Glavni meni

kozna jakna

Započeo Ivan 1986, 30 Januar, 2013, 17:33

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

con3

Sta ga napadate lepo je decko napisao da je jaknu dobio od drugara inace ekstra jakna za 2500 dinara ,za godinu dana samo mi se rukav otsio i to sam lako sredio  ;)

Ivan 1986

Citat: con3 poslato 01 Februar, 2013, 21:29
Sta ga napadate lepo je decko napisao da je jaknu dobio od drugara inace ekstra jakna za 2500 dinara ,za godinu dana samo mi se rukav otsio i to sam lako sredio  ;)
aj postavi neku sliku gde se lepo vidi molim te

Ivan 1986

Ladno na jakni ima deklaracija na kojoj pise da je prava koza,na nemackom jeziku,a ja se ubedjujem. postavljam slike

mkt

daj  sliku deklaracije   ;D

UFF

jel si siguran da to nije presiveno sa neke druge kozne jakne?
mislim neni stvarno deluje kao prava ali vidim da dosta njih ovde sumnjaju a ja ne bi zeleo da neki nas clan bude prevaren

con3

Kacim sliku sutra moram da idem do stana da je slikam :)

mkt

Citat: UFF poslato 01 Februar, 2013, 21:50
jel si siguran da to nije presiveno sa neke druge kozne jakne?
mislim neni stvarno deluje kao prava ali vidim da dosta njih ovde sumnjaju a ja ne bi zeleo da neki nas clan bude prevaren
pa to radi i cbrr1,prisiva fol deklaracije na kinesku garderobu  >:( >:( >:( >:( >:(

Ivan 1986

Veruj mi da ja sigurno ne bih dozvolio da neko kupi jaknu od mene kao koznu a da ne bude kozna,najiskrenije kazem. cekaju me ortaci sad,sutra postavljam slike,ili nocas.

Ivan 1986

drug tezgaros,strucnjak za skaj ako moze da kaze o ovom skaju

[attachment deleted by admin]

[attachment deleted by admin]

Ivan 1986

evo jos

[attachment deleted by admin]

Ivan1979

Bile te etikete na limudu , 100kom 300din .  [dunce]

Ivan 1986

Aha,na limundu su i kupljene najverovatnije :-D

CBRR1

Druze pravi si Del boy...pa to moze i moja babaStana da prisije,ma prodaj ti i 140e,ali skaj je skaj...

Ivan 1986

Citat: CBRR1 poslato 04 Februar, 2013, 20:38
Druze pravi si Del boy...pa to moze i moja babaStana da prisije,ma prodaj ti i 140e,ali skaj je skaj...
Ja mislim druze da si ti pod velikim uticajem skaja u zivotu :)...Hoces da vidim sa drugom ako je skaj da ti je pokloni,ili bilo kome,a ako je koza da dodjes,platis pice gde ti odgovara,i ono,kazes "izvini" :). Evo pred svedocima

CBRR1

ma druze,prodaj ti to kao kozu ali nije koza...

Major

Druze realno ovo izgleda kao skaj ili neka eko koza. Prava koza nema takve rubove.
Smanji cenu i prodaces [cheers]

clutch&brake

Rubovi i nisu "toliko losi" ali etiketa... necu da hejtujem oglas ali ovo ne vredi ovu lovu
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

Ivan 1986

Citat: Major poslato 08 Februar, 2013, 12:58
Druze realno ovo izgleda kao skaj ili neka eko koza. Prava koza nema takve rubove.
Smanji cenu i prodaces [cheers]

Ajde objasni razliku izmedji skaja i eko koze :). prodata jakna danas

Ivan 1986

Nazalost jakna danas prodata kao koza. Ne bih da pogresno shvate pojedinci,ali samo osobe sa intelektualnim problemima tesko shvataju kad im covek kaze nesto normalno,glupo da pomenem,ovo kazem jer sam studirao medicinu. Ako kazem da je koza,da su ljudu koji si radili u MONI to potvrdili,ne lazem,nikad i nisam,pogotovo za tudje stvari,nije tesko da se razume... Stvarno ne mislim lose. pozdrav

Ivan 1986

Inace jakna nosi oznaku ili proizvodjac je THREE STAR