta je pisalo u onom " izvestaju" od auto skole koji si nosio u policiju da napravis dozvolu ? Ako je pisalo A onda dobijas po automatizmu,a ako je pisalo A2 smesi ti se polaganje.

Darko

Citat: Bori¹a poslato 07 Mart, 2013, 11:53
ja sam u oktobru uzeo L tablicu, ona istekla i doslo sugavo vreme, sad ovih dana idem da izvozim tri casa na motoru, na tri teorijska sam bio, uzimam testove danas pa kome treba dacu mu, imam na flesu...

isteci ce ti lekarsko jbt ;)

ЯЭВОЛУТИОН

ionako ga je dobio preko veze....losa mu kompresija :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Andreja

Citat: Toma RR poslato 07 Mart, 2013, 13:12
Citat: aleks89rd poslato 05 Mart, 2013, 21:18
Kad smo kod A kategorije, da li zna neko kako mi sa A2 dolazimo do A? Ja imam 23 godine i zato sam dobio A2 i kad napunim 24 da li cu dobiti po automatizmu samo treba da dopunim u vozackoj ili moram da polazem opet?
Sve zavisi kada si polagao za A2 a i kada si zapoceo obuku ? Ako se ja dobro secam svi koji su zapoceli obuku do 14.01.2011.te dobijaju po automatizmu, a ovi drugi polazu za svaku kategoriju kad napune godine.
Da li se mozda secas sta je pisalo u onom " izvestaju" od auto skole koji si nosio u policiju da napravis dozvolu ? Ako je pisalo A onda dobijas po automatizmu,a ako je pisalo A2 smesi ti se polaganje.

Ja sam polo¾io 17.1.2011. Magarci nisu hteli da mi daju A veæ A2 tako da bih trebao da pola¾em. Samo ¹to mi ne pada na pamet da dajem jo¹ 150e za maglu, ionako ovo moje kljuse spada u A2.
Problem je ¹to mislimo da imamo vremena...
If you can't duct it, fuck it! :D

Bori¹a

Citat: Darko poslato 07 Mart, 2013, 18:13
Citat: Bori¹a poslato 07 Mart, 2013, 11:53
ja sam u oktobru uzeo L tablicu, ona istekla i doslo sugavo vreme, sad ovih dana idem da izvozim tri casa na motoru, na tri teorijska sam bio, uzimam testove danas pa kome treba dacu mu, imam na flesu...

isteci ce ti lekarsko jbt ;)

jbg, ja sam poceo da polazem cim sam napunio 16, (28og septembra) i dok je istekla L tablica doslo ono vreme usrano i jbg tako prodje... nece isteci, vazi godinu dana, a za kola ce verovatno da mi istekne i moracu kod ocnog opet i ako mi da naocare jebacu mu mater jer sam sad uzeo za daljinu minus 0.5 ona sranja :( :(

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 07 Mart, 2013, 21:03
Citat: Darko poslato 07 Mart, 2013, 18:13
Citat: Bori¹a poslato 07 Mart, 2013, 11:53
ja sam u oktobru uzeo L tablicu, ona istekla i doslo sugavo vreme, sad ovih dana idem da izvozim tri casa na motoru, na tri teorijska sam bio, uzimam testove danas pa kome treba dacu mu, imam na flesu...

isteci ce ti lekarsko jbt ;)

jbg, ja sam poceo da polazem cim sam napunio 16, (28og septembra) i dok je istekla L tablica doslo ono vreme usrano i jbg tako prodje... nece isteci, vazi godinu dana, a za kola ce verovatno da mi istekne i moracu kod ocnog opet i ako mi da naocare jebacu mu mater jer sam sad uzeo za daljinu minus 0.5 ona sranja :( :(
¹to si lood uzmi soèiva i prolazi¹ glat. :D
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

Bori¹a

provalio sam foru, pridjem na brzinu blizu onoga kao dok idem do stolice i naucim napamet redosled slova hahahahaha ;D ;D ;D

Toma RR

Citat: Andreja poslato 07 Mart, 2013, 20:28
Citat: Toma RR poslato 07 Mart, 2013, 13:12
Citat: aleks89rd poslato 05 Mart, 2013, 21:18
Kad smo kod A kategorije, da li zna neko kako mi sa A2 dolazimo do A? Ja imam 23 godine i zato sam dobio A2 i kad napunim 24 da li cu dobiti po automatizmu samo treba da dopunim u vozackoj ili moram da polazem opet?
Sve zavisi kada si polagao za A2 a i kada si zapoceo obuku ? Ako se ja dobro secam svi koji su zapoceli obuku do 14.01.2011.te dobijaju po automatizmu, a ovi drugi polazu za svaku kategoriju kad napune godine.
Da li se mozda secas sta je pisalo u onom " izvestaju" od auto skole koji si nosio u policiju da napravis dozvolu ? Ako je pisalo A onda dobijas po automatizmu,a ako je pisalo A2 smesi ti se polaganje.

Ja sam polo¾io 17.1.2011. Magarci nisu hteli da mi daju A veæ A2 tako da bih trebao da pola¾em. Samo ¹to mi ne pada na pamet da dajem jo¹ 150e za maglu, ionako ovo moje kljuse spada u A2.
Ja sam dobio A1 22.07.2011. te i moram u maju da polazem za A2 kad napunim 18. A polaganje se nije nista izmenilo, cak polazem na istom motoru na kom sam polagao i za A1. Cisto izvlacenje para.

clutch&brake

Citat: aleks89rd poslato 05 Mart, 2013, 21:18
Kad smo kod A kategorije, da li zna neko kako mi sa A2 dolazimo do A? Ja imam 23 godine i zato sam dobio A2 i kad napunim 24 da li cu dobiti po automatizmu samo treba da dopunim u vozackoj ili moram da polazem opet?

a koji ce ti djoka kada vozis kimka  :P :P :P :P :P :D :D po automatizmu bi treba da dobije koliko ja znam
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Darko

Citat: Bori¹a poslato 07 Mart, 2013, 21:03
Citat: Darko poslato 07 Mart, 2013, 18:13
Citat: Bori¹a poslato 07 Mart, 2013, 11:53
ja sam u oktobru uzeo L tablicu, ona istekla i doslo sugavo vreme, sad ovih dana idem da izvozim tri casa na motoru, na tri teorijska sam bio, uzimam testove danas pa kome treba dacu mu, imam na flesu...

isteci ce ti lekarsko jbt ;)

jbg, ja sam poceo da polazem cim sam napunio 16, (28og septembra) i dok je istekla L tablica doslo ono vreme usrano i jbg tako prodje... nece isteci, vazi godinu dana, a za kola ce verovatno da mi istekne i moracu kod ocnog opet i ako mi da naocare jebacu mu mater jer sam sad uzeo za daljinu minus 0.5 ona sranja :( :(

vazi godinu dana za polaganje u auto skoli ,ali kad vadis dozvolu u ljermontovoj vazi 6 meseci ... ;)

Bori¹a

hahhaahah ako je na 6 meseci, onda mi sutra istice ;D

Uncle Bob

Citat: Bori¹a poslato 08 Mart, 2013, 00:29
hahhaahah ako je na 6 meseci, onda mi sutra istice ;D
Jbte el,si gluv èitaj ¹ta ti èovek napisao.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM

aleks89rd

Citat: njanja poslato 07 Mart, 2013, 23:25
Citat: aleks89rd poslato 05 Mart, 2013, 21:18
Kad smo kod A kategorije, da li zna neko kako mi sa A2 dolazimo do A? Ja imam 23 godine i zato sam dobio A2 i kad napunim 24 da li cu dobiti po automatizmu samo treba da dopunim u vozackoj ili moram da polazem opet?

a koji ce ti djoka kada vozis kimka  :P :P :P :P :P :D :D po automatizmu bi treba da dobije koliko ja znam

pa nije mi se dupe zalepilo za kimka, i ja bi da budem veliki decak na velikom motoru :P :P

Major

Citat: aleks89rd poslato 08 Mart, 2013, 11:29
pa nije mi se dupe zalepilo za kimka, i ja bi da budem veliki decak na velikom motoru :P :P

Mali Veseljace izgleda da si odrastao...

Darko

a slusaj moj slucaj : zavrsio sam sve , odslusao 3 casa , odvozio 3 casa , polozio test i ... djokicaaaa...ta auto skola u kojoj sam nema neki qrcic , licencu,sertifikat,sta nema jebem li ga i sad cekaju...i ko zna kad ce im odobriti...i sad cu uzeti da prebacim papire u drugoj auto skoli ovde u BG-u i da zavrsim to do kraja...i sad sam u fazi jurenja neke veze da sve to ubrzam,pa ako ima nekog ko bi mogao da mi pomogne,ako imamo nekog u nekoj auto skoli bilo bi do jaja ...

Toma RR

Kontaktiraj auto skolu RAK Nova Pazova.... Ja sam kod njih polagao i za A1 i za B... Samo reci hvale tu auto skolu a i cene su im sasvim pristojne... Evo broja telefona: 022/323-701 , i broj vlasnika Mileta 063/362-507

Darko

Mislim da sam ih zvao danas (okrenuo sam brdo auto skola :-) ),i deluje mi da su ok,nego i kod njih mora da prodje 20-30 dana od prijavljivanja ispita do termina...uzas

Major

Jel zna neko mozda da li ima neki popust ukoliko covek ima polozeno za C po starom programu? Negde sam nacuo da ima popust ako imas polozeno za C.
Zna neko neki detalj.