Glavni meni

Fazer 1K

Započeo Jefta, 06 Januar, 2013, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Jefta

Mali preview  8)

Major

Sad ce da bruji ko lud ;D

UFF

 [thumb_up]

kolko je sad hexagonal sa karbonskom kapicom?

davidoff

Odlièan izbor!
We won't forget you Marco....


AndreyRR

nista bez akrapa  ;D

Kanarinac

Kapiram da je i dalje oko 200 evra

AndreyRR

a bre jefto toliko leo V na oglasima a ti robertov

Slaninar

Kako je pro¹la ak(a)cija?    :)
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

Jefta

Testirao sinoc u povratku :) hehehe budio ljude po selima izmedju Ade i beograda :) Dosta se dublje cuje na nizim obrtajima, a neko mora da ga provoza pored mene da bih cuo kako.zvuci kada se stoji sa strane.
Cena je bila 200e sa ugradnjom. I kada vidim kakonje napravljen i sa koliko paznje ga je Robert postavljao i ugradjivao, nikada ne bih uzeo drugi. Covek je majstor svog zanata. Fazeru je auspuh cucnuo kao budali samar.
Andrej i Major znaju sa koliko detalja radi Robert i preporucujem ga definitivno.

Slaninar

Citat: Jefta poslato 21 Mart, 2013, 09:12
Testirao sinoc u povratku :) hehehe budio ljude po selima izmedju Ade i beograda :) Dosta se dublje cuje na nizim obrtajima, a neko mora da ga provoza pored mene da bih cuo kako.zvuci kada se stoji sa strane.
Cena je bila 200e sa ugradnjom. I kada vidim kakonje napravljen i sa koliko paznje ga je Robert postavljao i ugradjivao, nikada ne bih uzeo drugi. Covek je majstor svog zanata. Fazeru je auspuh cucnuo kao budali samar.
Andrej i Major znaju sa koliko detalja radi Robert i preporucujem ga definitivno.

Isto sam bio. Odu¹evio se pre svega instalacijama i organizacijom u radionici (profi deformacija, imam tu bolest :)  ).  Prièao s èovekom. Stvarno sam prezadovoljan. Veæ treæu zimu ne rða, a video je i ki¹e i soli. Lepo se èuje.

Sad, kritika. Estetika i kvalitet su za deset, ali akrap je akrap. Iako mi je stavio prigu¹ivaè, motor je hteo dosta da "puca" pri koèenju motorom. Mi¹ika (koji je stvarno maher za izduve dvotaktnih motora) je èuo problem i re¹io ga, dodajuæi jo¹ malo pregrada unutra. Sad motor maaalko bolje povlaèi iz ni¾ih, deluje isto max. snaga i brzina, a ne puca kad naglo pustim gas na nizbrdici. Sad, mo¾da ima veze to ¹to je moj motor veæ bio pode¹en za otvoren izduv (KN filter i bogatija sme¹a).

I dalje je to puno LEP©I i izgled i zvuk od originala, za triput manje para od Akrapa i ostalih, ali nije bez mana. U svakom sluèaju preporuèujem Roberta.
montoya: hornet mesa vodu i ulje
Hurricane: Sipaj ulje i u hladnjak, dobijes uljaru i problem resen

rale

Citat: Jefta poslato 06 Januar, 2013, 00:09
Eto da otvorim temu i da se pohvalim novom masinom za koju se nadam da ce ostati u mom vlasnistvu dugo dugo vremena jer ima sve preduslove za to.
Sve sto je potrebno za duza putovanja je tu. Ono sto cu ja dodati:
-Grejaci rucica
-Scootoiler podmazivac lanca (mozda jer motor ima centralni i veoma lako se podmazuje lanac negde na putu)
-Gel sediste.
-Nosac navigacije i telefona

Kapiram da mi vise nista nece trebati, mada mozda se setim necega.
eto to je to.

Sada ovde mozete da mi cestitate :-) Lepotan, nema ¹ta.  Nek ti je sa sreæom.

Jefta


Jefta


mareskin

Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Major


dusankobgd

Opa, svaka cast.

Ivan1979

Lepo mu je cucunuo  [clapp]  , nego jel ono izgreban ili je to samo zastitna folija?

UFF

folija
skida se tek posle montaze
a kako si taj tvoj bojler doneo nazad za bg?

Jefta

Poslace ga Aksom posto nije mogao nigde da stane u kofer mada ne verujem ni da bi ga vukljao sa sobom.
Ono je zastitna folija, pa ne bih dao da mi ugradi izgreban auspuh.

Kanarinac

Tek ce da se produva posle par stotina km. Pa ce to onda biti pravi zvuk. Sad jos vuna unutra nije legla