Glavni meni

Fazer 1K

Započeo Jefta, 06 Januar, 2013, 00:09

0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

UFF


Jefta

Citat: pit poslato 11 Jul, 2013, 10:10
Lep vizir...Jefto napisi utiske kao se ponasa pri vecoj brzinu tj da li vrtlozi oko kacige.Primetio sam da najmanje sumova imam sa original vizirom kod TDM ...kad sam stavio povecan 15 cm dobio sam neznatno bolju zastitu oko grudi ali je oko usiju zvizdalo u pm.E sad taj tvo je dosta siri pa mislim da ne bi trebalo da zvizdi...u svakom slucaju prenesi utiske.
E pa ovako ovaj povecan vizir je pravio buku oko kacige zbog turbolentnih struja koje dolaze preko vizira, to sam delom resio onim dodatkom. Sada je buka manja, ali i dalje je ima.
Kada sam stavio fabricki vizir bilo je kao da vozim nejked motor. Kaciga je ekstra tiha u tom slucaju zbog dobre aerodinamike, ali vetar ubija. Ono sto mi ovaj vizir i dodatak omogucavaju je da vozim 200kmh sedeci potpuno uspravno bez opterecenja na gornji deo tela. Nema potrebe spustati se i sakrivati se i legati na rezervoar. Vetar opet dolazi do kacige, ali sta da se radi mora malo. Ne mozes bas sve da sklonis :)

perlx


UFF

pa ako ti je cilj da imas 200kmh konstantnu putnu brzinu onda ti je merix napisao najbolji post u ovoj temi

Jefta

Nije bitno koju ja zelim da imam putnu brzinu. Zelim da imam zastitu od vetra i na 30kmh i na 100kmh i na 200kmh sto sa ovim vizirom imam. A da me FJR zove zove me, ali zbog neceg drugog :)

ЯЭВОЛУТИОН

opet si se ugojio.....jel to
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta

Jesam :) ali sami do 85 kg :)

Jefta

06.08.2013

Урађен сервис на 45300км :)

Уље - Motorex 10w40 syntetic predormance
Филтер уља - HiFlofiltro HF204

Остало не мора да се дира. Ради као сатић :)

Major

I kad ga prodajes ;D ;D ;D

Jefta

НИКАДААААА!!!!!

mareskin

Citat: Jefta poslato 09 Avgust, 2013, 13:29
НИКАДААААА!!!!!

Dobro je to... ¹to si siguran... nego pojavio se odlièan povoljan FJR u oglasima ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

mareskin


Mo¾da, napravimo posao do sledeæe sezone. Ako se re¹im za FZ1.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Mare nemoj da se maziju mesas u kombinaciju
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

mareskin

Citat: njanja poslato 09 Avgust, 2013, 14:12
Mare nemoj da se maziju mesas u kombinaciju

Nije ovo ma¹ina za mazzija, ovih ima malo vi¹e po Srbiji ;)
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

clutch&brake

Taman kada ga jefta bude prodavao malo ce ih biti
STA ZRACIS TO I PRIVLACIS!!!

ЯЭВОЛУТИОН

vi zaboravljate da nece biti jeftin.....
samo na dva dana u godini nemas uticaj...na juce i na sutra...probaj danas   064 117 36 11

Jefta

Ne ne posle prelazi kod brata skupe :)

I mareskin i nema sanse da ti ne odgovara fz1. On je kao tvoj motor samo 4x bolji u svemu od njega :)

metarex

Citat: ЯЭВОЛУТИОН poslato 11 Avgust, 2013, 20:49
vi zaboravljate da nece biti jeftin.....

pa nece vise biti njegov kad ga proda [neampojma]
Kad treba da budes je..n, opusti se... mozda ti jos i  bude lepo

mareskin

Citat: Jefta poslato 11 Avgust, 2013, 23:20
Ne ne posle prelazi kod brata skupe :)

I mareskin i nema sanse da ti ne odgovara fz1. On je kao tvoj motor samo 4x bolji u svemu od njega :)

Znam. Pretpro¹le godine nisam bio spreman za tako jak motor. Sad mislim da jesam.
Videæemo kako æe se razvijati situacija do sledeæe sezone. Ako ostane vi¹ka para menjam motor.
Rešio sam da se malo trgnem iz ove monotonije... I trg'o sam se...
Od danas sedim na ladnom betonu

Jefta

moze da ima i 3000cm3 ako ga ti vozis glavom u redu je