Glavni meni

oklopi

Započeo eclipse4, 13 Januar, 2013, 20:38

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

eclipse4

uh,neznam gde da svrstam ovu tema,nadam se da nisam pogresio sto sam zapoceo ovde.

video sam na ebay,dosta jeftine oklope za motore,od dvestotinak evra na gore,zanime me kakvog su kvaliteta,jel ko probao?kupio?video kod nekog?

kupis dva para od po 250-300e pa kad ti dosadi,ti uzmes zamenis i vozikas se u novom izdanju ;)

Kanarinac

Kurcu ne valjaju. Kineski oklopi, nista se ne poklapa. Rupe se ne gadjaju, kvalitet los.

ЯЭВОЛУТИОН

ali su zato odlicni kad kupis nov motor....okacis i teras...pa kad prodajes motor stavis oridjidji plastike, a on ko nov :)
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Kanarinac

Ali jedina varijanta da ih spojis su vezice:)) Ko na onom k7 lucky strike iz Jagodine

ЯЭВОЛУТИОН

vezice rules...ko ih izmisli nobelovu nagradu treba da dobije
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Gašpar

Ne zaboravi izumitelja èekiæa  ;D

Andjelo

Citat: Kanarinac poslato 14 Januar, 2013, 15:03
Ali jedina varijanta da ih spojis su vezice:)) Ko na onom k7 lucky strike iz Jagodine
nisu vezice vec  .......kabel binder

[attachment deleted by admin]

eclipse4

ako su ovakve "vezice" preko njih u srbiji ni u toalet neces uci preko reda ;) ;) ;)

znaci zakljucak je "nikako kupiti".

Gvozden

Silikon, super lepak i vezice......moze i ona srebrna duck traka.....nepobediv alat....

Nixazzar

Do sada vozio kineske motore, skuter i qingija, da nema vezica, ne bih znao kako bih uopste odrza oklope na motoru, pogotovo na skuteru. Vezica je mama  :)


Gašpar

Gde ima ove sarene? To mi treba  ;D

zVuk

probaj u uradi sam-u......mislim da sam tamo video vezice u boji, pre jedno godinu-godinuipo dana
Ko se ljuti, uleti mu kruti

Kanarinac

Mislim da nema vise u ukradi sam. Trazio sam ja pre nekoliko meseci. Mozda su opet dobili.

U sv sl te kineze obici u sto sirem luku

Nixazzar

Ja sam kupovao vezice u raznim bojama u onim kineskim radnjama i imas i jeftinije i skuplje, i kakvih hoces boja, obrni, okreni, sve je to kinesko.