Glavni meni

hauba i delovi karoserija yugo airbrush

Započeo woe23, 17 Januar, 2013, 12:44

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

woe23

na prodaju su delovi karoserije......(hauba,vrata,krila,....sve sa slike).......delovi karoserije nisu nigde rdjavi ili truli , nisu gitovani bili ili nesto tako slicno...sve je farbano i koricena airbrush tehnika.....slike su od letos tada je auto i farban i lakiran....... 0606232360

[attachment deleted by admin]

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

K0le



aleks89rd


easy


Taraba

Ruska droga krokodil do¹la i u Beograd. [facepalm]
The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Hurricane

..jel ono sunðer boban - seckabone, na levom retrovizoru tj. na jedinom retrovizoru?

CBRR1

ti si bre bolestan covek...a da mi tebi platimo da trazis lock za ovaj oglas...

svetac

moja baba imala slicnu mustru za krecenje zidova!!  [doh]

Kanarinac

Bas me zanimaju koje su cene ove umetnosti?

Hurricane

Citat: CBRR1 poslato 17 Januar, 2013, 15:32
ti si bre bolestan covek...a da mi tebi platimo da trazis lock za ovaj oglas...
..ma ladno mo¾e da se baci u ono : sme¹ni i zanimljivi oglasi ili kako veæ..

Andjelo

ovaj majstor preko bele boje opalio samo detalje u crno ..................ko zna da li je matirao belu povrsinu ili je ispicio preko a potom lakirao ,ali kako mi se cini da nije ni osmirglan posto ima rdje ispod sajbne kod brisaca sa vozaceve strane

Taraba

The band is just fantastic that is really what i think. oh by the way which one's pink?

Boki-KG

Skini slike, tu¾iæe te neko za du¹evni bol............. i kataraktu.
Kakva bi ti¹ina nastala kad bi ljudi govorili samo ono ¹to znaju.
Èapek

ЯЭВОЛУТИОН

woooooaaaauuu, brate posto komplet da nadrkam yuga

prokleti amateri a mogla je opaka zajebancija da se napravi....pfff
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

con3

Citat: hurricane poslato 17 Januar, 2013, 15:29
..jel ono sunðer boban - seckabone, na levom retrovizoru tj. na jedinom retrovizoru?
Ladno :)


CBRR1

posto ovaj woe nema pravo na minuse,ocigledno da postoji jos jedan retardirani bilde koji je puko minus na moj post,jer mu se ovo svidja...mada i meni se svidja ta hauba al da na njoj nategnem ribu tom sto mi je  je pukao minus...

con3

Gosim CBRR1 nemojte da se uzrujavate  ili take it easy