Glavni meni

XRV 650-750 Trafika na Plin

Započeo UFF, 19 Oktobar, 2010, 18:24

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

pit

Ja to nikad nisam ni pomisljao da kupim.

mkt


Vlajko

Dobar je to motor.. ali ni kao takav ne trpi da se samo vozi i ne odr¾ava.. ovaj ludak ni¹ta nije pipo godinama  :P
Bilo je do neke membrane ili sliènog sranjeta u karbu.. tro¹io je kao dajc a i¹ao gore od matika.. i u pitanju je Golija  [yahoo]
A grupne vo¾nje su i grupno ludilo.. ko je bio zna kako to biva..

I¹ao bi i ti Pite u grupicama da ima¹ sa kime..

U tvojim godinama ljudi ljuljaju unuèad.. a ne ganjaju toèak po ¹umi  ;D
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 10 Novembar, 2013, 21:59
Dobar je to motor.. ali ni kao takav ne trpi da se samo vozi i ne odr¾ava.. ovaj ludak ni¹ta nije pipo godinama  :P
Bilo je do neke membrane ili sliènog sranjeta u karbu.. tro¹io je kao dajc a i¹ao gore od matika.. i u pitanju je Golija  [yahoo]
A grupne vo¾nje su i grupno ludilo.. ko je bio zna kako to biva..

I¹ao bi i ti Pite u grupicama da ima¹ sa kime..

U tvojim godinama ljudi ljuljaju unuèad.. a ne ganjaju toèak po ¹umi  ;D

                  Glupaw ti komentar ali to werowatno  zbog frustracije sto wozis motor od 250 kila na off-u...inace bolje da idem sam nego da se guram sa ''entuzijastima'' po sumi.


Vlajko

Citat: pit poslato 10 Novembar, 2013, 22:07

                  Glupaw ti komentar ali to werowatno  zbog frustracije sto wozis motor od 250 kila na off-u...inace bolje da idem sam nego da se guram sa ''entuzijastima'' po sumi.

Komentar je trebao biti ¹aljiv.. recimo ne¹to slièno kada ka¾em bradatom Pei-u on to shvata kao ¹alu i zezanje.. a ne ka¾e da sam glupav, nego vraæa istom merom i jaèe.. ako mo¾e  :P

I kao u svemu ostaje sloboda izbora skim æe¹ i ¹èim æe¹.. da sam hteo lak¹i motor imao bi ga odavno.. ba¹ ovaj mi odgovara u svakom pogledu, a prvi put kad blebne¹ sam u ¹umi ili bude¹ imao neki defekt shvatiæe¹ o èemu prièam  [hello]
Entuzijasta si i ti.. samo taze  ;D
I kao ¹to Aæimo reèe.. gde ti protera¹ xt-a sa puno muke mi prolazimo na èetvrt gasa  [yahoo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

pit

Citat: Vlajko poslato 11 Novembar, 2013, 08:55
Citat: pit poslato 10 Novembar, 2013, 22:07

                 Glupaw ti komentar ali to werowatno  zbog frustracije sto wozis motor od 250 kila na off-u...inace bolje da idem sam nego da se guram sa ''entuzijastima'' po sumi.

Komentar je trebao biti ¹aljiv.. recimo ne¹to slièno kada ka¾em bradatom Pei-u on to shvata kao ¹alu i zezanje.. a ne ka¾e da sam glupav, nego vraæa istom merom i jaèe.. ako mo¾e  :P

I kao u svemu ostaje sloboda izbora skim æe¹ i ¹èim æe¹.. da sam hteo lak¹i motor imao bi ga odavno.. ba¹ ovaj mi odgovara u svakom pogledu, a prvi put kad blebne¹ sam u ¹umi ili bude¹ imao neki defekt shvatiæe¹ o èemu prièam  [hello]
Entuzijasta si i ti.. samo taze  ;D
I kao ¹to Aæimo reèe.. gde ti protera¹ xt-a sa puno muke mi prolazimo na èetvrt gasa  [yahoo]

         Nisam reko da si ti glupaw nego da ti je komentar glupaw jer aludiras na moje godine....a sto se tice woznje u drustwu da si pazljiwije procitao wido bi da sam napisao DA U NISU nema endurasa ...sto ne znaci de ne postoje u okolnim gradowima ,sto opet ne znaci da se  wozim uwek sam,....narawno nema razloga za nerwozu i swadju samo ne treba u nedostatku argumenata da se fatate za familiju( ucucici) i ti recimo nemas jos ni jedno dete nisi se ni ozenio pa ja ne reko nijednom ''idi bre Wlajko prawi decu sta se lomatas po sumi''......e to zato sto me ne zanima twoj priwatni ziwot niti twoje godine. [neampojma]
        A sto se tice pola gasa danas idem na jednu woznju gde ti i Acimo mozete da odete ali samo ako was helikopterom spuste tamo. [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl] [rofl]

Vlajko

Ba¹ da si u cvetu mladosti i nisi..  :P al to naravno nema veze..bitno je kako se oseæa¹ a ne ¹ta pi¹e u kr¹tenici..

Nego dobro ti to trasiraj, pi¹i i dokumentuj gde si bio..nemoj do proleæa da zaboravi¹..

Nama neæe biti te¹ko kao tebi da dobacimo do Ni¹a i okoline.. pa izmeðu ostalog zato 250 kg a ne daska ispod bulje  [yahoo]
Kakve su ti misli takav ti je i ¾ivot...

Svest je trag – Znanje je pomagalo – Ljubav je odgovor

Lazic




Lazic

Trebalo je samo takvu da prave...:D


Boban_m

Ludilo. Sad sam se probudio posle popodnevne dremke, i prekinuo san da vozim afriku na zadjaka. Pridjem kompu, otvorim ovu temu, kad ono ova slika... :o [dunce]

mkt


Gvozden


mkt

hahaha bas tako
i dalje je vozi

Gvozden

"  i dalje je vozi"
- i dalje je zele LOL
Kod afrike se godine racunaju kao kerece! 1:8
[rofl] [rofl]

Taraba

Sa'æe Laziæ da ti kaze nesto...
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Lazic

#939
Citat: Gvozden poslato 25 Decembar, 2013, 23:16
"  i dalje je vozi"
- i dalje je zele LOL
Kod afrike se godine racunaju kao kerece! 1:8
[rofl] [rofl]
Citat: Taraba poslato 25 Decembar, 2013, 23:43
Sa'æe Laziæ da ti kaze nesto...
Da, sedne¹ mi na kurac...[rofl]