Glavni meni

Polovna oprema

Započeo zivchany, 01 Februar, 2013, 10:21

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

zivchany

Citat: UFF poslato 01 Februar, 2013, 22:19
a evo i kako izgleda na toj visini i tezini


PS. zivchany hocu % NECETE ME PREVARITI!
Lako cu ja za tebe ,dobices svoj deo :)

Inace oprema nije moja vec od drugara , tako da ne mogu da tvrdim za kolike ljude je ....imate tel , pustite mu sms i dobicete   pouzdaniji info :)

Fit Master

jel si UFFe ti ovaj na r1 u papucama?

UFF

ne ja
to neki seljak, saban, cobanin  (nije ni cudo kad su mu zlatne felne)

Bori¹a


Fit Master

Ma interesuje me samo da li i ja da ofarbam moj motor ovako...crno-zlatna kombinacija...ne znam sta da radim?!

Fit Master

malo pre mi je Caki rekao da si ti na slici :-)

UFF

Citat: Fit Master poslato 08 Mart, 2013, 23:14
Ma interesuje me samo da li i ja da ofarbam moj motor ovako...crno-zlatna kombinacija...ne znam sta da radim?!

ofarbaj
to je cool
bices totalno moderan keve mi

Fit Master


UFF

 [nono]

ali evo ako meni ne verujes sacekaj da ti se javi neki strucnjak
revolution na primer on je majstor i zna sta se ljudima svidja a sta ne jer mu svaki dan dolaze drugi motori
pre neki dan je nasem kolegi njianji montirao zlatne rukohvate, rucice i tegice

ЯЭВОЛУТИОН

cno i zlatno su dobitna kombinacija u narednih par godina....elegantno ali ipak ekskluzivno....moze mat crna a moze i sjajna ali kako god u kombinaciji sa starim zlatom...sve fabrike su najavile anniversary modele za narednu godinu u toj kombinaciji....vrh
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11


Fit Master

Dobro strucnjaci,ako vi tako kazete.......videcu onda sta cu da uradim...

borkos

Evo ovde u Sloveniji svi popizdeli za tom kombinacijom boja...farbaju bajkove masovno...
Don`t ask what you can do for your country.Ask what your country can do for you!!!

Hohštapler

Motoklasik: Sta da joj objasnjavam, kad ne razume. Ona to broji na komade.

con3

Citat: Fit Master poslato 09 Mart, 2013, 20:30
Dobro strucnjaci,ako vi tako kazete.......videcu onda sta cu da uradim...
Tvoj motor ako se tebi svidja farbaj  ;)

m.mitar

Mislite nesto ovako?Jeste da je tamno plava ali moze i tako ;D

eclipse4

svako ima svoj ukus,najbolje je kad motor ofarbas kako se tebi svidja a ne kako se drugima svidja.....

bem ga ja tu zlatnu nikako ne volim,ama `ic,po meni zuto crna je super kombinacija.

mozda revolution zna,pa bih ga pitao ako je istina,cuo sam da se motori za americko trziste farbaju poseno,odnosno posebne kombinacije i da se takve kombinacije ne uvoze u evropu,sem naravno ako ga sam ne kupis u americi i doteras?

Damnmoto

Citat: mkt poslato 01 Februar, 2013, 20:35
svidja mi se metal mulisa kaciga, al mi je mala  [yahoo] [yahoo] [yahoo] [sutirakamen]
a mozda i nije. ja sam glavatiji a moja je m

Damnmoto

kakve su ti te cike za kros? moze foto, cena?