Glavni meni

Polaganje za A

Započeo Panta Zemunac, 04 Januar, 2011, 01:08

0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

markodjurovic

Citat: mkt poslato 05 Januar, 2011, 12:16
evo kako izgleda polaganje voznje u jednoj od beogradskih auto skola
moze da pomogne buducim polaznicima   [thumb_up]
A Kategorija Polukru¾no Raskrsnica
A Kategorija -Poligon
Ispit za A Kategoriju
A Kategorija -Polukru¾no Okretanje iz Sporedne u Glavnu Ulicu
A Kategorija - Polukru¾no Okretanje

Ovaj u Kraljevu ni poligon ne bi prosao, tj ne bi ni stigao do osmice , a i ako bi kojim slucajme stigao na osmaji pada
Grand Duke of Shumadija and Western Pomoravlje

mark

Polagao sa u auto skoli Modena u Indjiji na Piaggio Liberty skuteru automatiku, prezadovoljan sam dobio sam na poslugu knjigu, njihov cd sa njihovim progranom i testove na papiru,Sve su mi objasnili sve pokazali, odusevljen sam i toplo preporucujem svima.Ako neko zeli nek im se obrati da li su mi obuku na vise rata,po;agali su neki i sa L tablom iz Mupa ali mislim da je bolje da prodju kompletnu obuku kao ja.Njihov telefon je 022 551168,0631820182 ili web www.autoskolamodena.iz.rs

Gašpar

Kad vec reklamiras, onda otvoris novu temu za reklamiranje, bar se to kod nas ne placa ;)

mark

Resite ako planirate sto pre,kad sam bio na polaganju pandur je rekao da ce drzava propisati cenu koja ce biti 30-40.000dinara sad sam imao dva lista posto ko ima b ima toliko.Dok po novom bice 5 listova i cena polaganja testa  9000dinara kako pandur kaze.

mark

Citat: Gaspar poslato 02 Februar, 2012, 22:38
Kad vec reklamiras, onda otvoris novu temu za reklamiranje, bar se to kod nas ne placa ;)
Ne reklamiram nikoga nego toplo preporucujem, nasao sam ih na netu i nemam razloga da ih reklamiram jer sam obuku i polaganje platio kao i svi drugi.

Major

Meni nisu dali da polazem na skuteru.. :( Ja polagao na:



odlicno motorce za pocetnike :D

Bori¹a

Citat: mark poslato 02 Februar, 2012, 22:39
Resite ako planirate sto pre,kad sam bio na polaganju pandur je rekao da ce drzava propisati cenu koja ce biti 30-40.000dinara sad sam imao dva lista posto ko ima b ima toliko.Dok po novom bice 5 listova i cena polaganja testa  9000dinara kako pandur kaze.

A jel mi koji imamo stari PSP ne polazemo svih pet listova?

mark

Citat: Borisa Motorisa poslato 03 Februar, 2012, 12:15
Citat: mark poslato 02 Februar, 2012, 22:39
Resite ako planirate sto pre,kad sam bio na polaganju pandur je rekao da ce drzava propisati cenu koja ce biti 30-40.000dinara sad sam imao dva lista posto ko ima b ima toliko.Dok po novom bice 5 listova i cena polaganja testa  9000dinara kako pandur kaze.

A jel mi koji imamo stari PSP ne polazemo svih pet listova?
Sad je jos po starom ako imas psp i b kategoriju imas dva lista na testu, medjutim kad sam bio na polaganju pandur kaze da je agencija usvojila nove pravilnike i da cekaju datum od pocinju da se primenjuju.

mkt

ma to su pricali pre 2 godine pa nista
zbog njih sam se u januaru prosle godine cimatao da polazem po ovakvoj zimi
bem ih usta

Major

Mislim da to pricaju vise od dve godine. Malo poplase ljude, svi koji su se neckali uplate i eto posla i auto skolama i policiji.

UFF

e zato sam znam dvoje instruktora koji su dali otkaz
jedan jer nije bilo posla a radio na % a drugi je imao i zatvorio skolu
svi se ispolagali i sad narednih par godina nece imati leba da jedu
debili

Gašpar

Nisi u pravu, moj stic je instruktor i nikad mu bolje nije islo. Sad kako su uveli da sa 17 moze da se polaze, ubija se od posla.
Prosle godine kad je donet taj zakon, nisu mogli da odrade sve, rezervisali po nedelju dana u napred termine za polaganje. Sad je ok, uglavnom polazu ovi koji sada imaju 17 godina.
Veruj mi da njima nikada nece faliti posla, klinci uvek polazu.

Major

Realno dok ima tinejdzera imace i oni posla.

mkt

a sta li ce kad ponestane tinejdzera   ;D ;D ;D ;D ;D ;D

goranvojska

Citat: mkt poslato 03 Februar, 2012, 17:00
a sta li ce kad ponestane tinejdzera   ;D ;D ;D ;D ;D ;D
.........PRAVICEMO IH

mkt


ЯЭВОЛУТИОН

Onda ce da uvedu da mora da polazas poseban ispit za svaku kubikazu...to sto imas to puj pike ne vazi....dakle polaganje za 50 , 80, 125, 200, 250, 400, 500, 600, 750, 1000, 1200, i za ono izmedju specijalne diferencijalne ispite.
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

SSZGO

ne moras uopste da uradis 8micu da bi polozio...

ja sam polagao na r1 i izgurao sam motor u krug


nisu mi no pravili problem sto sam dosao motorom na polaganje, mada malo su me cimali sto sam tockirao pored njih...
Reci nesto pametno i svi ce te pamtiti - Nepoznati autor

Bori¹a

Da ne pravim novu temu : jel mogu ja sa PSPom da vozim bager?

Uncle Bob

Mozes kod tebe u avliji.
VITA EST MILITIA SUPER TERRAM